USA. Zaginęła 16-letnia Polka z Nowego Jorku. Nieoficjalnie: Uciekła ze starszym mężczyzną

Międzynarodowe służby poszukują 16-letniej Victorii Grabowski - Polki, która mieszka z rodziną w Stanach Zjednoczonych. Nastolatka ostatni raz widziana była w sobotę 24 sierpnia. Z nieoficjalnych informacji wynika, że poleciała do Wielkiej Brytanii ze starszym od siebie mężczyzną.

Amerykańska policja informuje, że 16-letnia Victoria Grabowski ostatni raz była widziana w swoim domu w Nowym Jorku w sobotę 24 sierpnia o godzinie 9:30 (mieszka we Flushing, części dzielnicy Queens). Ojciec nastolatki po powrocie z pracy zauważył, że drzwi do domu są otwarte. Zniknęła też część ubrań nastolatki. Od tej chwili z Viktorią nie było kontaktu.

Victoria Grabowski poszukiwana przez policjęVictoria Grabowski poszukiwana przez policję fot. New York Police Department

Viktoria Grabowski zaginęła. Mogła uciec ze starszym mężczyzną

Rodzina Viktorii po jej zaginięciu odkryła, że dziewczyna korespondowała przez internet z dużo starszym mężczyzną. - Z wiadomości można wywnioskować, że zafascynowała się Londynem i chciała się tam przenieść - powiedział wujek nastolatki cytowany przez "The Independent".

Nastolatki szuka Interpol, a także policja z Nowego Jorku i Londynu. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że Viktoria wsiadła do samolotu na nowojorskim lotnisku im. Johna F Kennedy'ego i przyleciała do Wielkiej Brytanii w poniedziałek rano. Bilety na samolot kupiła najprawdopodobniej za gotówkę - tak, by nie dowiedzieli się o tym jej rodzice. Posługiwała się polskim paszportem.

Viktoria ma niebieskie oczy i blond włosy. Nie wiadomo, w co była ubrana w chwili zniknięcia. Każdy, kto ma informację na temat jej pobytu, proszony jest kontakt ze służbami pod numerem telefonu  +1 718-386-2723.

Więcej o:
Komentarze (98)
USA. Zaginęła 16-letnia Polka z Nowego Jorku. Nieoficjalnie: Uciekła ze starszym mężczyzną
Zaloguj się
 • mariushh

  Oceniono 24 razy 18

  mnie przeraza tylko jedno,jak malo rodzice wiedza o swoich dzieciach.Czasem wrecz mam wrazenie, ze dzieci przytrafiaja sie im przypadkowo.Rodzicielstwo jednak warto przemyslec.

 • deco.derr

  Oceniono 11 razy 11

  Znalazl sie juz smark:
  " Nastolatka została odnaleziona cała i zdrowa w miejscowości Nottingham, w Wielkiej Brytanii. "

 • cmok_wawelski

  Oceniono 12 razy 10

  Stany to nie jest kraj do wychowywania dzieci. Żeby dojść do pieniędzy trzeba być poza domem 12 godzin dziennie a dzieciaki się nudza i maja przemyślenia.

 • safelogica

  Oceniono 10 razy 10

  Ten starszy mężczyzna to starszy pan, powiedzmy po 50, czy starszy od niej, np. osiemnastolatek?

 • masz01

  Oceniono 23 razy 9

  Trudno, żeby szesnastolatka "poleciała" z młodszym mężczyzną.

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 14 razy 6

  No i to jest gigant cieniasy. Samolotem przez Atlantyk.

  Tylko na polskim paszporcie zaraz ją stamtąd wywalą. Przez Brexit. W październiku rodzicie mogą odebrać dziecko z urzędu imigracyjnego na Okeciu.

 • carolina_reaper

  Oceniono 15 razy 5

  Tak dla porownania....jeszcze w latach 60 tych dzieci same chodzily do szkoly, wracaly do domu, pomagaly w zakupach, sprzataniu etc, dzisiaj raczej nie do pomyslenia wiec pozostaje spytac: co sie stalo z ludzmi, gdzie sie podzialy moralnosc, przyzwoitosc, zaufanie do innych?

 • felicjan.dulski

  Oceniono 6 razy 4

  Ma 16 lat.

 • jego_eminencja

  Oceniono 20 razy 4

  Podobna do szwedzkiej Grety która plynie do Nowego Jorku, hehe. Skoro ma ukonczone 15 lat i nie mam przymusu to ten 40 -latek moze jej legalnie wsadzac, a w USA ukonczone 16 lat to tez legal, a w Watykanie który jest najbardziej liberalny granica wieku do wspólzycia seksualnego to 12 lat, ciekawe dla kogo? skoro wszyscy tam zyja w celibacie… hehe

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX