Komentarze (88)
Włochy. Złapano Polaka któremu jako pierwszemu od stu lat, udało się uciec z więzienia Poggioreale
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • totus.tytus

  Oceniono 7 razy -1

  Ten "kapelan więzienny" to pewnie pomógł temu bandziorowi w ucieczce, pewnie przynosił mu pod sutanną stare prześcieradła licząc na sowitą nagrodę po udanej ucieczce. Nagroda w euro, w dużych nominałach, bo urzędnicy Pambuka takie preferują.

 • zembaty66

  Oceniono 11 razy -1

  Dlaczego u nas używamy inicjałów przestępcy, skoro tam gdzie będzie sądzony używa się całego nazwiska? To Robert Lisowski a nie jakiś L.
  Swoją drogą z kapelana to niezły dureń jest...

 • heraldek

  Oceniono 8 razy -2

  Przeludnienie w wiezieniu ??? Po co trzymaja takie smieci.... Hitler nigdy nie mial z tym problemu.... Albo ich zaoral robota na smierc albo zdechli z glodu....

 • malinajan

  Oceniono 6 razy -4

  Polak potrafi.

 • Andrzej Garlicki

  Oceniono 9 razy -5

  "Następnie po sznurze wykonanym z prześcieradeł PRZESKOCZYŁ na drugą stronę" Nawet ogórkowy temat nie zwalnia dziennikarza z niechlujstwa umysłowego. Po sznurze mógł się najwyżej zsunąć a nie "przeskakiwać"!
  A tak w ogóle - NASI GÓRĄ !! Nawet jak kogoś zadźgaja i ( co gorsza) opuszczą mszę świętą, nie tracą konstenansu i bawią siebie oraz wszystkich dookoła (może z wyjątkiem strażników)!!

 • andrzejbak

  Oceniono 15 razy -9

  Kim była ta druga osoba z przed knajpy tez Ukrainiec, syd a może cała mafia prowokatorów banderowskich. W Polsce tez prowokują polskich obywateli wyglądających trochę jak żule aby ich wykończyć lub zamknąć aby oczyścić teren na inwazję własnych ukraińskich przestępców którzy będą ochraniać Ukraińców osiedlających się w Polsce.

 • ansuz_odyn

  Oceniono 16 razy -10

  W kulturze i popkulturze Zachodniej często występują postaci dwuznaczne moralnie, ale zaskarbiające szacunek jakimś odważnym i przemyślanym czynem, jednak w tym zażydzonym chlewie, zwanym Polin, każdy kto jest Polakiem musi bić zmieszany z gnojem przez antypolskich żydków, szabes gojów i lewackie cioty.

 • doomsday

  Oceniono 16 razy -12

  W Stanach Zjednoczonych, ale i w wielu innych krajach też, po takiej ucieczce z Lisowskim skontaktowałyby się Służby Specjalne z propozycją pracy za skrócenie wyroku, lub w ogóle za jego kasacje. Lisowskiego można wyjąć z więzienia, tylko trzeba mieć jaja. Niestety polskimi służbami specjalnymi , w tym ABW, kierują ludzie powiązani ze sobą siatką LGTB.
  Nikt z nich nie będzie ryzykował ciepłej posadki w takiej sprawie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX