Ewakuacja popularnej plaży w Barcelonie. Doniesienia o ładunku wybuchowym w wodzie

Władze w Barcelonie ewakuowały plażę Sant Sebastia. Policja ma podejrzenia, że w wodzie znajduje się ładunek wybuchowy. Może on znajdować się ok. 40 metrów od linii brzegowej.

Policja w Barcelonie poinformowała na Twitterze, że „ znaleziony został potencjalny ładunek wybuchowy” przez funkcjonariuszy na plaży Sant Sebastia, około kilometra od słynnej najstarszej dzielnicy miasta. Hiszpańskie media spekulują, że może to być niewybuch, który pozostał po II wojnie światowej, ale na razie nie pojawiło się potwierdzenie tej informacji.

Barcelona. Ewakuacja plaży Sant Sebastia

Hiszpańska stacja radiowa COPE poinformowała, że bomba znajduje się na morzu, około 40 metrów od brzegu. Według COPE na miejsce skierowany został policyjny oddział saperski. Plażowiczów ewakuowano z obszaru w promieniu 250 metrów od znalezionego ładunku. Według relacji hiszpańskich mediów, gdy podjęto decyzję o ewakuacji, plaża była pełna turystów.

Więcej o:
Komentarze (22)
Ewakuacja popularnej plaży w Barcelonie. Doniesienia o ładunku wybuchowym w wodzie
Zaloguj się
 • partia_niewidzialnych

  Oceniono 9 razy -3

  A po rozbrajaniu na Sant Sebastia chodziliśmy na musztardę saperską.

 • miro_slaw

  Oceniono 7 razy -5

  Śródziemnomorski incydent kałowy?

 • H2O H2O

  Oceniono 13 razy -5

  Czyżby w wodzie odkryli dwa atomy wodoru i jeden tlenu??? Mieszanka wybuchowa, trafi się jeden imbecyl z petem i nieszczęście gotowe...

 • bratjolki

  Oceniono 10 razy -6

  Może jeden już na pontonie miał i... zgubił?

 • dziadekjam

  Oceniono 11 razy -7

  "Władze w Barcelonie ewakuowały plażę Sant Sebastia. Policja ma podejrzenia, że w wodzie znajduje się ładunek wybuchowy."
  ===========================
  W Bałtyku spoczywają setki tysięcy, jeśli nie miliony, ton gazów bojowych i materiałów wybuchowych, a nikomu do głowy ewakuowanie plaż nie przychodzi do głowy..:-)
  ht.tps://www.tvp.info/42020257/bron-chemiczna-na-dnie-baltyku-moze-jej-byc-nawet-100-tysiecy-ton
  ht.tps://www.tvp.info/41404375/w-baltyku-zalegaja-setki-tysiecy-ton-broni-konwencjonalnej-i-chemicznej

 • onduma

  Oceniono 13 razy -9

  Ofiary poszkodowane przez kontakt z lancuchami a teczowa zaraza chce sciagac krzyz. Jak zdejma lancuchy to mniej nieudacznikow dostanie sie na szczyt

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX