Francja. Klient zastrzelił pracownika fast foodu. Twierdził, że jest za wolno obsługiwany

Francuska policja poszukuje mężczyzny, który zastrzelił pracownika restauracji z fast foodem we francuskim Noisy-le-Grand. Ze wstępnych ustaleń wynika, że sprawca był zirytowany długim czasem oczekiwania na swoje zamówienie.

Do tragicznego zdarzenia doszło w piątkowy wieczór w restauracji Le Mistral w Noisy-le-Grand, na wschód od Paryża. Jak wynika z zeznań innych klientów, mężczyzna po kilku minutach oczekiwania na zamówioną kanapkę stracił panowanie nad sobą. Zaczął wyzywać kelnera, a następnie sięgnął po broń i strzelił do pracownika fast foodu. 28-latek został postrzelony w ramię, niestety nie udało się go uratować. 

Z informacji przekazanych przez klientów wynika, że sprawcą jest znany policji 34-latek. Mężczyzna uciekł z restauracji i jak dotąd nie udało się go schwytać. 

Jak podaje AFP, mieszkańcy okolicy zaczęli gromadzić się w okolicy knajpy. - Został zabity przez kanapkę? - nie dowierzał ktoś. Jedna z kobiet powiedziała, że to cicha restauracja, otworzyła się zaledwie kilka miesięcy wcześniej. Inni przekonywali jednak, że w sąsiedztwie jest wysoka przestępczość, a szczególnym problemem jest pijaństwo w miejscach publicznych i handel narkotykami.

Więcej o:
Komentarze (245)
Francja. Klient zastrzelił pracownika fast foodu. Twierdził, że jest za wolno obsługiwany
Zaloguj się
 • liczna_rodzina_prezesa

  Oceniono 27 razy 25

  Przypomina mi się scena z baru z Michaelem Douglasem w filmie "Falling down"

 • g96

  Oceniono 42 razy 16

  Tak wyglądają skutki fałszywej tolerancji, strachu przed reagowaniem i braku "państwa". Tolerowania chamskich i bandyckich zachowań, przemocy, strachu przed sprzeciwem, najczęściej w stosunku do własnych sąsiadówi brakiem reakcji, wsparcia ze strony instytucji państwa. W ten sposób pozwalamy na rozwój patologicznych zachowań i relacji, oraz na tworzenie skutkiem tego, przemocowych, roszczeniowych postaw jako wzoru do naśladowania. Prezes doskonale wie o czym mowa.

 • aietes

  Oceniono 19 razy 15

  Ile można czekać na liste krs

 • aria.pura

  Oceniono 37 razy 13

  Inżynier wpieniony, bo mu się AutoCAD zawiesił, czy lekarz, którego szlag trafił, bo Lancet nie przyjął jego artykułu o najnowszych metodach diagnozowania chorób genetycznych?

 • farcry3

  Oceniono 15 razy 11

  Może to byl jakiś influencer co to za darmochę się chciał najeść, tzn. nie za darmochę tylko za napisanie recenzji ? Własciciel chciał kasy no i dalej już poszło ...

 • 3x666

  Oceniono 13 razy 9

  Jak to możliwe ?
  Przecież Francja jest krajem, w którym przepisy dot. posiadania broni są dosyć restrykcyjne, a pozwolenia nie są łatwo wydawane.

 • qznia

  Oceniono 90 razy 8

  jaki kolor skóry miał klient?
  skoro GW nie pisze, to z pewnością nie był biały

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX