Bestialskie morderstwo Brytyjki na Barbadosie. Polano ją cieczą i podpalono, gdy leżała w łóżku

Tragiczna śmierć Brytyjki na Barbadosie. 44-letnia Natalie Crichlow leżała w łóżku, kiedy napastnik wtargnął do domu jej brata, zaczął ją dusić, a następnie polał łatwopalną cieczą i podpalił.

Siostrzenica kobiety powiedziała, że do ataku doszło 28 lipca w miejscowości Christ Church. - Intruz włamał się do domu, dusił ją, a następnie podpalił. Nie wiem, dlaczego do tego doszło. Wszyscy jesteśmy w szoku - powiedziała Ashley Best. Poparzeniu uległo 75 proc. ciała 44-latki. Zmarła w szpitalu 6 sierpnia z powodu doznanych obrażeń. 

Natalie Crichlow pojechała na Barbados, by pomóc w opiece nad niepełnosprawnym bratem, który pozostał sam po śmierci ich matki. W chwili ataku kobieta była w domu sama, brat był w dziennym domu opieki. Policja podała, że kobieta zdołała wybiec na podwórko, skąd usłyszano jej krzyki i wezwano pomoc. 

Zbiórka na sprowadzenie ciała do Wielkiej Brytanii

Rodzina kobiety poinformowała, że Crichlow w przeszłości dwukrotnie wygrała walkę z rakiem i przeszła dwa wylewy. - Trudno zrozumieć, dlaczego życie w taki sposób traci ktoś, kto już tyle zdołał przezwyciężyć - mówiła Best. Uruchomiono też zbiórkę pieniędzy na sprowadzenie ciała kobiety. Pierwotnie planowano zebrać osiem tysięcy funtów, tymczasem na stronie GoFundMe jest już o dziesięć tysięcy więcej. 

Crichlow miała trójkę dzieci w wieku 10, 20 i 26 lat. 20-letni syn, Romoney Crichlow-Noble jest piłkarzem klubu Hartlepool United, który wspiera go w trudnym czasie i przekazał pieniądze na zbiórkę. 

44-latka była otwarcie homoseksualna. Nie wiadomo jednak, czy atak na nią mógł być zbrodnią z nienawiści. Takie pogłoski pojawiają się jednak ze względu na pewną opieszałość policji. Jak poinformowała siostrzenica zmarłej, policja na Barbadosie nie prowadzi śledztwa w kierunku zabójstwa. Przedstawiciel służb przyznał też, że jak dotąd nikogo nie aresztowano. 

Więcej o:
Komentarze (119)
Bestialskie morderstwo Brytyjki na Barbadosie. Polano ją cieczą i podpalono, gdy leżała w łóżku
Zaloguj się
 • 4v

  Oceniono 58 razy 12

  Homoseksualna, ale w wieku 18, 24 i 34 lat rodziła sobie dzieci. Wątpię, że z sztucznego zapłodnienia. Więc jeśli co, jest osobą BI(seksualną) drodzy manipulanci.

  Po drugie, jak pojechała w odwiedziny do dzikiego kraju (zapewne kraju pochodzenia, wątpię że Brat się tam przeprowadził z miłości do przyrody) to nie ma sensu spekulować, czy to przez jej BIseksualność czy też nie (a skąd to by niby autochtoni mieli wiedzieć?) - raczej dlatego że to po prostu dziki kraj z wielkim odsetkiem przestępczości.

  uczciwy dziennikarz powinien to umieć napisać. a nie czersczyć.

 • gadolinn

  Oceniono 26 razy 12

  "policja na Barbadosie nie prowadzi śledztwa w kierunku zabójstwa"

  moze prowadzi sledztwo w sprawie morderstwa?

 • satur13

  Oceniono 34 razy 10

  Barbados, Jamajka i inne tego typu shithole countries nigdy nie były żadnymi rajskimi wyspami, tylko wylęgarnią najgorszej patologii...

 • sarkafarka0

  Oceniono 9 razy 7

  Brytyjka ale na Barbadosie odwiedzala brata, znaczy brat byl z Barbadosu, matka tez, poki zyla.
  Pani 'otwarcie homoseksualna' ale z trojka dzieci.
  czy tylko ja widze te delikatne braki logiki?
  i jeszcze nie wiadomo czy nie byla to zbrodnia z nienawisci? a co ku...wa, z milosci?

 • topjar

  Oceniono 19 razy 7

  autorce WB prawdopodobnie chodzi o prowokacje i clickbajty,
  więc nie podniecajcie się za bardzo.
  Swoją drogą pogoń za clickbajtami świetnie napędza rasizm, populizm
  i anty LGBTizm w sumie brawo czerska dobra robota
  czekamy na następnego pana z wąsem...

 • przechrztaimason

  Oceniono 6 razy 4

  Czy JEJ WIELEBNOŚĆ Rihanna zabierze glos w tej sprawie? O USA ma strasznie dużo do powiedzenia.

 • wylye

  Oceniono 32 razy 4

  W bestialski sposób zamordowano człowieka. Do tego momentu wszyscy są zszokowani. Aż przychodzi chwila, że dywagacje autora sugerują możliwość zbrodni na tle homofobicznym.
  I zaczyna się polskie (dumne narodowe, katolickie, faszystowskie) piekiełko:
  - a... skoro była homoseksualna to - "co mnie obchodzi śmierć jakiejś murzynki", albo
  - gdyby nie była homoseksualna to byście nie pisali, "pisząc promujecie homoseksualizm".. albo
  - "gdyby nie epatowała swoim homoseksualizmem - nic by jej nie było"

  Tak długo, jak Polak - katolik - narodowiec, będzie mógł bezkarnie krytykować, lub potępiać, lub zwalczać inne orientacje seksualne - Polska będzie CIEMNOGRODOEM. Tak długo, jak sekta katolicka będzie miała realny wpływ na politykę - będziemy państwem WYZNANIOWYM.
  Moja droga dobiega końca. Przed większością z Was - czytających tzw "całe życie" (anything that` s mean) Walczcie o "lepszą Polskę"
  Pogońcie cwaniaków i tych w koloratkach i tych w krawatach obiecujących wam "lepsze jutro" w istocie dymających i was i wasze dzieci.
  W Polsce mamy dziś tak, że jedna banda zachowująca pozory demokracji utraciła władzę na rzecz innej - która nie kryje się ze swoim totalitaryzmem. Obie bandy wykorzystują waszą opieszałość do głosowania. Idźcie i głosujecie - to jest wasza broń. Nie siedźcie na swoich leniwych dxxxxkach w dniu wyborów. Wiem, że nie ma na kogo głosować - bo wszyscy oni boja się narazić zwyrodnialcom udających bożych posłańców. Ale głosujcie zgodnie ze swoim sumieniem. Nie agituję za nikim - sami wybierzcie - ale chodźcie na wybory...
  Wołam więc - parafrazując Yula Brinera - Głosujcie na kogo chcecie - tylko nie zostańcie w domach

 • marcinmarcin12

  Oceniono 7 razy 3

  Dla wielbicieli Faktu. Pojechala by wyjsc za zone i ja sprowadzic do UK, a przypadkiem zamordowal ja tubylec bo myslal, ze jak z UK to bogata i ma wiecej niz 100 funtow, ktore mu dala.

 • mmgazeta

  Oceniono 25 razy 3

  Ale po co ta wiadomość? Co nas obchodza murzyńskie porachunki? Zapewne w ciagu dzisiejszego dnia w dzikich krajach ( oraz w dzikich społecznościach zasiedlajacych kraje do niedawna cywilizowane) doszło do wielu takich zdarzeń.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX