Malezja. Są wyniki sekcji zwłok 15-letniej Nory Quoirin. Ciało Brytyjki odnaleziono w dżungli

Nic nie wskazuje na to, żeby w przypadku brytyjskiej nastolatki, której ciało odleziono w malezyjskiej dżungli, doszło do przestępstwa - podaje "The Guardian" cytując słowa szefa policji. 15-letnia Nora Quoirin zaginęła w nocy z 3 na 4 sierpnia w kurorcie Dusun, gdzie była z rodzicami na wakacjach.

W środę przeprowadzono sekcję zwłok nastoletniej Nory Quoirin. Wstępne wyniki pokazują, że Brytyjka zmarła prawdopodobnie z głodu i na skutek stresu po siedmiu dniach spędzonych w dżungli - donosi "The Guardian".

Malezja. Są wyniki sekcji zwłok 15-letniej Nory Quoirin

Szef malezyjskiej policji na specjalnie zwołanej konferencji oświadczył, że Nora Quoirin zmarła po ok. siedmiu dniach od zaginięcia. Powodem zgonu było pęknięcie wrzodu w jelicie, prawdopodobnie spowodowane przedłużającym się głodem i stresem. Zdaniem policji nie ma podstaw do stwierdzenia, że nastolatka padła ofiarą porwania i przemocy, a tym samym brak jest jakichkolwiek dowodów na popełnienie przestępstwa.

Ciało dziewczyny znaleziono w stromym wąwozie w dżungli we wtorek po 10-dniowych poszukiwaniach. Nora zniknęła w nocy 3 sierpnia z hotelu, w którym przebywała z rodziną na wakacjach. W jej poszukiwaniach brało udział ponad 350 osób, w tym śledczy z Wielkiej Brytanii, Francji i Irlandii.

Rodzice Nory po jej zniknięciu przekonywali, że musiała zostać porwana z hotelu. Tłumaczyli, że ich córka od urodzenia zmagała się z zaburzeniem neurologicznym, które ograniczało jej mowę i koordynację ruchową, a tym samym nigdy nigdzie sama nie chodziła.

Więcej o:
Komentarze (81)
Malezja. Są wyniki sekcji zwłok 15-letniej Nory Quoirin. Ciało Brytyjki odnaleziono w dżungli
Zaloguj się
 • rumpa

  Oceniono 23 razy 21

  Wykorzystała zapas pecha kilku osób. Biedny dzieciak. Koszmarna śmierć. Psów tropiących tam nie mają czy co?

 • 4v

  Oceniono 27 razy 11

  Malezja to cywilizowany kraj, szansa na porwanie (z jakiegokolwiek powodu) o wiele mniejsza, niż w większości krajów świata, z USA włącznie.

  Mimo wszystko, na miejscu rodziców córki z takimi problemami, rozsądniej bym dobierał miejsca wczasowe, albo bardziej córkę pilnował. Zadziałała rutyna, ech :(

 • krysia20000

  Oceniono 10 razy 8

  Te zaburzenia neurologiczne to holoprozencefalią, wada rozwojowa polegającą na niepełnym wykszałceniu się półkul kresomózgowia. Wygląd dziewczynki sugeruje stosunkowo lekki przypadek, prawdopodobnie zespół Rubinsteina-Taybiego. Lekki w porównaniu na przykład z cyklopią.

 • saviour

  Oceniono 21 razy 5

  Czy ktoś już pamięta, jak się nazywała ta dziewczynka którą udusił (?) konkubent matki - patryjotyczny powstaniec z kolan? Ten, co go kulsony paradowały w gaciach? Albo tego słodkiego chłopaczka, którego zadźgał patryjotyczny psycho-tatusiek? Czy o nich też pisano za granicą?
  To nie są prowokacyjne pytania. Ja już nie pamiętam tych dzieciaków. To dość szokujące, jak bardzo nam te newsy są tak naprawdę niepotrzebne, jako ludziom.

 • mocz-nick

  Oceniono 10 razy 2

  Mam propozycję dla gazety, zablokujcie do cholery możliwość komentowania czegokolwiek, bo jak się czyta tych śmieszków można się załamać. K... co za obrzydliwy naród.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX