Atak na plaży w Hiszpanii. Sprzedawca trzykrotnie ugodził policjanta nożem. [WIDEO]

Na plaży w miejscowości Punta Umbria w Andaluzji na południu Hiszpanii doszło do ataku sprzedawcy na policjanta. Na nagraniu udostępnionym przez policję widać, jak szef lokalnej policji Antonio Garrido otrzymuje trzy ciosy nożem.

W miejscowości Punta Umbria na południu Hiszpanii doszło do ataku na plaży. Szef lokalnej policji Antonio Garrido został trzykrotnie pchnięty nożem przez nielegalnie handlującego mężczyznę.

 Szef lokalnej policji trzykrotnie raniony nożem na plaży. "Od teraz mam podwójne  urodziny

Na opublikowanym materiale widać kłótnię między sprzedawcą, a policjantami. Interwencji przyglądają się pozostali plażowicze, którzy wdają się w dyskusje z funkcjonariuszami. W pewnym momencie sprzedawca podbiega do jednego z policjantów i zadaje mu trzy ciosy nożem (tradycyjnym, składanym nożem hiszpańskim - navaja). Agresywnego mężczyznę odciągają policjanci.

Antonio Garrido miał zostać zaatakowany po tym, jak poprosił o zwrot towarów nielegalnie sprzedawanych przez mężczyznę. Jak podaje portal huelva24 sam szef policji w Punta Umbria czuje się już dobrze i podziękował za wsparcie, które otrzymuje od bliskich i obcych osób za pośrednictwem portali społecznościowych. Raniony policjant został już wypisany ze szpitala do domu, gdzie dochodzi do zdrowia: "Chcę podziękować wszystkim za przesyłane wiadomości, troskę i podtrzymywanie mnie na duchu. Przepraszam, że nie byłem w stanie odpowiedzieć na wszystkie wiadomości. Dziękuję zwłaszcza mojej rodzinie, kolegom z policji i pozostałym funkcjonariuszom z całej Hiszpanii i zagranicy za okazane mi wsparcie. Napastnikowi życzę tylko sprawiedliwości. Antonio Garrido na końcu oświadczenia dodał również, że widział nagranie i "ma gęsią skórkę, kiedy ogląda ten film w zwolnionym tempie". - Od teraz będę obchodził podwójne urodziny - zadeklarował,

Siostra mężczyzny, który zaatakował policjanta, w rozmowie z hiszpańskim dziennikiem "La Vanguardia" powiedziała, że jej brat nie słyszał poleceń wydawanych przez funkcjonariuszy ponieważ jego słuch uszkodzony jest w 75 procentach. Dodała również, że pomiędzy sprzedawcą, a policją od lat dochodziło do konfliktów w sprawie nielegalnej sprzedaży jedzenia i napojów. Poza napastnikiem zatrzymanych zostało dwóch innych mężczyzn - brat atakującego oraz przypadkowy świadek, którzy próbowali utrudnić jego zatrzymanie. 

Więcej o:
Komentarze (55)
Atak na plaży w Hiszpanii. Sprzedawca trzykrotnie ugodził policjanta nożem. [WIDEO]
Zaloguj się
 • kapitan.kirk

  Oceniono 41 razy 33

  <<< Siostra mężczyzny, który zaatakował policjanta, w rozmowie z hiszpańskim dziennikiem "La Vanguardia" powiedziała, że jej brat nie słyszał poleceń wydawanych przez funkcjonariuszy ponieważ jego słuch uszkodzony jest w 75 procentach. >>>

  No to w takim razie jest całkowicie usprawiedliwiony. Przecież każdy normalny człowiek, jeśli nie może zrozumieć co do niego mówi policjant, na wszelki wypadek pcha go nożem.

 • deusirae

  Oceniono 20 razy 6

  siostra nozownika zachowuje sie jak prawdziwa wolska Dzesika chroniaca swojego Brajanka. Te same kursy konczyli czy co? Widac jak "biedny gluchy" prowadzi wrzaskliwy dialog z policja ale ona pojdzie w zaparte...

 • baaag

  Oceniono 4 razy 4

  Co za psychol. Próba zabójstwa policjanta. To nie będzie kilkanaście lat. To będzie dożywocie.

 • oloros11

  Oceniono 2 razy 2

  pochwalam zachowanie policjantow z US - gość by już dawno nie zyl w chwili gdy tylko wyciagnal by noz

 • rabin_z_czubow

  Oceniono 6 razy 2

  jej brat nie słyszał poleceń wydawanych przez funkcjonariuszy ponieważ jego słuch uszkodzony jest w 75 procentach - zrobić mu dodatkowy otwór w głowie na następne ucho najlepiej taki 9 milimetrowy.

 • marcinmarcin12

  Oceniono 4 razy 2

  Czyżby dowiedzieli się, że przestaniemy jeździć w tamte strony bo moja nie potrzebuje torebki oferowanej co 2 minuty przez zerkajacego między nogi byczka i zaczęli coś robić z tym?

 • szczurzec1

  Oceniono 5 razy 1

  Można dodawać komentarze, więc nożownik był zapewne Hiszpanem. Podobny przypadek w Australii - i komentarze wyłączone. Można się spodziewać że ten był wyznawcą religii pokoju i informatykiem :)
  Ech Gazwybie, lubicie pocenzurować, prawda? A i tak g... to daje, bo ludzie wiedzą swoje...

 • baaag

  Oceniono 5 razy 1

  Najlepsze że mógł spierdzielić z tym barachłem bo go nie ścigali ale wolał rzucić się z nożem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX