Niemcy: Nie żyje 32-letnia Polka i jej 8-letnia córka. Zginęły w wypadku

Przypadkowy przechodzień zgłosił niemieckiej policji, że napotkał na swojej drodze rozbity samochód. Gdy na miejsce przyjechały służby, okazało się, że w pojeździe znajdują się ciała dwóch Polek - 32-letniej kobiety oraz jej 8-letniej córki.

Pojazd, w którym znajdowały się zwłoki Polek, znaleziono niedaleko miejscowości Bad Salzugen w centralnej części Niemiec. Do wypadku doszło w niedzielę 11 sierpnia. Wcześniej tego samego dnia zaginięcie 32-latki zgłosił policji jej mąż. 

Niemcy: Samochód, którym jechały Polki, uderzył w drzewa

Z wstępnych ustaleń niemieckiej policji wynika, że samochód uderzył w drzewa, a następnie wjechał w stos drewna. Przyczyny wypadku wciąż nie są znane - pisze portal sueddeutsche.de. Na miejscu zdarzenia pracowali funkcjonariusze policji, straży pożarnej i pogotowia ratunkowego.

W internecie pojawiły się kondolencje dla rodziny 32-latki i jej ośmioletniej córki. "Nie takiego zakończenia się spodziewaliśmy. Pani Kinga oraz jej córka niestety nie żyją. Rodzinie oraz bliskim składamy najszczersze kondolencje" - czytamy na stronie "Zaginieni przed laty", której administratorzy przyłączyli się do poszukiwań Polek.

Więcej o:
Komentarze (28)
Niemcy: Nie żyje 32-letnia Polka i jej 8-letnia córka. Zginęły w wypadku
Zaloguj się
 • pepe_papa

  Oceniono 9 razy 9

  Miejscowość nazywa się Bad Salzungen.
  Wyrazy współczucia rodzinie i bliskim.

 • baaag

  Oceniono 11 razy 7

  Smutne, przypadkowe...Współczucie rodzinie, dramat.

 • sztucznypolak

  Oceniono 39 razy 3

  Polskie drzewa sa niezwykle ekspansywne.
  Juz i w Niemczech atakuja samochody. Na razie z Polakami.

 • kuria_jego_mac

  Oceniono 2 razy 2

  Nie jednego jeszcze FB, Messenger, Twitter czy inny Insta wyśle na wieczny spacer...

 • uthark

  Oceniono 7 razy 1

  W Niemczech też są przydrożne drzewa.

 • 2345olskup

  Oceniono 6 razy -2

  powstrzymuje sie przed zbednym komentarzem tylko //pohqjnamtakie newsy

 • mocno_kwasny

  Oceniono 6 razy -2

  Niemiecka Polizei czeka na wyniki sekcji

  Die Polizei ermittelt nach einem tödlichen Unfall in Bad Salzungen. Am Montag sind die Leichen von Mutter und Tochter obduziert worden. Die Polizei warte momentan die Ergebnisse ab, sagte ein Sprecher. „Derzeit wird noch in alle Richtungen ermittelt.“ Die Umstände des Unfalls waren zunächst unklar.

 • xynat

  Oceniono 15 razy -3

  Nie wiem czy dobrze zrozumiałem. Te Polki zaginęły przed laty i dopiero teraz odnalazły się martwe? Cyt:"Rodzinie oraz bliskim składamy najszczersze kondolencje" - czytamy na stronie "Zaginieni przed laty", której administratorzy przyłączyli się do poszukiwań Polek."

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX