15-letnia Brytyjka zaginęła w Malezji. Była na wakacjach z rodzicami, policja nie wyklucza porwania

W Malezji trwają poszukiwania 15-letniej Nory Quoirin - Brytyjki, która zaginęła podczas wakacji z rodzicami. Nastolatka w nocy zniknęła ze swojego pokoju hotelowego. Policja nie wyklucza porwania. Dziewczynka wymaga stałej opieki i zdaniem rodziny nie oddaliłaby się sama.

15-letnia Nora Quoirin zaginęła w niedzielę 4 sierpnia - podaje BBC. Pochodząca z Wielkiej Brytanii nastolatka ostatni raz była widziana w swoim pokoju hotelowym w mieście Seremban w Malezji, gdzie przyjechała dzień wcześniej ze swoimi rodzicami. Nad ranem ojciec Nory spostrzegł, że jego córka zniknęła. W jej pokoju było uchylone okno. Rodzice 15-latki natychmiast zgłosili sprawę policji.

Nora Quoirin zaginęła. W Malezji trwają poszukiwania 15-latki z Wielkiej Brytanii

Jak informuje The Independent, policja nie wyklucza, że doszło do porwania. Zdaniem rodziny 15-letnia Nora nie oddaliłaby się z pokoju samodzielnie - cierpi na zaburzenia rozwoju i ma problemy z komunikowaniem się. - Nora jest dzieckiem wymagającym specjalnej opieki. Nie wiedziałaby nawet, jak poprosić o pomoc i nie oddaliłaby się dobrowolnie od swojej rodziny. Prosimy wszystkich o pomoc w poszukiwaniach - powiedziała w rozmowie z BBC ciotka nastolatki.

Malezyjska policja prowadzi szeroko zakrojone poszukiwania 15-latki - bierze w nich udział około 160 funkcjonariuszy wraz z psami tropiącymi. Przeszukiwane są okoliczne wioski i las w pobliżu hotelu The Dusun, z którego dziewczyna zniknęła. Funkcjonariusze nie natrafili na razie na jej ślad.

Pracownicy hotelu wydali oświadczenie, w którym informują, że współpracują z policją i zależy im na jak najszybszym odnalezieniu nastolatki.

Więcej o:
Komentarze (10)
15-letnia Brytyjka zaginęła w Malezji. Była na wakacjach z rodzicami, policja nie wyklucza porwania
Zaloguj się
 • nitupawruk

  Oceniono 13 razy 11

  Sorry, ale przy całym współczuciu dla rodziny, to po prostu nie jest ŻADNA WAŻNA wiadomość, którą w ten eksponowany sposób powinien podawać POLSKI portal informacyjny: nie chodzi o żadne istotne dla świata czy szczególnie ciekawe, intrygujące lub bulwersujące wydarzenie, ani o obywatela Polski.
  I nie jest tak, że gazeta.pI robi to z solidarności, raczej niestety z lenistwa intelektualnego - bo o tym trąbi BBC i serwisy w UK.
  Podawanie zupełnie nieistotnych wiadomości - ale dotyczących tych "lepszych ludzi" z Zachodu - to byłoby pół biedy, gdyby podawano też wiadomości, które są kilka razy cięższego kalibru, a dotyczą naprawdę wielu ludzi, tylko tych "gorszych". Np. dziś w hinduskiej części Kaszmiru de facto wprowadzono stan wyjątkowy. Wiedzieliście o tym? - Jeśli tak, to na pewno nie z gazeta.pI, bo tu dowiecie się tylko, co napisała na insta Chodakowska, i że jakaś nastolatka się zgubiła.

 • rpu33065

  Oceniono 14 razy 6

  Może pojechali tam aby się pozbyć dzieciaka. Podobnie jak do Indii się jedzie aby upozorować własną śmierć.

 • senioryta13

  Oceniono 13 razy 5

  i takiemu dziecku ktorym nalezy opiekowac sie non stop, wynajmuje sie oddzielny pokoj i to do tego w obcym panstwie, no, zrozumiec nie mozna.

 • wesslingharald

  Oceniono 10 razy 2

  Dokładnie, bardzo dokładnie, najdokładniej sprawdzić wersje rodziców. :/

 • euphoria19

  0

  faktycznie wygląda jak brytyjka ...... tak brytyjsko

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX