Pożary na Syberii pochłonęły już obszar wielkości Belgii. Brak reakcji władz miał nieprzewidziane skutki

Ponad trzy miliony hektarów lasów spłonęło na Syberii w wyniku trwających tam od kilku tygodni pożarów. Część Rosji płonie z powodu ekstremalnych temperatur. Skutki widać nawet z kosmosu.
Więcej o:
Komentarze (45)
Pożary na Syberii pochłonęły już obszar wielkości Belgii. Brak reakcji władz miał nieprzewidziane skutki
Zaloguj się
 • arwena2010

  Oceniono 21 razy 13

  Bardzo ciekawy artykuł 3 zdania i tytuł. Jesteście coraz durniejsi w tej gazecie .pI . A jeszcze pare lat profesjonalizm i merytoryczne przygotowanie .teraz nawet na Pudelku więcej informacji jest podawane niż w tym pożal sie Boże portalu. ZENADA jesteście

 • komentarz.24

  Oceniono 13 razy 11

  Mówią, że nasze "dziennikarstwo" niczego się nie uczy i nie poprawia błędów.
  To oczywiście nieprawda. Po dwóch tygodniach pisania "Arktyka płonie" w końcu przeczytali na tym forum, gdzie leży Arktyka, oraz że okolice Irkucka leżą ok. 1300 km poza jej granicami.

 • dlugi48

  Oceniono 4 razy 4

  Brak reakcji? No, nie może być inna wiadomość w prawilnym portalu, Źli Ruscy. A wczoraj jakiś portal podał, że ruskie lotnictwo walczy pożarami. Polski portal., żeby nie było komentarzy że ruski.

 • mazbip

  Oceniono 4 razy 4

  Tam lasy zawsze plonely i beda plonac. To jest bardzo dobrze bo w ten sposob las sie odnawia. Ja tylko nie rozumiem o co chodzi w tej "reakcji". Te tereny nie sa zupelnie zamieszkane, w przeciwienstwie np. do Klifornii, gdzie pustynia zostala sztucznie nawodniona i zalesiona, a miedzy dzewami, czesto eukaliptus, pobudowano domy. Gdy popatrzycie na stare ryciny misji hiszpanskich w Kaliforni, to nie zobaczycie tam zadnych drzew, np. Santa Barbara, dzis sa to tereny zamieszkale i zalesione, niektorzy maja nawet trawniki przed domem.

 • lubat

  Oceniono 9 razy 3

  Brak reakcji władz?
  Czy jest jakiś debilizm, którego nie popełnią "polskie" media?
  W zeszłym roku płonęła prawie cała Kalifornia, spłonęło całkowicie jedno miasto i zginęło około setki ludzi i to n obszarze kilka tysięcy razy mniejszym, niż w pożarach na Syberii. Czy w Kalifornii też był brak reakcji władz?

 • wdechwydech

  Oceniono 11 razy 3

  stąd ten batyskaf :D

 • sztucznypolak

  Oceniono 13 razy 3

  Mysle, ze zostalo mi jeszcze gora 30 lat zycia.
  Dzieci nie mam. Na szczescie.

 • loneman

  Oceniono 2 razy 2

  To po ociepleniu klimatu Putin lub jego gorszy nastepca beda mogli cos budowac albo wydobywac by napchac sobie kieszenie a glupi niech ciesza sie jak pokaze sie w telewizji udajac supermena 😀😎😜🤡....

 • jerzysm42

  Oceniono 3 razy 1

  Może w ten sposób walczą z kornikami?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX