Berlin. W dzielnicy Tempelhof zamordowano 25-letnią Polkę. Jej krzyk obudził sąsiadów

W dzielnicy Tempelhof w Berlinie została zamordowana 25-letnia Polka. Do zbrodni doszło w wieżowcu na ulicy Burgemeisterstrasse. Krzyk kobiety zbudził jej sąsiadów.

Policja otrzymała anonimowe zgłoszenie w ubiegły czwartek około północy. Kiedy mundurowi przybyli na miejsce zdarzenia na ścianach korytarza na siódmym piętrze były świeże ślady krwi.

Morderstwo w Berlinie. 25-letnia Polska mogła umrzeć w wyniku ran zadanych nożem

Policjanci wyłamali drzwi do mieszkania 64-letniego Bernarda S. Zobaczyli zakrwawione ciało kobiety, a następnie obezwładnili mężczyznę i aresztowali go. Na miejsce zbrodni wezwano karetkę. Ratownicy medyczni próbowali reanimować kobietę, jednak bezskutecznie - pisze "Berliner Kurier"

Komisja Państwowego Urzędu Śledczego Niemiec nie chce komentować zbrodni i nie udziela mediom informacji na temat motywów sprawcy. Wszystko wskazuje jednak na to, że 25-latka z Polski została zabita nożem. Straciła dużo krwi. Prawdopodobnie próbowała uciec z mieszkania przed swoim oprawcą, ale mężczyzna zaciągnął ją z powrotem do mieszkania.

Nie jest pewne, jakie stosunki łączyły 25-letnią Polkę i 64-letniego podejrzanego. Nie wiadomo także, kto zadzwonił na policję. Okoliczności śmierci kobiety wyjaśni sekcja zwłok - informuje portal morgenpost.de

Więcej o:
Komentarze (180)
Berlin. W dzielnicy Tempelhof zamordowano 25-letnią Polkę. Jej krzyk obudził sąsiadów
Zaloguj się
 • stettiner62

  Oceniono 25 razy 21

  Zdjecie niby z Berlina bo niemiecka Polizei na pierwszym planie
  Ale w kolumnie samochodow co najmniej 3 polskie Taxi . W Niemczech wszystkie sa kremowe

 • wujek_chester

  Oceniono 26 razy 18

  Zabił ją kochanek, Niemiec, dozorca na emeryturze.
  Oby to był jednostkowy przypadek, a nie szczyt marzeń młodych Polek o bogatym Niemcu.

 • dobromir.wesoly

  Oceniono 93 razy 15

  Tu włączyliście komentarze. Tam, gdzie Erytrejczyk wepchnął kobietę z dzieckiem pod pociąg, już nie - zapewne w ramach ideologii "refugees welcome", "wszyscy równi choć różnorodni".

  Takie podejście będzie się mścić w imię fałszywej poprawności politycznej...

 • jakub13579

  Oceniono 40 razy 14

  Mogła być na telefon albo na stałe. Niewyobrażalnie wielka liczba młodych Polek świadczy usługi starszym panom. Nie tylko w Niemczech i w Stanach. Wystarczy, że zleceniodawca ma nawet niewielki, ale stały dochód.

 • lech13

  Oceniono 8 razy 8

  Ten Berlin to w Polsce ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX