Komentarze (806)
Światowe media o Marszu Równości w Białymstoku. "W Polsce odradza się przemoc"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • zd46

  Oceniono 15 razy 13

  W Białymstoku nie tylko są przeciwnikami równości wszystkich polskich obywateli,ale także próbowali zamordować (oblanie drzwi mieszkania cieczą palną i podpalono) rodzinę i tylko dlatego,że Polka wybrała na męża Hindusa a nie "miejscowego bandyty i kibola". Obraz Polski nietolerancyjnej i wrogiej. Tylko co będzie, jak NAS Polaków zaczną inne narody pędzić, jak psy zakażone wścieklizną i nam będą krzyczeć: "Wy-pier-da-lać! Wy-pier-da-lać!”, wrzeszczała mamusiu z dziecięciem, ty nie jesteś zdolna wychować dziecko na patriotę, bo twoja wściekłość tego nie gwarantuje.

 • Pik- Aczu

  Oceniono 21 razy 13

  Wstyd jak cholera, ale oczywiście pizzowcy mają to w d... pie byleby Polska była katolicka, zasciankowa. Już kiedyś tak było, że szlachta wiedziała najlepiej. I jak to się skończyło? Dziś nie ma szlachty a łyse, napakowane, skrajnie prawicowe chamstwo rządzi ulicą

 • kingsizemax

  Oceniono 10 razy 10

  Potomkowie szmalcowników , morderców Żydów w Jedwabnem i innych miejscowościach na Podlasiu, ochoczo przejmujący pożydowskie domy i majątki w akcji.

 • scypio72

  Oceniono 10 razy 10

  Życz€ wam żeby władzę objał Rydzyk. Na poczatek zafundował wam TVP jako obronca wartosci i wprowadził swoją wizję telewizji z warosciami. Taki TvTrwam bis. Zeby wam zakazał antykoncepcji i zebyscie grali w watykanską ruletkę. Zebyscie co miesiac sie zamartwiali czy zasxla zona w ciaze czy dziewczyna czy nie. A wszystko to w obronie waszych wartosci chrzescijanskich obroncy. Koscioł przeciez walczy o wasze dusze. Wiec go to usprswiedliwia. Popieranie przemocy.

 • precz_z_komunia

  Oceniono 16 razy 10

  Ideologia katolicka to największe zło które dotknęło Polskę!

 • tad-tad1

  Oceniono 12 razy 10

  Słcham rano w poniedziałek w reżimowej trójce , szymańskiego w propagandówce z Lisickim, i ten polityczny wyrobnik zabrania Polakowi Donaldowi Tuskowi wypowiadać się o tym co go przeraża w Plsce rządzonej przez twór ,zorganizowany przez Kaczyńskiego, jakiejś mafii politycznej, w której wszyscy muszą mieć jedni zdanie na wxzystkie tematy, takie jak ma Kaczyński , A ma powody do obaw, bo te bandyckie wyczyny , [oni mówią] kibole, a wydaje się że to jest już nieźle zorganizowana [grupa bandytów politycznych, ] nie wiadomo przez kogo opłacana, ? wiadomo czym i kim inspirowana, I tak jak Tusk, martwią się bardziej przewidujacy, i znajacy przeszłość, ruchów faszystowskich, Zawsze zaczynało się od niby spontanicznych wyrażanych na ulicach poglądów , kierowanych przeciwko określonym grupom obywateli, A państwo wtedy, na życzenie obywateli, zaostrzało represje preciw, tym nichcianym, Już dziś słyszymy że Jeśli ci się nie podoba w katolickiej, narodow e,i brutalnej Polsce, to wyp,,,,,,,,,,. , od tego zawsze zaczynały się pogromy, no bo jak można nazwać atak setek zbirów {jeszcze nie umundorowanych] na idący spokojnie demonstrację ludzi , z przesłaniem na sztandarach , wolność równość tolerancja, takie incydenty powtarzają się coraz częściej, A Szymański martwi się że długo będą ONI przekonywali świat widzący to co widział, że nie widział przemocy, nie widział nienawiści , nie widział niemrawej policji, I przypomnijmy sobie z nieodległej przeszłości , jak "sprawnie '' poradziła sobie policja pisowska przecież, z protestjącymi kobietami, z białą różą, Pewnie cały świat usłyszał że z bandytami utożsamia sie KK, wg, niektórych funkcyjnch kościoła ci bandyci bronią wiary, I tylko czekać że wzorem, z niedalekiej strasznej przeszłości, zaczną utożsamiać się z bogiem ojczyzną i kościołem, {może klamry do pasa ?] A co na to Państwo, nic, Ludzie , którzy wieszali zdięcia eurodeputowanych są beskarni, od 3 lat, I ten fakt świadczy o intencjach pisowskiego państwa, a nie kłamstwa jaki to pis jest demokratyczny ,jaki to pis jest praworządny, Źle się dzieje w Polsce.

 • wolf01

  Oceniono 16 razy 10

  Czekamy za PiS wprowadzi ustawy o płci i wychowaniu w jedynie słusznych „wartościach” a kto się będzie sprzeciwiał do obozu koncentracyjnego albo trybunał ludowo-religijny zawsze w imię zasranych „wartosci” zboczeńców w koloratkach i ich bojówek nazistowskich ONR i MW

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 22 razy 10

  Mniejszości społecznych to był i jest ulubiony temat polityków przed wyborami. I tych polityków z ambon...

 • frodozbagien

  Oceniono 26 razy 10

  Podlasie - memowy stan umysłu.

 • ocooley

  Oceniono 13 razy 9

  Bardzo dziękuję Białystoku. Teraz piszą że u nas faszyzm, że przemoc się odradza. Zaraz ktoś przypomni Jedwabne i zacznie się jazda że na pewno braliśmy udział w Holokauście i że te Auschwitze i Sobibory czy Majdanki sami zbudowaliśmy albo Niemców o zbudowanie poprosiliśmy i sami tam Żydów zaganialiśmy :( Prawackie debilstwo katofaszystowskie.

 • marc.pl

  Oceniono 13 razy 9

  Po ujawnieniu szokującej i skandalicznej afery pedofilii wśród polskich duchownych PiS oraz kościół szybko wyciągnęli gruby dywan z napisem LGBT i dokładnie tym dywanem przykryli pedofilie w kościele - szczególnie zaangażował się Kaczyński strasząc polską ciemnotę sodomią jaka zagraża naszemu państwu przez LGBT. O pedofilach w sutannach już nikt nic nie mówi zapanowała całkowita cisza.

 • almagus

  Oceniono 9 razy 9

  Głupi, ale religijny, czyli lepszy! Tak bandyci mają.

  wiadomosci.gazeta.pI/wiadomosci/7,114883,25015741,lgbt-sa-wrogami-i-trzeba-sie-przed-nimi-bronic-episkopat.html?v=1&pId=53533229&send-a=1#opinion53533229

 • piotr1ipawel2

  Oceniono 11 razy 9

  Czy Pan Kaczyński, któremu marzy się by zostać "emerytowanym zbawcą narodu" zdaje sobie sprawę, że może być przez ten narod zapamiętany za tego, za którego w Polsce odrodził się faszyzm? Wszak do tego, za poparciem części klaru i rządzącej partii już blisko. Przypomnę podstawową prawdę, że pożar najłatwiej gasi się w zarodku. Potem by go zatrzymać trzeba ponieść wielkie koszty

 • zd46

  Oceniono 11 razy 9

  Kościół w Białymstoku postepuje zgodnie, z wzorem Watykanu, który gratulował Hitlerowi ataku na Polskę w 1939 roku. Czy obsada księżo-pedofilska, tego kościoła to POLACY czy .......?

 • big.ot

  Oceniono 13 razy 9

  To jakiś absurd że tzw tradycyjne wartości (rodzinne!) firmuje kibol rzucający kostką brukową i atakujący bezbronnych nastolatków. A to wszystko pod patronatem bezdzietnych mężczyzn żyjących (oficjalnie) w celibacie, którzy dziękują za obronę polskich rodzin...

 • zb.piswon

  Oceniono 11 razy 9

  Ciebie bydlaku Kaczorze powinno to samo spotkać co uczestników marszu, wtedy byś zobaczył jak to jest być niszczonym i pogardzanym...

 • ewulka987

  Oceniono 25 razy 9

  Media boją się wprost powiedzieć ,że białostocki Kościół ZSZEDŁ NA PSY, bo nawołuje do zablokowania marszu LGBT, marszu równości , radości i uśmiechu i wystawia jako konkurencję marsz rodzin, Krzewi wraz z PiS NIENAWIŚĆ i POGARDĘ. Jako myśląca katoliczka nie godzę się, aby ePiSkopat był zarzewiem wojny ideologicznej polsko-polskiej i paliwem do kampanii wyborczej PiS.

 • ks-t

  Oceniono 8 razy 8

  Proponuje referendum aby Białostockie przyłaczyć do Białorusi.

 • tadian

  Oceniono 10 razy 8

  Mlodzi ludzie a tacy glupi.

 • tadian

  Oceniono 10 razy 8

  No coz Bialystok i kibole , wszytko jasne

 • irishrem

  Oceniono 10 razy 8

  Białostockie, pisiorskie bydło w pełnej krasie znowu przyniosło Polsce obciach na cały świat.

 • abm1

  Oceniono 16 razy 8

  Fanatyczny motłoch w Białymstoku potwierdził, że mamy do czynienia z państwem faszystowskim kierowanym przez chorego psychicznie herszta żoliborskiego. Pedofilski kościół katolicki też szczuje na ludzi LGBT, nie radząc sobie z masową pedofilią

 • wyboga

  Oceniono 10 razy 8

  Za przyzwoleniem Jarosława Małego, pod płaszczykiem PiSu i KK, w Polsce odradza się nazizm i komunizm inaczej kaczyzm.

 • barrt21

  Oceniono 10 razy 8

  godzina 8 i banda niedowładów zwlokła się z wyra po wieczornej libacji pod kioskiem i zaczyna bełkotać na forum w swoim katowolackim dialekcie.
  Ziemia, sól, krew i mocz tego hmm kraju..

 • chi-neng

  Oceniono 22 razy 8

  Zgniłe, trujące ‘owoce’ koalicji piso-kościelno-naziolskiej!
  POLSKA STWORZONA PRZEZ WOLSKIEGO ZWYKLEGO (P) OSLA, BOSSA MAFII SMOLEŃSKIEJ!

 • cjk.5004

  Oceniono 9 razy 7

  Poza chuliganami aktywni byli pedofile w sutannach, bijące serce antsyemityzmu, ciemnoty i faszyzmu

 • muflonex

  Oceniono 7 razy 7

  "Homoseksualizm to częsty temat debaty publicznej w Polsce, gdzie lider konserwatywnej partii rządzącej Jarosław Kaczyński" jest 70-letnim bezdzietnym kawalerem. Just saying.

 • zd46

  Oceniono 9 razy 7

  Marszałek, pyszałek i niestety i ekstremalny katol. Równość to nie znaczy wrogość, ani , miłość zapisana jest w biblii. Pana chyba "diabli nadali na stanowisko, cyrograf pan z nim podpisał". Smutne, ale prawdziwe. Złe wychowanie a właściwie wychowanie przez PiS zbiera owoce. Białystok a własciwie „czarna dziura edukacyjna”, nie od dziś jest siedliskiem "kiełkującego faszyzmu" i to za przyzwoleniem władz i rzadzącej partii. Wszak stamtąd wywodzi się łamiący prawo 48 godzin na dobę, "książę Poldlasia herbu "byczy łeb" a zarazem z-ca ministra a także „żelkowaty Żalek”.

 • 1moja

  Oceniono 15 razy 7

  A bandyta wyklety Bury nadal jest bohaterem narodowym, jest przedstawiany jako obronca kosciolka i wiary, jest przykladem dla dzieci, ktore jak dorosna tez sie nie zawachaja wymordowac cala wioske w imie wiary jak to zrobil ich idol z dziecinstwa w Puchałach Starych.
  PS. Pan premier Morawiecki w Monachium tez oddal hold bandyta wykletym z NSZ Brygady Swietokrzyskiej, ktorzy zostali pochowani na cmentarzu wojskowym wsrod swoich towarzyszy broni z SS za zaslugi dla III Rzeszy.
  Przegonilismy naziste, przegonilismy komuniste, przegonimy i kaczyste.

 • grzegorzgorzelak

  Oceniono 6 razy 6

  Niewątpliwie minister edukacji (!) ma w tym swój udział, w końcu działał w tamtym regionie. Brawo, Panie Ministrze! Tak trzymać, uczyć młodzież nacjonalizmu, nienawiści do innych, pobłażać przemocy - wychowa Pan wspaniałych wyborców Pana partii!

 • mat.31

  Oceniono 8 razy 6

  Z drugiej strony białostocczyzna to najbardziej zacofany region Unii Europejskiej. Trudno sie więc dziwić...

 • milewidziany

  Oceniono 10 razy 6

  Spójrzcie na tych mężczyzn. Twarze świadczą o niskim intelekcie a ubiór i sylwetka
  o zdegenerowaniu fizycznym i mentalnym. Wstyd, wstyd i zakłopotanie, że taki motłoch
  mieni się Polakami. Czy Białystok to jeszcze Polska ?

 • hubert.fun

  Oceniono 8 razy 6

  Wśród tych "prawicowców" też są geje i lesbijki nie mówiąc już o księżach - największej społeczności gejów. zakłamanie i obłuda wśród prostych, niewykształconych ludzi.

 • zd46

  Oceniono 8 razy 6

  Popatrz się Kaczyński, coś narobił w Polsce, twoje łamanie prawa procentuje "bandytyzmem", ale pamiętaj "bat ma dwa końce" a ci co dziś są "za" jutro mogą być ostro "przeciw" a małej kulki śniegowej pędzącej po górskim stoku, nie zatrzymasz. Ona musi się STAĆ, GIGANTYCZNĄ LAWINĄ, zmiatającą nawet takich pisowych pseudo bohaterów.

 • 99venus

  Oceniono 12 razy 6

  Zdziczenie narodowej prawicy nie odradza się tylko od dawna juz jest.Bandyci-bo to przecież są bandyci chronieni są przez rząd,który zapewnia im bezkarność.

 • voxuran

  Oceniono 12 razy 6

  Żadni kibice, zwykłe bandziory.

 • apache5

  Oceniono 12 razy 6

  Gdzie to miłosierdzie do bliźniego, gdzie ta miłość i tolerancja, gdzie Ci księża głoszący równość wszystkich na ziemi , gdzie ? Zostały puste słowa i limuzyny biskupów .

 • 174pit

  Oceniono 8 razy 6

  Wezwania biskupów Deca i Wojdy nie pozostały bez echa. Przyszłość i nadzieja narodu z krzyżami lub różańcami w rękach, ch...ami i ku...mi na ustach dała praktyczną lekcję iście chrześcijańskiej miłości bliźniego i odwiecznej polskiej tolerancji.
  Jakże fałszywie i obłudnie brzmią słowa rzecznika episkopat, a więc także Deca i Wojdy - dwóch starych durniów, niemających zielonego pojęcia o istocie religii, którą rzekomo reprezentują i głoszą.

 • glinda53

  Oceniono 8 razy 6

  W Polsce zawsze byla przemoc w stosunku do mniejszosci,innosci ,kk zrobil dobre deformacje mysleniowe,manipuluje nadal i co sie dziwic ,wczesniej to byly takie plotkarskie chociaz sa nadal podjazdowki psychicznego znecania teraz dochodzi do przemocy,ale co sie dziwic kiedy do zrozumienia wielu rzeczy potrzeba madrosci a tej kto moze nauczyc skoro kosciol prowadzi pierwsze skrzypce w sortowaniu ludzi.Zaprasza ONR-wcow pod swoje dachy a teraz mowia ze wszystkich powinno sie szanowac choc jakies zlepki na czele kosciola w dalszym ciagu podniecaja do znecania sie teroryzowania mniejszosci,taka prawda i o ile sie nie odlaczy kk od panstwa swieckiego beda przesladowania w sprawach in-vitro,aborcji ludzi LGBT etc.etc.

 • lkolesio

  Oceniono 7 razy 5

  Brawo dobra zmiana , podlasie zagłębie prymitywu ,katolicyzmu i pis sławne ,wkrótce przebije posłów pisdebili.

 • klikkre

  Oceniono 7 razy 5

  Wychodzi szydlo z wora. Nie pomogą dopłaty i autostrady, mentalnie większość Polaków to Białoruś gdzie ludzie głosują na zasciankowa dyktature Łukaszenki bo dyktatura sprawnie i na czas wypłaca emerytury.

 • bebestman

  Oceniono 7 razy 5

  Dać taki instrumenty to drugi Auschwitz mamy na 100% :(

 • marc.pl

  Oceniono 9 razy 5

  Polacy w dużej części nie rozumieją takich słów jak równość, tolerancja czy wolność obywatelska - w tępych faszystowskich łbach słowa te kojarzą się jako niebezpieczne i złowrogie.

 • driftoczenko

  Oceniono 11 razy 5

  Niestety zagraniczne media to nie beneficjenci 500+ i redaktorzy reżimowego "Dziennika telewizyjnego" i ichnie paski grozy sprawy nie wyprostują. Ta cała sytuacja to kolejny pretekst by USA nie dało Polsce ruchu bezwizowego - dziękujemy Prezesie za przyjmowanie do rządu ćwierćinteligentów, za politykę promowania miernot.
  Brak tolerancji objawia się wszędzie na świecie, ale w cywilizowanych krajach osoby publiczne popierające prześladowanie mniejszości seksualnych muszą rezygnować z publicznych stanowisk. Stanowisko ministra MEN i marszałka województwa poszły w świat. PIS zachowuje się tak, jakby jedynym źródłem informacji dla Zachodu w Polsce były państwowe media. Są zagraniczni dziennikarze, co chyba dla egzekutywy partyjnej PIS-u jest niepojęte, którzy posiedli mowę polską i jeżdżą po naszej pięknej ojczyźnie filmując czy nagrywając własne materiały. Nasi polityczni sojusznicy, np. USA, bardzo dokładnie analizują sytuację w Polsce i prowadzą bardzo szeroki biały wywiad. Sądzę, że nie dowierzają deklaratywnym intencjom naszych polityków i prowadzą także czarny wywiad, nagrywając i podsłuchując nieszczęsnych buraków. Wyobraźmy sobie specjalistów od Europy Środkowej, analizujących niesamowite kwestie posła Suskiego.
  Dojdzie do tego, że Prezes zakaże ministrom, a także całej terenowej administracji jakichkolwiek wypowiedzi światopoglądowych. Powstanie centralne biuro partyjnej informacji, w którym urzędnicy będą się dowiadywać, co powiedzieć, żeby przynajmniej wyglądało to zgrabnie. Niestety zatrudnianie trzeciorzędnych klakierów na ważnych stanowiskach ma swoje konsekwencje, a kierowanie ich na salony wywołuje już śmieszność. Pani Szydło, która może nadaje się na sprzedawczynię na targowisku, nie ma kompetencji by zarządzać jakkolwiek grupą osób i na Zachodzie o tym wiedzą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX