Cypr. 19-letnia turystka zgwałcona w kurorcie Ayia Napa. Zatrzymano 12 mężczyzn

Dwunastu obywateli Izraela zostało zatrzymanych w kurorcie Ayia Napa na Cyprze w związku z gwałtem na 19-latce. Do ataku miało dojść w hotelu, w którym przebywała turystyka.

Jak podaje BBC, 19-letnia turystka z Wielkiej Brytanii zgłosiła się na policję w środę rano. Dziewczyna zeznała, że w nocy została zgwałcona przez 12-osobową grupę w hotelu, w którym się zatrzymała.

Cypr. Policja zatrzymała 12 mężczyzn podejrzewanych o gwałt na 19-latce

Podejrzani mężczyźni zostali aresztowani i mają zostać przesłuchani przez śledczych z Paralimni na Cyprze. Minister Spraw Zagranicznych Izraela potwierdził, że niektórzy zatrzymani mężczyźni są nieletni. Według "The Times of Israel" najmłodsze osoby zatrzymane w sprawie gwałtu na turystce mają 16-17 lat. Z aresztowanymi spotkał się już ambasador Izraela, który powiadomił rodziny o stawianych im oskarżeniach.

Na razie nie wiadomo, czy wszystkich 12 mężczyzn dopuściło się gwałtu na Brytyjskiej turystce. 19-latka obecnie poddawana jest badaniom lekarskim.

Więcej o:
Komentarze (270)
Cypr. 19-letnia turystka zgwałcona w kurorcie Ayia Napa. Zatrzymano 12 mężczyzn
Zaloguj się
 • dziadekjam

  Oceniono 106 razy 52

  Jak się zachowują młodzi Żydzi w hotelach, to doskonale wiedzą polscy hotelarze mający zaszczyt "gościć" uczestników "Marszu Żywych". O ukróceniu ih nie ma mowy, bo polocja m=nie reaguje na zgłoszenia gdyż nie chce konfrontacji z towarzyszącymi temu bydłu ochroniarzami z Mosadu...

 • pszczolkaprezesa

  Oceniono 70 razy 50

  Bydło powinno dostać jak najwyższe kary więzienia i dodatkowo kary finansowe. Sądzę, że tej Brytyjce jest obojętne czy to byli Izraelczycy, Polacy, Niemcy czy Egipcjanie bądź Jemeńczycy.

 • dante_waw

  Oceniono 68 razy 38

  Nikt nie pospieszyl z pomoca bo mogl zostac oskarzony o "antysemityzm"...

 • czarna_zoska

  Oceniono 53 razy 31

  Jednak za gwalt powinno sie obcinac jadra. W pólswiatku brak jąder to kara dotkliwsza niz więzienie.

 • karrampa

  Oceniono 28 razy 24

  Cypr igra z ogniem.
  Zaraz roziągną ustawę 447 na Cypr.

 • onduma

  Oceniono 29 razy 23

  Przestancie zydzi na forum pisac, ze to obywatele Izraela a nie zydzi. Juz nawet w izraelskiej prasie wiadomo, ze to zydzi. Na dodatemk w Haaretz jest artykul o zbiorowym gwlacie w samym Izraelu. Oj cos rozhulali sie nam wybrancy swiata

 • marcin.rudzinski

  Oceniono 19 razy 19

  Obywatele Izraela... taki tytuł może sugerować, że to nie Żydzi. Skoro ambasada już pośredniczy między wymiarem sprawiedliwości i rodzinami, to raczej nie Arabowie. Nie bójcie się pisać „Żyd”. To nie jest pejoratywne określenie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX