USA. Nauczycielka uprawiała seks z 13-letnim uczniem. Została skazana na 20 lat więzienia

Brittany Zamora uprawiała seks z 13-latkiem, a jego młodszego kolegę zmuszała do patrzenia na to. Kobieta przekonywała w sądzie, że jest dobrym człowiekiem, który popełnił błąd. Została jednak skazana na 20 lat więzienia.

Była nauczycielka została w piątek skazana na najniższy wymiar kary - 20 lat więzienia za wielokrotny seks z 13-letnim chłopcem, jednym ze swoich uczniów. Kobieta przyznała się do zarzucanych jej czynów - aktów seksualnych z nieletnim, usiłowania molestowania i nieobyczajnych czynów w miejscu publicznym. Drugi z zarzutów dotyczy sytuacja, kiedy Zamora namówiła młodszego, 11-letniego kolegę swojej ofiary, by został w sali i obserwował stosunek seksualny.  

- Jestem dobrym człowiekiem, popełniłam błąd i żałuję go - mówiła przed sądem. - Staram się żyć zgodnie z prawe, przestrzegać przepisów. Nie jestem zagrożeniem dla społeczeństwa - przekonywała. Zamora przepraszała też swoje ofiary i ich bliskich za wyrządzone im krzywdy. Stwierdziła również, że to, co zrobiła, nie było do niej podobne i chciałaby udać się na terapię. Kobieta chce też uzyskać nowe wykształcenie w więzieniu, by po wyjściu na wolność podjąć nowy zawód. 

"Chcę cię codziennie"

Do aresztowania doszło w marcu 2018 roku, kiedy rodzice 13-letniego wówczas chłopca odkryli, że Zamora uprawia seks z ich synem. Stało się tak dzięki aplikacji monitorującej jego telefon komórkowy. Aplikacja wykryła, że w wiadomościach chłopca coraz częściej pojawia się słowo "seks" i zaalarmowała o tym rodziców.

Rodzice chłopca znaleźli w jego telefonie wiadomości od 27-letniej kobiety, a także jej nagie zdjęcia. "Chcę cię codziennie, bez limitu" - pisała do 13-latka. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że "flirt" zaczął się na czacie klasowym, a później do spotkań Zamory z chłopcem dochodziło od 1 lutego do 8 marca. Seks z chłopcem miała uprawiać co najmniej trzy razy.

Matka Zamory: Ona nie jest potworem

- Zamora wabiła chłopców, zdobywała ich zaufanie i wykorzystywała wyłącznie do tego, by spełnić swoje pragnienia seksualne. Używała swojej władzy, by ich molestować - powiedziała matka młodszego z chłopców.

Starszy z chłopców i jego rodzina nie byli obecni na ogłoszeniu wyroku. Oświadczenie w ich imieniu odczytała prawniczka. Matka chłopca napisała, że nienawidzi byłej nauczycielki, za to, co zrobiła jej dziecku, a ojciec zapewniał, że rodzina "pokona" Zamorę, a ich syn "dorośnie i będzie miał dobre życie". 

Na sali sądowej była matka kobiety, która przekonywała, że jej córka nie jest potworem i była porzucona przez ojca.

Więcej o:
Komentarze (592)
USA. Nauczycielka uprawiała seks z 13-letnim uczniem. Została skazana na 20 lat więzienia
Zaloguj się
 • championshipmanager0102

  Oceniono 217 razy 143

  20 lat kary więzienia za spełnienie fantazji każdego nastolatka...

 • glencok

  Oceniono 196 razy 116

  Kurde, że też jak człowiek miał naście lat, to go nie chciała pomolestować żadna fajna nauczycielka :)))))

 • next-mcgyver2

  Oceniono 122 razy 66

  Nie cierpię tej hipokryzji USA. 20 lat za spełnioną fantazję seksualną.

 • championshipmanager0102

  Oceniono 98 razy 64

  Za moich czasów w podstawówce - pierwsza połowa lat 90 - to by została Nauczycielką Roku :)

 • shtalman

  Oceniono 98 razy 58

  Gdyby nosiła czarną sukienkę to zostałaby tylko przeniesiona do innej parafii

 • stefffan1

  Oceniono 85 razy 57

  A taki, porucznik William Calley, którego uznano za odpowiedzialnego za masakrę wioski My Lai, podczas wojny wietnamskiej, odsiedział za to tylko cztery lata, i to w komfortowym areszcie domowym.
  Dla przypomnienia, dowodził on oddziałem, który wymordował ok. 500 osób - cywilów z wietnamskiej wioski My Lai, głównie kobiet, dzieci i starców.
  Ot i sprawiedliwość po amerykańsku.

 • blski

  Oceniono 96 razy 54

  Przezylem cale zycie majac nadzieje, ze ktoras z kobiet zechce mnie pomolestowac.

 • nietyp

  Oceniono 63 razy 53

  Chory kraj... Przypomina to bardziej kamieniowanie za cudzołóstwo, niż sprawiedliwy wyrok... Bardzo chory kraj...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX