Pedofil wykorzystał kilkuset chłopców, podawał się za "Sandrę". Sprawa Norwega "największą w kraju"

27-letni Norweg został skazany na 16 lat więzienia za wykorzystywanie seksualne ponad 250 ofiar. Mężczyznę, który był sędzią piłkarskim, aresztowano w 2016 roku, teraz zapadł wyrok.

Sprawa początek ma latem roku 2016, gdy obecnie 27-letniego Norwega (nie podano jego personaliów) aresztowano w związku z oskarżeniami o napaść. Później został ponownie aresztowany w sprawie, którą norweska policja opisywała jako "operacja Sandra".

NRK wskazuje, że to "największa sprawa wykorzystywania seksualnego w Norwegii". 27-latek najczęściej przedstawiał się jako "Sandra" w sieci i nawiązywał kontakt z nieletnimi przez sieć. Przeważnie udawał, że jest rówieśniczką poznawanych nieletnich.

W rozmowach pedofil wielokrotnie poruszał tematy seksualne, jeśli było to możliwe, uzyskiwał nagrania, jak się masturbują. W zamian obiecywał pieniądze czy słodycze. Później groził upublicznieniem nagrań i żądał więcej zdjęć czy filmów, a także starał się o spotkania poza siecią. W kilku przypadkach rzeczywiście do nich doszło.

"Sandra" chętnie chwaliła. Wysyłała nagie zdjęcia, udawała ich dziewczynę. Wielu chłopców uważało, że jest z nią w związku

- opowiadał prokurator Per Erik Volledal, cytowany przez NRK. Łącznie Norweg miał wykorzystać seksualnie 270 młodych chłopców. Został za to skazany na 16 lat więzienia, ma też zapłacić ofiarom 18,5 miliona koron norweskich - ponad 8 milionów złotych).

Więcej o:
Komentarze (155)
Norwegia. Największa sprawa wykorzystywania seksualnego w historii. Pedofil wykorzystał kilkuset chłopców, podawał się za "Sandrę"
Zaloguj się
 • norman67

  Oceniono 40 razy 20

  Ze SKOKU Wołomin wyprowadzono 2 mld zł, i zrobił to gość, który wyprowadził 3 mld z WAT-u i PKO BP. Co nam będą opowiadać Norwedzy o największych sprawach.

 • glowny_pasazer

  Oceniono 24 razy 14

  Na tym forum co chwila jakiś pedofil podszywa się pod dziewczynę oferując "swoje" nagie fotki, ale Agora jakoś nie może sobie z tym poradzić.

 • rafikman

  Oceniono 27 razy 9

  Tego zboczeńca przynajmniej posadzili, w Polsce nad tymi w czarnych uniformach z purpurowymi czapeczkami obecna władza otwarła parasol ochronny i włos tym zboczeńcom z głowy nie spadnie.

 • sabaton128

  Oceniono 6 razy 6

  No popatrzcie, Niemcy i też 3 lata trwała sprawa. Nie tylko u nas to się ciagnie tak długo.

 • kisssmyass

  Oceniono 11 razy 5

  Oto jak wymiera czysta rasa nordycka. Zamknąć z Brewikiem na łodzi podwodnej z tym kapitanem nałkowcem który lubi rozczłonkowywać przypadkiem ludzkie ciała. I spuścić na dno z ograniczoną ilością tlenu.

 • zz1026

  Oceniono 4 razy 4

  a w jaki spsoob ich wykorzystal?

  czemu ci mlodzi taks chetnie wysylali mu swoje masturbacje?

  gdyby sie nie dowiedzieli ze to byl facet to pewnie problemu by nie bylo

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX