Komentarze (175)
Katastrofa MH17. Cztery osoby z zarzutami zestrzelenia malezyjskiego boeinga. Podejrzani byli w kontakcie z Rosją
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • myczyoni

  Oceniono 26 razy 0

  Słychać wycie! Znakomicie!
  Aktywność promoskiewskiej tłuszczy nie jest zaskoczeniem. Przecież federacja rosyjska , podobnie jak jej poprzednik ZSRR , jest uosobieniem wszelakich cnót .
  😆

 • pislamabad

  Oceniono 12 razy 0

  Wysłać sprawnych agentów tam, wytropić, złapać, za klejnoty powiesić i wypatroszyć to bydło

 • edogorski

  Oceniono 9 razy -1

  dlatego powinniśmy robić wszystko aby nie handlować z mordercami. Nawet jak ten gaz czy ropa będzie parę dolków droższy to Niemcy i cała Europa powinna się zjednoczyć. To jest jedyna \słuszna droga w walce z bandziorami z kremla.

 • wlodzimierz.il

  Oceniono 13 razy -1

  "oświadczono, że trzech Rosjan i Ukrainiec zostali oskarżeni o sprowadzenie pocisku na wschodnią Ukrainę oraz spowodowanie śmierci 298 pasażerów i załogi boeinga linii Malaysia Airlines."

  Holenderska paranoja w całej okazałości.
  Na Donbas sprowadzono system rakietowy do obrony przed ukraińskimi bombowcami zabijającymi też ludność cywilna.
  No to jest przestępstwo bo zdaniem Holendrów Donbas nie powinien się bronić przed bombardowaniami.
  Ależ skąd.
  To oczywista paranoja.
  Czy Donbas miał czekać aż kolejny nadlatujący nierozpoznany samolot zrzuci bomby?
  Nie wolno kierować samolotów pasażerskich nad obszar wojenny.
  Zrobili to Ukraińcy z pełną premedytacją aby został trafiony.

 • paper-reader

  Oceniono 11 razy -1

  W jaki sposób tzw. "rebelianci" weszli w możliwość odpalania rakiet do samolotów? przecież te osoby miały kilka kałaszy i jeden transporter opancerzony? Putin wydał rozkaz o udziale sił zbrojnych FR na terytorium Ukrainy, posłał tam żołnierzy FR i oni to zrobili.

 • rabieg

  Oceniono 13 razy -1

  Holendrzy zaangażowani byli na Bliskin Wschodzie więc odpowiadają za ludobójstwo miliona a może więcej osób. Kuriozum.

 • jami100

  Oceniono 17 razy -1

  Aha, sprowadzili pociski aby zestrzeliwać samoloty pasażerskie. Holendrzy jakby rownają do PiS w metodyce wnioskowania.

 • polsilver100

  Oceniono 21 razy -1

  Amerykanie zestrzelili samolot irański i dobrze wiedzieli że był pasażerski. Byl na 11000m i gołym okiem było widać że tonie F14. Dowódca dostał medal i nikt nie mówił o mordercach, dlatego spakojna rjebjata

 • stop_pis

  Oceniono 6 razy -2

  Ukraińcy zestrzelili ten samolot i tyle w temacie. Gdyby to faktycznie zrobili Rosjanie, to śledztwo nie trwało by tak długo.
  W danym przypadku trzeba było sporo czasu, aby spreparować dowody ( i tak kiepsko im to wyszło), no i odfiltrować materiały dowodowe, aby schować do szuflady te wskazujące na Banderlandię...

 • lubat

  Oceniono 30 razy -2

  W zeszłym roku holenderscy śledczy przedstawili publicznie fragmenty rakiety, która strąciła samolot i podali dane z tabliczki znamionowej z prośbą o ustanowienie "życiorysu" rakiety. Kiedy Rosjanie podali dokładne dane, a więc rok i miejsce produkcji, miejsce stacjonowania - od 1986 roku na terenie Ukrainy, po rozpadzie ZSRR przeszła na stan armii ukraińskiej.
  Po tej informacji Holendrzy stracili zainteresowanie tą rakietą.

 • auruss

  Oceniono 5 razy -3

  Holendrom za obracanie kota do góry ogonem - GOLDMEDAL !
  Zwołali sobie trybunał, a jakżeż, by wygłosić wydany już wyrok w sprawie zestrzelenia samolotu, słowem nie wspominając, kto wyznaczył trasę jego przelotu - bo tu tragedii początek. Inne niż holenderskie linie lotnicze wyznaczyły trasy przelotu omijające tereny walk, Holendrzy po to, by zaoszczędzić parę litrów paliwa /a może była to celowa prowokacja ?/ ŚWIADOMIE skierowali go nad obszar konfliktu. Kto PERSONALITER za to odpowiada ? Milczenie w tej kwestii jest dostatecznie wymowne.
  Przypominam, że ponoszący ostateczną odpowiedzialność za masakrę w Srebrenicy, dowódca holenderskiego batalionu który miast chronić ludność cywilną zwiał przed bandą marnie uzbrojonych, bo głównie w siekiery i noże, serbskich rezunów, Thom KARREMANS - PO WIEKI NIECH BĘDZIE PRZEKLĘTE IMIĘ JEGO - zamiast zawisnąć na szubienicy dochrapał się generalskiego stopnia. W holenderskiej armii.

 • polsilver100

  Oceniono 23 razy -3

  Po wojnach w Jugosławi tylko przedstawiciele Serbii byli skarżeni w Hadze, a gdzie bandyci z Chorwacji, Bośni itd.? Dziwię się że pada nazwisko jakiegoś Ukra

 • sailor2016

  Oceniono 21 razy -3

  Trolle już ujadają.

 • 0agami17

  Oceniono 25 razy -3

  Pytanie czemu rebelianci byli przekonani, że strzelają do Ukraińskiego transportu wojskowego ? Moim zdaniem ktoś dał cynk rebeliantom, że tam leci ukraiński samolot transportowy z desantem. Ponadto zmieniono trasę Malezyjskiego samolotu przekierowując go o ponad 100 km na wschód nad Donieck - normalnie nigdy tamtędy nie latały te loty pasażerskie. Pytanie komu zależało na zestrzeleniu samolotu pasażerskiego ? Kiedy przypomnicie sobie, że w tym samym czasie Izrael zaczął przeprowadzać masowe bombardowanie Gazy zabijając setki cywilów i przez pierwszy dzień światowe media tylko trąbiły o bombardowaniu Gazy, a kiedy zestrzelono Malezyjski samolot Gaza zeszła na drugi plan i media zajęły się tą katastrofą. Dla Mossadu taka akcja to pestka - wystarczył jeden anonimowy telefon do rebeliantów od rzekomego przyjaciela rebelii który rzekomo widział plan lotu transportu wojskowego Ukrainy do Doniecka. Ktoś ich wystawił i najprawdopodobniej była to sprawka Izraela żeby odciągnąć uwagę od masakry w Gazie.

 • precz_z_komunia

  Oceniono 20 razy -4

  “Rosjanie to lud, który wędruje po Europie i szuka, co można rozwalić, zniszczyć tylko dla rozrywki”.
  Fiodor Dostojewski :-)

 • u_corsu

  Oceniono 10 razy -4

  Biorac pod uwage dotychczasowe i przyszle zyski ze wspolpracy gospodarczej z Rosja, ciezko im bedzie.... Niby po co by mieli ryzykowac swoja pozycje gospodarcza. Niecmy i Austria tylko czekaja, zeby przejac udzial Holandii w rurze baltyckiej. Ich premier czy ktos tam juz dawno temu sie poplakal w ONZ a ich krolowa dostojnie sie prezentowala podczas, kiedy przylecialy trumny z Ukrainy, wiec ceremonialnie sprawe juz rozwiazali.

 • hk043

  Oceniono 17 razy -5

  Wolodia gołąbek 🕊 pokoju. Kreml pokaże w TV że to pomyłka.

 • dublet

  Oceniono 22 razy -6

  Niejaki Władimir P. osobiście wydał rozkaz zestrzelenia malezyjczyka! To żaden sierżant przypadkowo! Ruskie mają długą tradycję zestrzeliwania samolotów pasażerskich. Taka rasa!

 • marko_33

  Oceniono 20 razy -6

  Niezaprzeczalny fakt że go Ruskie dziabnęli ale zupełnie przypadkowo by mysleli ze to wojskowy ukraiński. Na pewno by to byl fakt nieco odciążajacy oskarżonych podczas procesu. Putin źle zagrał mógł sie przyznać , wypłacic kase i sprawa by ucichła jak po zestrzeleniu przez USA. Paradoskalnie mógłby zapłacic kasą za węgiel z Donbasu.

 • ul32

  Oceniono 18 razy -6

  Wania Sierioża Gienadij jeszcze nirme dostaliście przekazu od oficera prowadzącego? Oj bo kopiejek nie będzie :)

 • 1moco2

  Oceniono 28 razy -6

  "Śledczy stwierdzili, że nawet jeśli żadna z czterech oskarżonych osób nie przycisnęła przycisku do wystrzelenia pocisku Buk, który zestrzelił samolot, byli oni zaangażowani w przygotowania do ataku, co stanowi dotstateczną podstawę do oskrażenia" (pisownia oryginalna).
  Nawet jak są niewinni to i tak są winni.

 • polsilver100

  Oceniono 28 razy -8

  Jak fajnie że lodowce topnieją, już wkrótce nie będzie Holandii. Winnym katastrofy jest ten który nie zamknął przestrzeni powietrznej na terenami objętymi wojną a potem to już tylko łańcuszek przypadków

 • pamejudd

  Oceniono 20 razy -12

  Śmiechłem :D

  Nawet Holandia stara się nie zirytować Włodka zanadto.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX