Niemiecka prokuratura: Uwolniono Polkę porwaną w okolicach Stuttgartu. Była we Francji

Po ponad tygodniu policji udało się doprowadzić do uwolnienia 47-letniej Jolanty S. Kobieta została uprowadzona w Niemczech przez dwóch innych obywateli Polski, w tym swojego byłego partnera.

Niemiecka prokuratura poinformowała o sukcesie poszukiwań we wtorek wieczorem - podaje RTL. Jolanta S., która pracowała jako pielęgniarka w okolicy Stuttgartu, została porwana w ubiegły poniedziałek. Pod koniec tygodnia niemiecka policja opublikowała wizerunek jej i dwóch obywateli Polski podejrzanych o uprowadzenie i zaapelowała o pomoc.

We wtorek, po ponad tygodniu od porwania, policja we Francji uwolniła kobietę i zatrzymała dwóch mężczyzn. RTL podaje, że Polka - zważywszy na sytuację - ma się dobrze. Poszukiwania prowadzono właśnie m.in. we Francji, ponieważ tam znaleziono porzuconego kampera, którego użyli porywacze. Bliscy porwanej zostali poinformowani o jej odnalezieniu wkrótce po fakcie. 

Zatrzymani mężczyźni to poszukiwani przez policję obywatele Polski, 51-letni Maciej I., były partner kobiety, i jego 23-letni znajomy Krzysztof T. Wcześniej niemiecka policja podawała, że 51-latek jest agresywny i niezrównoważony psychicznie

Więcej o:
Komentarze (29)
Niemiecka prokuratura: Uwolniono Polkę porwaną w okolicach Stuttgartu
Zaloguj się
 • kataryniarski

  Oceniono 22 razy 16

  Spoko, niedługo to my będziemy pielęgniarki z Ukrainy porywać, by braki zapełnić w szpitalach.

  Ale co tam: Byle pięć set byo, kurłaaa! I jeszcze jakeś dysco polo w telewizji NARODOWEJ!

 • cmok_wawelski

  Oceniono 8 razy 6

  A teraz wyobrazmy sobie komentarze, gdyby porywaczami byli obywatele Syrii lub Tunezji czy innego Egiptu...

 • ireneusz50a

  Oceniono 6 razy -6

  to staroć a nie camper

 • strelec13

  Oceniono 17 razy -15

  Porwali jej żeby pielęgniarzyć kogoś we Francji? Może samego Makarona?

 • antonio rebenga

  Oceniono 34 razy -26

  Gdyby uprowadzenia dokonał inżynier z Somalii, to niemiecka prasa napisałaby, że "nieszczęśliwie zakochany". Na następny dzień byłby już wolny, bez zarzutów. A czerscy na koniec tylko przedrukowaliby informację.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX