Holandia. Nagrano sprawców którzy napadli na polski sklep. Właściciel został pobity i raniony nożem

Dwaj uzbrojeni mężczyźni napadli na polski sklep w miejscowości Terneuzen w Holandii. Właściciel sklepu został raniony nożem, a drugi z pracowników dotkliwie pobity. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniu napastników.

Do napadu doszło w sobotę 8 czerwca w mieście Terneuzen około godziny 21:15. W komunikacie wydanym przez holenderską policję czytamy, że do ataku doszło w polskim sklepie znajdującym się przy ulicy Arsenaalplein w Terneuzen (południowo-zachodnia Holandia).

Holandia. Napad na polski sklep w Terneuzen. W ataku rannych zostało dwóch mężczyzn 

28-letni właściciel sklepu został pobity i wielokrotnie raniony nożem. Według raportu policji jego stan jest ciężki, ale stabilny. Pobity został także inny pracownik sklepu. Policjanci zabezpieczyli obszar otaczający supermarket i przesłuchali świadków. Cześć z osób, która obserwowała incydent wymagała wsparcia psychologa.

 

Holenderska policja podała rysopisy poszukiwanych sprawców oraz udostępniła nagranie z monitoringu miejskiego, na których widać ucieczkę obydwu mężczyzn. Sprawcy po ataku uciekli pieszo w kierunku ulicy Nieuwstraat.

Obaj napastnicy są szczupłej budowy ciała. Jeden z nich ma około 170-175 cm wzrostu i miał na sobie ciemne ubranie. Drugi mężczyzna ma 180-185 cm wzrostu, ciemne kręcone włosy i w momencie napadu ubrany był w zieloną koszule. Świadkowie proszeni są o kontakt z policją za pośrednictwem numeru ogólnego 0900-88-44 lub przez aplikację Whatsapp (06-122-070-06)

Więcej o:
Komentarze (97)
Holandia. Nagrano sprawców którzy napadli na polski sklep. Właściciel został pobity i raniony nożem
Zaloguj się
 • floryda77

  Oceniono 20 razy 12

  Nie dodali, że to jedyny otwarty sklep o tej porze w centrum Terneuzen. Sklep jest w centrum przy deptaku i wygląda na spory. Ale gdy wszystkie inne są zamknięte to jest tam głucho i niebezpiecznie. W sklepie jest jedynie dziewczyna i chłopak. Samo miasteczko może wygląda na zamożne, ale w okolicy pełno robotników z Europy Wschodniej i Azji. Jak tam byłem ostatnio to Polacy oferowali mi kradzione rowery (niby przez Holendra). Słabe. Ta cześć Holandii to takie midle in nowhere.

 • swietyturecki

  Oceniono 19 razy 9

  "Obaj mieli być lekko ciemnoskórzy. Mundurowi określają wzrost jednego z nich na około 170-175 cm. Napastnik ten miał być ubrany w ciemne ubrania. Drugi był wyższy, miał około 185 cm i nosił zieloną koszulę. Jego cechą charakterystyczną miałby zaś być ciemne kręcone włosy sięgające do karku."

  Info z innej strony i opis sprawców już pełniejszy.

 • ezo-mir

  Oceniono 7 razy 7

  Zauważcie jak wygląda uliczka w Holandii.

 • kocurxtr

  Oceniono 29 razy 7

  skoro jest w artykule tak mało informacji n/t wyglądu - to na bank muslimy

  inżynierowie szukali źródeł finansowania projektu ?

 • zlosliwyskrzat

  Oceniono 20 razy 6

  widzę, że informacji tyle co w sprawie tych pobitych lesb w Londynie - czyli jak na lekarstwo ... zatem można stawiać w ciemno, że mamy do czynienia z Akbarem i Allahem

 • petronella.kozlowska

  Oceniono 12 razy 6

  postawić taki stojak ze świniakiem. W rabusiów rzucać kiełbaską wieprzową.

 • student_zebrak

  Oceniono 14 razy 6

  u nas takie napady sa domena sudanskich gangow
  kilka dni temu w Sydney (dotychczas Melbourne)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX