Trump przyleciał do Wielkiej Brytanii. Aktywista "na powitanie" wykosił w trawie kształt penisa

Donald Trump rozpoczął swoją trzydniową wizytę w Wielkiej Brytanii. Z tej okazji 18-letni student i aktywistka przygotował dla niego niespodziankę - niedaleko lotniska, na którym lądował prezydent USA, wykosił w trawie kształt penisa oraz napis "Zmiany klimaty są prawdziwe".

Wizyta Donalda Trumpa w Wielkiej Brytanii będzie trwała trzy dni. Prezydent wylądował dzisiaj na lotnisku Stansted. Przelatując nad pobliskimi posesjami prezydent USA mógł jednak ujrzeć zaskakujący widok - w trawie wykoszono kształt penisa oraz napis "Oi Trump".

Za to "powitanie" odpowiada Ollie Nancarrow, 18-letni student sztuki z Bishop's Strotford. Nastolatek zostawił także wiadomość do Trumpa: "Zmiany klimatu są prawdziwe" - brzmi napis wykoszony na trawniku. Student kosiarką "narysował" również wizerunek monstrualnego niedźwiedzia.

Jak podaje, "Independent", Nancarrow jest również twórcą strony internetowej born-eco.com, która łączy przedsiębiorców, handlujących ekologicznymi produktami z klientami. Na Twitterze born_eco 18-latek napisał: "Zgadnijcie, kto był dzisiaj zajęty wykaszaniem wiadomości dla Trumpa pod trasą lotu..."

Wizyta Donalda Trumpa w Wielkiej Brytanii

Samolot z prezydentem i jego małżonką wylądował na lotnisku Stansted na północ od Londynu. Amerykańskich gości powitała na lotnisku przedstawicielka królowej i szef brytyjskiego MSZ-u. Podczas wizyty Trump ma spotkać się m.in. królową Elżbietą II, księciem Karola i premier Wielkiej Brytanii Theresą May. Na jutro w centrum Londynu zapowiedziano też protesty przeciwko amerykańskiemu prezydentowi, między innymi przeciwko jego polityce w sprawie imigracji.

Prezydent Trump przybywa w burzliwym dla Królestwa czasie. Trwają spory na temat brexitu. Trwa też walka o stanowisko następcy Theresy May, która zapowiedziała odejście. W wywiadach udzielonych przed wizytą Donald Trump wyraził swoje zdanie na oba tematy. Podkreślił walory twardego brexitowca Borisa Johnsona, uważanego za możliwego następcę premier May i mówił Brytyjczykom, aby nie bali się brexitu bez umowy. W środę prezydent USA uda się do Irlandii, gdzie złoży pierwszą wizytę państwową. Zatrzyma się tam w swoim klubie golfowym w Doonbeg. Jednym z najważniejszych punktów podróży prezydenta Trumpa do Europy będzie udział w obchodach 75 rocznicy lądowania wojsk alianckich w Normandii. Ceremonie rozpoczną się w Portsmouth w Wielkiej Brytanii a zakończą w Normandii. Przy okazji prezydent USA spotka się z prezydentem Francji Emmanuelem Macronem.

Więcej o:
Komentarze (229)
Trump przyleciał do Wielkiej Brytanii. Aktywista "na powitanie" wykosił w trawie kształt penisa
Zaloguj się
 • indan

  Oceniono 54 razy 30

  Naszego premiera "podłej zmiany" też serdecznie powitamy, balonikami z rysunkami.

 • chi-neng

  Oceniono 46 razy 16

  Nic dodac nic ujac.... Hahaha....hahaha.....

 • doni72

  Oceniono 22 razy 14

  Moze dziecinne,moze lewackie,byc moze nieprzyzwoite,niwazne.Jednak swiadczy to o tym ze Angole maja jaja,a nie jak nasze cioty ktore szczekaja na forum i nadstawiaja od..t Trumpowi mimo ze podpisal ustawe 447,zmuszal do zmiany ustawy o IPN i knuje przeciw Polsce.Tak frajernia,a teraz szczekac i minusowac bo tylko tyle mozecie i ch. wam w ... .

 • duath

  Oceniono 34 razy 12

  Może zniżył się do Jego poziomu.. ale akurat tutaj mogę wybaczyć.
  Są jeszcze normalni znaczy się angole na tej planecie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX