Nebraska. Ojciec skazany za seks z córką. Podłożem "zazdrosna rywalizacja" z przyrodnią siostrą

40-latek z Nebraski został skazany na dwa lata więzienia za to, że poślubił biologiczną córkę. Mężczyzna przyznał się także do utrzymywania stosunków seksualnych z 21-latką - podał "New York Post".

Z ustaleń policji wynika, że to córka wyśledziła 40-latka, po tym jak poprosiła matkę, by ta zdradziła jej, kto jest jej biologicznym ojcem. Spotkanie, do którego doszło trzy lata temu, zorganizowała matka dziewczyny. Początkowo oboje próbowali nawiązać naturalne relacje ojciec-córka, ale we wrześniu ubiegłego roku ich kontakty stały się kazirodcze.

Jak donosi "New York Post", powołując się na lokalne media, które dotarły do uzasadnienia wyroku, podłożem takiego zachowania miała być "zazdrosna rywalizacja z przyrodnią siostrą o to, kto mógłby uprawiać seks z ojcem".

W trakcie postępowania sądowego, prawnik oskarżonego mężczyzny powiedział, że jego klient jest zakłopotany tym, co się stało i żałuje, że w ogóle do tego doszło. Adwokat starał się także wykazać, że ojciec dziewczyny "doznał urazu mózgu" i nie był w stanie poprawnie ocenić swoich niezdrowych relacji z córką. 

Sąd ostatecznie skazał 40-latka na dwa lata więzienia i dodatkowy, roczny nadzór po odbyciu kary.

Więcej o:
Komentarze (75)
Nebraska. Ojciec skazany za seks z córką. Podłożem "zazdrosna rywalizacja" z przyrodnią siostrą
Zaloguj się
 • tergukjbvcfsyrt8y9joikl

  Oceniono 59 razy 55

  A jaka kara dla 21-letniej kobiety, która uprawiała seks z ojcem i wyszła za niego za mąż? A co z urzędnikiem, który udzielał im ślubu?

 • blackmac3

  Oceniono 21 razy 17

  Po prostu jesli ludzi nie maja ze soba kontaktu nie wytwarzaja sie relacje rodzinne. To sa obcy ludzie. Byc moze atrakcyjni dla siebie bo podobni z charakteru.

 • bydlejaki

  Oceniono 27 razy 13

  Wyrok jest idiotyczny i świadczy o ignoracji sedziego. Warunkiem braku popędu do osoby z rodziny jest wspólne wychowanie od dzieciństwa. Natura tylko tak zabezpiecza się przed rozmnażaniem wsobnym. Inaczej zarówno rodzice jak i rodzeństwo odczuwają popęd jak do każdej innej osoby. To fakty naukowe stwierdzone przez behawiorystów ewolucyjnych.

 • tijeras66

  Oceniono 14 razy 10

  a ta hm córka, to żadnego wyroku nie dostała? Czy może dlatego, że miała 21 i że skoro alkoholu nie może kupić to nie odpowiada za czyny?

 • wj_2000

  Oceniono 12 razy 8

  A wiecie panstwo jakie byly początki czlowieka? Czy wiecie, ze my ludzie mamy 23 pary chromosomów, a szympans, goryl, orangutan 24. I co ciekawe nasze 22 pary i ich 22 pary róznią się nieznacznie, kolekcją mutacji z kilku milionów lat, ale i rozmiary i obszary zarzadzane genami z poszczególnych chromosomów są takie same.
  Nasz 23 chromosom jest z kolei odpowiednikiem (calkiem šcisłym) DWÓCH malpich chromosomów.
  Takie sklejenie chromosomów bokami NIEZWYKLE MAŁO prawdopodobne jednak się zdarzyło w jednym plemniku jednej małpy (szmpansa jakimi one były 6 milionów lat temu). Plemnik ten zapłodnił zwykłe jajeczko malpiej partnerki - do tego dlugiego przytulily się dwa od matki.
  Córki tej pary - przynajmniej niektóre - tez mialy jeden długi chromosom z przytulonymi dwoma krótkimi, a wytwarzane przez nie jajeczka miały (przynajmniej niektóre), które nie maja par chromosomów, a pojedyncze, były już z 23 chromosomami!
  I teraz dochodzę do dedna.
  Tylko KAZIRODCZE plodzenie następców przez owego pierwszego ludzkiego mutanta ze swoimi córkami, mogło wytworzyc potomstwo JUZ z parądlugich chromosomów w liczbie 23.
  Jak ktos nie wierzy w biologię, to z Biblii wynika, ze wnukowie Adama i Ewy tez musieli pochodzic z relacji kazirodczych.
  Nie natrząsajcie się tak bardzo z Korwina!

 • wrednyluke

  Oceniono 6 razy 6

  Może trzeba się było przenieść do Alabamy? :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX