Austria. Matka i bliźniaczki zagłodziły się na śmierć. W ich mieszkaniu nie było jedzenia

Austriacka policja twierdzi, że 45-letnia kobieta i jej dwie 18-letnie córki, których ciała znaleziono w mieszkaniu w Wiedniu na początku tego tygodnia, prawdopodobnie umarły z głodu.

Ciała 45-letniej kobiety i jej dwóch 18-letnich córek bliźniaczek znaleziono we wtorek 21 maja w mieszkaniu komunalnym w dzielnicy Floridsdorf w stolicy Austrii. Policja nie znalazła żadnych śladów włamania ani walki, a testy toksykologiczne wykluczyły możliwość otrucia. Śledczy poinformowali, że drzwi mieszkania, w którym zmarły trzy kobiety, były zamknięte. 

Wiedeń. Trzy kobiety zagłodziły się na śmierć. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia

Lokalne władze zarządziły sekcję zwłok. W czwartek 23 maja policja poinformowała, że wszystko wskazuje na to, że trzy kobiety umarły z głodu, a ich śmierć nastąpiła pod koniec marca lub na początku kwietnia - informuje The New York Times.

Państwowe Biuro Policji Kryminalnej w Wiedniu wszczęło śledztwo w sprawie śmierci trzech zagłodzonych kobiet. Funkcjonariusze przeprowadzili wywiady z krewnymi zmarłych kobiet. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 45-latka i dwie 18-latki zagłodziły się na śmierć z własnej woli. W ich mieszkaniu nie znaleziono żadnych produktów spożywczych ani listów pożegnalnych.

Śledczy podejrzewają, że na podjęcie decyzji o zagłodzeniu się na śmierć trzech kobiet mogła mieć wpływ choroba psychiczna 45-latki. Kobieta ta przebywała w schronisku dla kobiet trzy razy w latach 2013, 2014 i 2015. Wówczas zdiagnozowano u niej problemy natury psychiatrycznej. Mimo to nie odebrano jej prawa do wychowywania dwóch córek. Nastoletnie dziewczyny zrezygnowały z uczęszczania do szkoły jesienią 2016 roku, kiedy przestał obowiązywać je obowiązek szkolny. O tym, że z kobietami nie ma kontaktu od dłuższego czasu, poinformował policję przyjaciel rodziny. Wówczas funkcjonariusze udali się do ich mieszkania na ulicy Werndlgasse. Po wyważeniu drzwi znaleźli ciało matki na korytarzu oraz zwłoki dwóch 18-latek na kanapie - informuje Daily Mail

Więcej o:
Komentarze (42)
Austria. Matka i dwie córki zagłodziły się na śmierć. W ich mieszkaniu nie było jedzenia
Zaloguj się
 • wujek_chester

  Oceniono 8 razy 8

  Wiadomość okropna, straszne , że nikt im nie pomógł.
  Nie wierzę, że nastolatki zagłodziły się na śmierć z własnej woli.

 • yuo7leo9

  Oceniono 7 razy 7

  Pod tym artykułem, który niewiele jeszcze wyjaśnia (trwa śledztwo), dopuszczona jest możliwość komentowania - dając okazję licznym bezmyślnym psycholom, pozbawionym empatii, pochwalenia się własną patologiczną opinią. Pod artykułem dot. nakazowi uroczystego pochówku płodów, na czym zarabiają firmy pogrzebowe - możliwość komentowania wyłączono. Specjalna ochrona zarodków?

 • 1627cd1410

  Oceniono 15 razy 5

  Czekam na reakcję ku...zji, iż na zgniłym zachodzie ludzie umierają z głodu, a my mamy 500+. Byle nie zapomnieli, że Austria też jest katolicka i też prawicowa...

 • take_i_t_easy

  Oceniono 10 razy 4

  To samo wśród wielu komentujących - zagłodzili swe mózgi na śmierć.
  Chociaż może przesadzam pisząc o mózgach...

 • ba_sw_ek

  Oceniono 3 razy 3

  Czytam komentarze. Komentujący to wyjątkowe kanalie i nie mówcie mi o wolności słowa. Dobrze, że karma nie odpuszcza

 • anna.pcz

  Oceniono 1 raz 1

  U nas Głódź głodu nie zazna, gruby brzuszek ma ten księciuszek.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX