Arnold Schwarzenegger zaatakowany w Johannesburgu. Napastnik kopnął go z wyskoku w plecy

Były gubernator Kalifornii i aktor Arnold Schwarzenegger został zaatakowany podczas sportowej imprezy w Johannesburgu. Na filmie zamieszczonym w internecie widać, jak napastnik rozpędza się i z dużą mocą kopie 71-letniego Schwarzeneggera w plecy. Na szczęście nic poważnego mu się nie stało.

Do zdarzenia doszło w sobotę podczas festiwalu sportowego Arnold Classic Africa w Johannesburgu. Na nagraniu zamieszczonym w serwisie YouTube widzimy, jak Arnold Schwarzenegger na hali sportowej kręci telefonem wideo. W pewnym momencie podbiega do niego mężczyzna, robi wyskok i z impetem uderza Schwarzeneggera w plecy. 

 

Napastnik został szybko obezwładniony. Sam Schwarzenegger do zdarzenia odniósł się na Twitterze. "Dziękuję za komentarze, ale nie ma się czym martwić. Myślałem, że zostałem pchnięty przez tłum, co często się zdarza. Zdałem sobie sprawę, że zostałem kopnięty, gdy zobaczyłem wideo. Cieszę się, że ten idiota nie zepsuł mojego Snapchata" - napisał aktor. 

RPA. Arnold Schwarzenegger zaatakowany 

W kolejnym wpisie Schwarzenegger opublikował wideo, pokazujące napaść z innej perspektywy. 

"Jeśli musicie udostępniać wideo, wybierzcie to rozmazane, na którym nie słychać, co on krzyczy, by go nie promować" - napisał. Organizator imprezy w oświadczeniu poinformował, że napastnik "był znany policji podobnych incydentów w przeszłości". Schwarzenegger poinformował z kolei, że nie ma zamiaru wnosić zarzutów.

Więcej o:
Komentarze (196)
Arnold Schwarzenegger zaatakowany w Johannesburgu. Napastnik kopnął go z wyskoku w plecy
Zaloguj się
 • 0roman0

  Oceniono 92 razy 36

  RPA - jesteśmy naocznymi świadkami upadku kraju który jeszcze nie tak dawno temu był jednym z jaśniejszych diamentów Afryki. Za 20 lat może być tak że zostanie tam tylko kamieni kupa. Z przewagą kupy.

 • wesslingharald

  Oceniono 26 razy 26

  "napastnik rozpędza się i z dużą mocą kopie 71-letniego Schwarzeneggera w plecy. Na szczęście nic poważnego mu się nie stało" Hmm. A Schwarzeneggerowi ?

 • szpyt

  Oceniono 16 razy 12

  Kopnal? Ledwie sie od niego odbil. I jeszcze Lamborghini chce...

 • qudaq

  Oceniono 13 razy 11

  Obecny wiek będzie rewanżem za prawdziwe i urojone krzywdy, sprawione przez bialego czlowieka w epoce kolonizacji. Nie wszyscy to dostrzegają, wielu lekceważy, a tylko niewielu zaznało. W Afryce szczególnie następuje eskalacja wyciskania białych, im mniej, tym łatwiej. Jednocześnie potoki łudzonych luksusowymi warunkami życia na zasiłkach, bez chęci podjęcia pracy za granicą, a tym bardziej u siebie, postrzegani są jako nieszczęśnicy potrzebujący opieki humanitarnej, a nie dorosli, potrzebujący reedukacji do życia w społeczeństwie ludzi pracujących. Zaczęło sięd darmowych leków i mleka w proszku, kończy się na okupacji Zachodniej Europy i inwazji na Stany Zjednoczone. Wiek XXI to sprowokowana przez Zachód wędrówki ludów. Łatwiej było zrozumieć, kiedy przed wiekami był to pochód plemion i narodow z orężęm w ręku. Kilkadziesiąt tysięcy z piaskow pustyni w Azji Centraknej przeszło przez Persję i podbiło Cesarstwo Bizantyjskie, czego nie umieli dokonać Arabowie. W Hiszpanii i Francji renesans ekspansji islamu, tyle, że zabrakło Karola Martela, czyli mlota. Ale opowieści milośnikow imigracji brzmią dobrze, póki żaden z nich nie ma z urzędu przydzielonej rodziny do zamieszkania we własnej willi. Spoko. Mam nadzieję, że za dziesięć lat każdy kandydat na europosła taką deklarację złoży przy rejestracji i jeszcze podczas kampanii triumfalnie ogłosi, ze opiekuje się jedną kolorową rodziną i mieszka z nią pod jednym dachem,. Powodzenia. Nie jestem przeciwnikiem imigracji, ale pierwszeństwa żądam dla rządzących. Najpierw każdy w parlamencie EU, pierwsi komisarze, po wyborach melduje u siebie w domu na początek jedną rodzinę.

 • m33h0w

  Oceniono 11 razy 11

  Najśmieszniejsze jest to, że jakby spełnili życzenie napastnika i obdarowali go Lamborghini, to chłopina dnia by nie przeżył w tym nowym cacku na ulicach Johannesburga ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX