Niemcy. Osoby zabite z kuszy w pensjonacie w Bawarii miały należeć do kręgu seksguru

Sprawa zabójstwa wciąż pozostaje tajemnicza, ale pojawiają się nowe fakty dotyczące zbrodni w pensjonacie w Pasawie w Niemczech. Mężczyzna, którego ciało znaleziono obok zwłok dwóch kobiet, miał być guru seksualnym, który inspirował się średniowieczem i traktował kobiety jak niewolnice.

Pięć dni po znalezieniu trzech ciał w pokoju pensjonatu w bawarskiej Pasawie dla policji nadal pozostaje niejasny motyw i dokładnie okoliczności śmierci tych osób - oraz dwóch innych związanych ze sprawą, których ciała znaleziono w oddalonym o 600 km Wittingen.

W pensjonacie w sobotę znaleziono ciała dwóch kobiet w wieku 30 i 33 lat oraz 52-letniego mężczyzny. Wszyscy zginęli od postrzału z kuszy. Stacja RTL podaje, że rozważana obecnie wersja policji to zabójstwo na prośbę oraz samobójstwo. Ciała Torstena W. i  jego partnerki 33-letniej Kerstiny E. leżały na łóżku, miały złączone ręce i bełty w klatce piersiowej. Prawdopodobnie zabiła ich Farina C., która po tym popełniła samobójstwo. Jej ciało leżało na podłodze z bełtem w szyi. 

Według niemieckich mediów Torsten W. miał być guru seksualnym w kręgu, do którego należały zabite kobiety. Mężczyzna miał interesować się średniowieczem i prowadzić sklep z replikami broni i flag. Według relacji AFP znajdował się w nim także manekin kobiety, powiązany linami i łańcuchami oraz umazany farbą przypominającą krew. Mężczyzna, którego najemcą był W., relacjonował, że widywał go w towarzystwie pary kobiet, wszyscy ubierali się na czarno i mieli pomalowane brwi. 53-latek miał traktować je jak "niewolnice".

Ciała kobiet bez śladów walki

Ze sprawą powiązana jest też śmierć dwóch innych kobiet, których ciała znaleziono w Wittingen, w zupełnie innej części kraju. Odkryto je w mieszkaniu, które należało do Fariny C. Jedna z ofiar to 35-letnia nauczycielka Gertruda C., partnerka Fariny C. Druga ofiara to 19-latka. Policja nie potwierdziła jej tożsamości, jednak według RTL to Carina U. Stacja rozmawiała z jej rodzicami, którzy relacjonowali, że należała ona do kręgu seksualnego Torstena W. Jeszcze przed skończeniem 18. roku życia wyprowadziła się z domu i od dawna nie miała kontaktu z rodziną. Mężczyznę miała poznać na kursie samoobrony. 

Przyczyna śmierci dwóch kobiet z Wittingen nie jest na razie znana. Wiadomo, że gdy je znaleziono, nie żyły już od kilku dni. Nie znaleziono na miejscu kuszy i bełtów, a na zwłokach nie ma śladów walki.

Więcej o:
Komentarze (81)
Niemcy. Zabójstwo z kuszy. Ofiary miały należeć do kręgu seksguru
Zaloguj się
 • owca888

  Oceniono 19 razy 19

  "Mężczyzna, którego najemcą był W...." - jak to rozumieć, drogi autorze? :)

 • ja5569

  Oceniono 33 razy 15

  Seksguru... ludziom jest za dobrze i przez to rozne kretynizmy przychodza im do glowy. Gdyby taki jeden z drugim musial sie martwic co jutro do gara wlozyc. to by mu bzdury ze lba szybko wywietrzaly.

 • dziuraweportki

  Oceniono 13 razy 11

  Skrzynkę bełtów się wykombinuje, tylko jak założyć ten krąg seksualny ?

 • elenem

  Oceniono 13 razy 11

  Sekty zbierają żniwo. No ale... każdy pełnoletni ma prawo do wyboru drogi życia.
  Oni wybrali.

 • loneman

  Oceniono 13 razy 9

  Prawacy nie szanuja kobiet i nie widza w nich poza cialem wiec to musial byc zbok tego typu.

 • pacior4

  Oceniono 7 razy 7

  tak się zafasynował średniowieczem, że postanowił dostać z kuszy

 • fastforward

  Oceniono 6 razy 6

  Te dwie bez śladu walki to chyba padły z wyczerpania...

 • hejter-skejter

  Oceniono 12 razy 6

  To jakiś kot pisał - miał, miał, miał.

 • invest_pl

  Oceniono 7 razy 5

  9 x słowo MIAŁ w jednym artykule. Słowo wytrych którym można opluc czy opisać każdego. Bo skoro "miał" zabić, molestować, traktowac jak niewolnice to do ch...ja nie wiadomo czy to robił czy tylko miał robić. Co to w ogóle znaczy że "miał" robić???????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX