Zwłoki w Pasawie i Wittingen. Najpierw trzy ofiary, potem kolejne. Część zginęła od postrzału z kuszy, zostawiły testamenty

Możliwe, że pojawił się nowy wątek dziwnej zbrodni w Pasawie - znaleziono tam zwłoki trzech osób, które zginęły od bełtów. W Wittingen, w mieszkaniu które należało do jednej ze zmarłych z Pasawy, znaleziono zwłoki dwóch kobiet.

Sprawa trzech osób zabitych osób z Pasawy jeszcze bardziej się skomplikowała. Jak opisywaliśmy na Gazeta.pl, w sobotę w Pasawie (Bawaria) pokojówka z pensjonatu znalazła zwłoki. W pokoju znalazła nieżyjącego 53-letniego mężczyznę i dwie kobiety: 30 i 33-letnią. 30-latka i 53-latek leżeli razem na łóżku, trzecia ofiara była na podłodze. Wszyscy w ciałach mieli bełty (używa się ich do strzelania z kuszy). Para na łóżku miała ich po kilka w ciele, natomiast 33-latka - jeden. Kobieta zmarła w wyniku postrzału w szyję, natomiast para - po strzałach w serce.

Kolejne ofiary, trzy kusze i powiązane sprawy

W pokoju policja zabezpieczyła też trzy kusze - jedna z nich była nieużywana, znajdowała się w torbie. Wstępnie służby wykluczyły udział osób trzecich. Obok ciał pary na łóżku znaleziono natomiast dwa testamenty - ich treść nie jest jeszcze znana.

Teraz niemiecka policja odkryła inne zwłoki, dwóch kobiet, w Wittingen w Dolnej Saksonii. Jak się okazuje, mimo tego, że Pasawa i Wittingen oddalone są od siebie o 500 kilometrów, to te śmierci mogą być ze sobą powiązane.

Ciała dwóch kobiet znaleziono bowiem w mieszkaniu, które należało do jednej z kobiet z Pasawy. Na razie nie wiadomo, co naprawdę wydarzyło się w Wittingen. Policja przyznała jedynie, że bada teraz możliwe powiązania obydwu spraw.

Więcej o:
Komentarze (21)
Niemcy. Zagadkowa zbrodnia w Pasawie. Może mieć związek ze śmiercią dwóch kobiet w Wittingen
Zaloguj się
 • metaxo

  Oceniono 32 razy 28

  Na początku myślałem że ofiary zginęły od bełtów czyli od wypicia niewyszukanego wina dla suwerena, najczęściej kupowanego z 500+.

 • dwanascieaniolkow

  Oceniono 31 razy 23

  bardzo mi sie podoba ta akcja pogonienia jedraszewskiego z uroczystosci 100lecia liceum-odwaznie i pryncypialnie nalezy dawac im do zrozumienia ze ich czas minal i nie ma juz miejsca na klamstwo

 • siwywaldi

  Oceniono 28 razy 18

  A więc drżyj opcjo niemiecka !
  Te zwłoki świadczą o tym, że Wilhelm Tell też wstał z kolan i prawdopodobnie szkoli już naszych dzielnych chłopców z WOT :-)

 • sopoko-spoko

  Oceniono 18 razy 12

  Wygląda na to że „kuszniczka” wykańcza kochanki swego partnera. Ostatnią przydybała z nim w łóżku. Potem skończyła ze sobą strzałem w szyję.

 • polar3

  Oceniono 11 razy 11

  To sprawa dla Eberhardta Mocka z Breslau.

 • brutalnaprawda

  Oceniono 17 razy 11

  Tia...i już widzę te gromy rzucane na posiadaczy:kusz, łuków bloczkowych, broni czarno prochowej, broni sportowej...w ogóle broni ... a tymczasem na obrzeżach UE podstawowym "narzędziem zbrodni" pozostaje - nóż, siekiera, maczeta, sztacheta i kij bejsbolowy ... oraz qtas katechety ......

 • ta56

  Oceniono 15 razy 5

  Gdyby nie wzmianka o kuszach pomyślał bym że zapili się na śmierć tanim winem owocowym zwanym potocznie bełt.

 • homopatus

  Oceniono 11 razy 3

  >>>Część zginęła od postrzału z kuszy, zostawiły testamenty <<<

  Pisał to dziennikarz czy sprzątaczka?

 • czarek2851

  Oceniono 2 razy 2

  No jeszcze z łuku niech się ktoś się postrzeli popełni samobójstwo

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX