Ciało 8-latki w walizce. Kolejna ofiara seryjnego mordercy znaleziona na Cyprze

Ekipy policyjnych nurków znalazły w jeziorze Mitsero na Cyprze walizkę z ciałem 8-letniej dziewczynki. To kolejna ofiara "pierwszego seryjnego mordercy" w historii wyspy. 35-letni kapitan cypryjskiej Gwardii Narodowej Nicos Metax poznawał swoje ofiary przez aplikacje randkowe. Zamordował 5 kobiet i 2 dziewczynki pochodzące z zagranicy.

Śledczy podejrzewają, że ciało dziecka znalezione w w walizce zatopionej w toksycznym jeziorze Mitsero to zaginiona w 2016 roku 8-letnia Elena Natalia Bunea. Przypuszczenia te mają potwierdzić badania DNA.

Wcześniej znaleziono ciało matki dziewczynki, 36-letniej Livii Florentiny Bunea. Nurkowie nadal przeczesują dno czerwonego jeziora w byłej kopalni. Spodziewają się odnaleźć trzecią walizkę. Trzecią ofiarą Metaxa, zatopioną w jeziorze, ma być 31-letnia Filipinka.

Seryjny morderca zabił 7 kobiet-imigrantek

35-letni grecki Cypryjczyk Nicos Metax, oficer Gwardii Narodowej został zatrzymany pod zarzutem zabójstwa trzech osób - dwóch kobiet i jednej dziewczynki. Przyznał się do winy. Co więcej - zeznał, że zamordował w sumie siedem osób i złożył pisemne zeznanie na 10 stronach. Zawiera ono szczegóły zabójstw. Mężczyzna zeznał policji, że w jeziorze zatopił trzy walizki z ciałami swoich ofiar.

Cypryjskie media nazywają Metaxa "pierwszym seryjnym mordercą w historii Cypru". Po ujawnieniu sprawy szef policji i minister sprawiedliwości stracili stanowiska. Cypryjczycy obwiniają policję o brak reakcji na doniesienie o zniknięciu kobiet-imigrantek.

***

Działajmy razem na rzecz zapobiegania plastikowej epidemii. Jeśli chcesz pomóc - wpłać datek >>

embed
Więcej o:
Komentarze (17)
Ciało 8-latki w walizce. Kolejna ofiara seryjnego mordercy znaleziona w czerwonym jeziorze na Cyprze
Zaloguj się
 • jan.w2

  Oceniono 21 razy 13

  Jedyny wyrok jaki powinien usłyszeć, ten bydlak, to wyrok śmierci, ale że takiego na Cyprze nie ma, to, w przeciwieństwie do jego ofiar, będzie żył, może niezbyt szczęśliwie, jeszcze długo.

 • ikebroflovski

  Oceniono 7 razy 5

  Czy polskie prawactwo już obwołało go bohaterem?

 • obronakonieczna

  Oceniono 1 raz 1

  do piekła!

 • 213g

  Oceniono 6 razy -2

  Zostanie twarzą tindera...

 • xfish

  Oceniono 17 razy -7

  Zawsze mówiłem, że alkohol zabija.
  Metaxa nie jest wyjątkiem.

 • gayetaagonia

  Oceniono 31 razy -13

  A teraz czekamy na uwagi coś o Polsce coś o PiSie i jeszcze trolejbusy nie zapomnijcie o katolikach. A i jeszcze narodowcy :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX