Teneryfa. Ciało Niemki i jej syna odnaleziono w jaskini. Policji o zbrodni opowiedział 6-latek

Hiszpańska policja odnalazła w jednej z jaskiń na Teneryfie ciało 39-letniej kobiety i jej 10-letniego syna. Zbrodni miał dokonać ojciec dziecka. Na jego trop naprowadził funkcjonariuszy młodszy syn podejrzanego.

Jak informuje "El Pais", na hiszpańską policję zgłosiła się grupa turystów, którzy przyprowadzili ze sobą 6-letniego chłopca. Spotkali go, zapłakanego i pobrudzonego ziemią, na szlaku górskim w pobliżu Adeje (Teneryfa, Hiszpania). Dziecko próbowało opowiedzieć im coś po niemiecku, ponieważ jednak go nie rozumieli, zaprowadzili go na posterunek. Tam jeden z okolicznych mieszkańców pomógł chłopcu porozumieć się z funkcjonariuszami.

Sześciolatek powiedział policjantom, że ojciec zaprowadził jego, jego brata oraz matkę do jaskini, a następnie zaczął ich bić. Chłopiec, kiedy zobaczył krew, przestraszył się i uciekł. Potem błąkał się górach przez kilka godzin.

W poszukiwaniach wzięło udział około 100 osób

Kierując się wskazówkami dziecka, prawie 100 policjantów, członków gwardii cywilnej i straży pożarnej zaczęli poszukiwania 39-letniej Niemki i jej 10-letniego syna. Użyto dwóch śmigłowców i psów tropiących. Odnalezienie właściwej jaskini zajęło służbom kilka godzin. W końcu jednak natrafiono na ciała dwóch osób w jaskini około 20 km od Adeje. Nie jest jasne, jak zginęli, ale ze wstępnych ustaleń wynika, że zostali pobici na śmierć. 

Policja zatrzymała ojca dzieci

W związku ze zbrodnią funkcjonariusze zatrzymali 43-letniego Niemca, męża Niemki, z którym ta była w separacji. Według źródeł zbliżonych do śledztwa, kobieta regularnie przywoziła dzieci na Teneryfę, żeby spotkały się z ojcem, który pracował w jednej z lokalnych restauracji jako kucharz. Ostatni raz w podróż taka odbyła się w poniedziałek 22 kwietnia. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że mężczyzna miał zabrać rodzinę na spacer w górach. Wtedy właśnie miało dojść do zabójstwa.

Podejrzany ma zostać doprowadzony przed hiszpański sąd w piątek.

Więcej o:
Komentarze (111)
Teneryfa. Ciało Niemki i jej syna odnaleziono w jaskini. Policji o zbrodni opowiedział 6-latek
Zaloguj się
 • oszrany

  Oceniono 71 razy 51

  Pierwsze pobicie to nie pobicie, tak sprawe widzi pis. Az dziw ze kobiety glosuja na ta dzicz ktora chce im pieklo zgotowac.

 • doomsday

  Oceniono 55 razy 33

  Dla wszystkich arabofobów podaję, że 43 letni ojciec ma na imię Thomas, zamordowana żona miała na imię Sylwia. Oboje są Niemcami.

 • daretz

  Oceniono 30 razy 24

  Według prawicy mąż chciał przywołać żonę do porządku, w czym miało mu pomóc kilka niewinnych klapsów.

 • boo-boo

  Oceniono 40 razy 24

  Nazwisko Tomas Handrick , biały, spasiony, łysy- całkiem jak dumny, biały, łysy wolak. Nie mógł chłop znieść, że go kobita nie chce.
  To tak dla tych co mają już paranoję i wszędzie opalonych i brodatych widzą.

 • jw0022

  Oceniono 25 razy 15

  Znaczy narodowiec.

 • pedro.666

  Oceniono 33 razy 15

  U nas by nie było przestępstwa - pod warunkiem, że wcześniej nie bił

 • duda.laskawy

  Oceniono 41 razy 15

  W Polandii to by nie bylo morderstwo, tylko "pobocie ze skutkiem smiertelnym" i grzywna w zawieszeniu.

 • zaharik

  Oceniono 14 razy 14

  ojciec Thomas Handrick, matka Shylvia

 • karolina.44

  Oceniono 21 razy 11

  Biedne dziecko, przeżyło i przeżywa koszmar! Już nie wspomnę o straszliwej śmierci jego matki i brata.. Ten potwór zasługuje na natychmiastową karę śmierci. Nic innego

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX