Wdowa po szefie Ku Klux Klanu przyznała się do zabicia męża. Wcześniej utrzymywała, że zaginął

Malissa Ancona przyznała się do zabicia swojego męża, Franka, szefa Ku Klux Klanu w Missouri. Początkowo kobieta twierdziła, że mężczyzna zaginął, a potem o zastrzelenie go oskarżała syna. Na mocy ugody z prokuraturą opowiedziała w końcu, co tak naprawdę wydarzyło się w 2017 roku.

W piątek w Stanach Zjednoczonych ogłoszono, że 47-letnia Malissa Ancona została skazana na dożywocie za morderstwo II stopnia (bez premedytacji). Kobieta zastrzeliła męża, Franka Anconę w lutym 2017 roku - opisuje BBC.

To 47-letnia Ancona oddała dwa strzały do śpiącego męża, a następnie wyczyściła ściany domu, zabrała zakrwawioną pościel, by na koniec wyrzucić ciało Ancony w lutym w miejscowości Belgrade. - To ja oddałam dwa strzały, które zabiły mojego męża - powiedziała w sądzie.

Ancona początkowo próbowała zatuszować sprawę, ogłosiła, że jej mąż zaginął i apelowała, by wrócił do domu. Wtedy cała historia nabrała rozgłosu, ponieważ Frank Ancona był szefem Ku Klux Klanu w stanie Missouri. Później o popełnienie zbrodni oskarżała swojego syna, ale wycofała się z tych twierdzeń. Kobieta ostatecznie przyznała się do winy na podstawie ugody z prokuraturą. Opisała też przed sądem, co tak naprawdę wydarzyło się w 2017 roku. Jej syn, 24-letni Paul Jinkerson Jr. - według jej ostatnich zeznań - miał pomóc posprzątać i pozbyć się ciała ojczyma.

 

Ojciec zamordowanego Frank Ancona Sr. powiedział w sądzie, że Malissa Ancona zabiła jego syna, ponieważ ten planował od niej odejść. Lokalne media dowiedziały się, że Ancona mówił członkom rodziny, że obawia się o swoje życie. Jego zdaniem żona chciała podać mu leki, które sprawią, że zaśnie za kierownicą. 

Jedną z organizacji, która działa na rzecz ochrony oceanów i ich mieszkańców jest Greenpeace. Jeśli chcesz pomóc - wpłać datek >>

embed
Więcej o:
Komentarze (84)
Stany Zjednoczone. Malissa Ancona przyznała się do zabicia męża, szefa Ku Klux Klanu
Zaloguj się
 • freud1

  Oceniono 83 razy 67

  Poglady KKK sa miejscami przerazajaco zbiezne z pogladami lepszego sortu vel suwerena. Wystarczy zmienic bialych protestantow (czyli rasy panow wedlug kkk), na polskich katolikow i cala reszta brzmi niemalze jak program polityczny jedynie slusznej partii.

 • blahblah69

  Oceniono 47 razy 41

  W Polsce brakuje niektórym jeszcze tylko jednego "K"

 • aniten_aniten

  Oceniono 26 razy 26

  Za to fotografowanie się w strojach błaznów dałbym obydwojgu z punktu kilka lat.

 • ceppisowski

  Oceniono 23 razy 21

  Pislam ogłosi miesieczna zalobe narodowa

 • stachkaz47

  Oceniono 29 razy 19

  Durna baba. Zrobiła dobry uczynek i posiedzi jak za Człowieka.

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 14 razy 12

  Czarne dni w białym domu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX