USA. Chłopiec przypadkiem postrzelił 6-letnią siostrę. Dziewczynka zmarła, zarzutów nie będzie

Policja w stanie Geroria nie planuje wnosić oskarżenia w sprawie śmierci 6-letniej dziewczynki z hrabstwa Paulding. Zginęła ona po tym, jak jej 4-letni brat chwycił pistolet leżący w samochodzie ich matki, a broń przypadkiem wystrzeliła.

Do tragicznego zdarzenia doszło w środę przed domem rodziny w hrabstwie Paulding. Kobieta posadziła swoje dzieci w samochodzie i chciała odjechać, jednak nie udało jej się zapalić silnika. Wyszła z samochodu sprawdzić, dlaczego nie działa. Wtedy usłyszała strzał - opisuje Fox News.

Okazało się, że 4-latek chwycił lezący w samochodzie załadowany pistolet. Broń wystrzeliła, a kula trafiła w głowę 6-letniej siostry chłopca. Ranne dziecko zabrano do szpitala w Atlancie. Ostatecznie dziewczynka zmarła. 

Biuro szeryfa wydało w sprawie oświadczenie. Wyraża nadzieję, że " Bóg otoczy rodzinę opieką" i apeluje o bezpieczne przechowywanie broni - jednak nie zamierza wnieść oskarżenia. 

"Sytuacja tej rodziny złamała nasze serca. Mamy nadzieję, że Bóg otoczy ich opieką  w tym trudnym czasie. Chcemy przypomnieć wszystkim, aby trzymali swoją broń palną nienaładowaną i zabezpieczoną w miejscu niedostępnym dla dzieci, aby upewnić się, że nic takiego nigdy więcej się nie powtórzy" - oświadczył szeryf.

Więcej o:
Komentarze (130)
USA. Chłopiec przypadkiem postrzelił 6-latkę. Dziewczynka zmarła
Zaloguj się
 • alt-stettin

  Oceniono 63 razy 43

  Gdyby dziewczynka też miała broń, ta sytuacja nie miałaby miejsca.

 • dupajasi0

  Oceniono 52 razy 32

  Mamusia trzymała w samochodzie niezabezpieczoną spluwę i nie dostanie żadnych zarzutów? No, łaskawcy są w tej ich policji. A idąc tokiem rozumowania zwolenników posiadania spluwy to gdyby mała miała swoją klamkę to przecież mogła by się bronić przed atakiem. ;-)

 • oyesu

  Oceniono 30 razy 24

  To postrzelil ja na smierc
  i pomyslec ze w US jajko niespodzianka jest zakazane bo moze byc dla dzieci fatalne w skutkach

 • zgryz3

  Oceniono 30 razy 22

  Bóg otoczy ich opieką? Możliwe, ale najpierw ten sam Bóg zaniósł wystrzeloną kulę do główki dziewczynki. Człowiek strzela, Pan Bóg kule nosi.

 • cztery0000ziobra

  Oceniono 20 razy 16

  Tą "Gerorią" wystawiacie się na łatwą kpinę, podobnie jak "Monią lat 24, wzrost 165". Co do meritum: od dawna wiadomo, że strzelanie do siebie nawzajem jest ulubioną zabawą jankesów. To już się robi nudne.

 • krynolinka

  Oceniono 30 razy 14

  Pan Bóg wymyślił broń żeby ludzie w miarę szybko trafiali do nieba. Coś czuję, że ta narracja ma wielu zwolenników.

 • villiers

  Oceniono 26 razy 12

  Skoro matka musiała wozić dzieci z naładowaną bronią ,to można sobie wyobrazić co dzieje u Jankesów.

 • ja_prostak

  Oceniono 26 razy 12

  Zakazać dzieciom noszenia broni w przedszkolach

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX