Komentarze (75)
Ukraina. Oficjalne wyniki wyborów. Zełenski wygrywa pierwszą turę z 30,2 proc. poparcia
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • valla

  Oceniono 7 razy -3

  niech zabierze ukraincow z polski

 • tenare

  Oceniono 19 razy -3

  W prezencie wyborczym żołnierze DRL na linii kontaktowej w Donbasie zlikwidowali słynną ukraińską snajperkę Janę Czerwonają o pseudonimie „Wiedźma". Faszystka zginała w wyniku uderzenia pocisku przeciwczołgowego.
  Prezydent Ukrainy Petro Poroszenko złożył kondolencje na FB.

 • dlugi48

  Oceniono 8 razy -4

  No i dobrze. Może pod rządami tego wesołka Ukraina znormalnieje, bo ten Poroszenko miał wyraźne kłopoty z głową.

 • cmochall

  Oceniono 14 razy -4

  Brawo Oby 21 kwietnia bylo tak samo! W niektorych stolicach prawdopodobnie juz trwaja prace nad scenariuszem operacji II Majdan.

 • popieramkukiza

  Oceniono 19 razy -5

  Wynika z tego że Kołomojski wiedział co robi i wystawił do wyborów zawodowego aktora. Jak upaina będzie padać to komik profesjonalnie zrobi głupią minę, ale Kołomojski będzie o kilkanaście miliardów ojro bogatszy. Banderland to nie jest kraj, to obszar opanowany przez żydowskich oligarchów, gdzie strefy wpływów są dokładnie podzielone.

 • sykstus_7

  Oceniono 8 razy -6

  No to będzie pojedynek żyd kontra żyd. Nie w Izraelu tylko na Ukrainie. Potem się dziwić że tam taka bieda, pogarda dla obywateli i tylu z nich emigruje. Nieważne który z nich wygra i tak NIC SIĘ NIE ZMIENI.
  Czy po wyborach premierem pozostanie pan Hrojsman? Też żyd na marginesie.

 • metanoja

  Oceniono 10 razy -6

  Do komentatorów z Federacji Rosyjskiej - wyrazy współczucia z powodu śmierci generała [*].

 • veni.vici

  Oceniono 15 razy -7

  nie do wyobrażenia? przecież tylko komik jest odpowiedni dla nieszczęsnej Ukrainy...

 • komentarz.24

  Oceniono 20 razy -8

  W wyniku tych wyborów 30% obywateli Ukrainy dowiodło, że obdarzenie ich przywilejm czynnego prawa wyborczego jest szkodliwe dla państwa, reszty społeczeństwa oraz sąsiednich państw. Akceptacja kandydata, obiecującego że napisze swój program PO WYBORACH (oczywiście we współpracy z wyborcami!), jest unikatem na skalę światową.
  Jeżeli rzekomy "Sługa narodu", p. Zełeński rzeczywiście ma uczciwe zamiary (w co wątpię, widząc jego uzależnienie od Ihora Kołomojskiego, swojego partnera biznsowego i sponsora, a wieloletniego rywala Poroszenki), to w pierwszym dekrecie powinien zmienić prawo wyborcze, pozbawiające czynnego prawa wyborczego pospolitych idiotów, którzy na niego głosowali. Jeżeli tego nie zrobi, da dowód iż nie zależy mu na dobru i przyszłości państwa.
  Wybór p. Zełeńskiego (czy Kołomojskiego?) należy potraktować jako przestrogę, gdyż wprowadzanie do UE państwa, w którym 30% wyborców po prostu nie zasługuje ten przywilej, byłoby skrajnie niebezpieczne dla Unii i społeczeństw jej państw. Tacy "wyborcy" są całkowicie nieprzewidywalni, a następnym razem mogą obdarzyć władzą dosłownie każdego, od prawosławnego świętego do potwora w rodzaju Bandery.
  Dla przypomnienia: od jakiej polityki zaczynał, a na jakiej skończył prezydent Juszczenko?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX