Komentarze (62)
Wybory prezydenckie na Ukrainie. Sondaże exit poll. Petro Poroszenko i Wołodymyr Zełeński w II turze wyborów
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • 31.februarius

  Oceniono 20 razy 0

  no to za trzy tygodnie PoROSHENko ma reelekcję jak w banku.
  MONTY PONTON już się o to "korespondencyjnie" postara!

 • jur56

  Oceniono 1 raz -1

  No cóż jeśli Poroszenko nie wygra w II turze to - " Mikheil Saakashvili: Gruzja grozi nakazem aresztowania ... " bbc.com/news/world-europe-26764926

 • wilija

  Oceniono 16 razy -2

  Jeżeli ktoś głosuje na clowna to musi mieć źle w głowie. Jedyną rzeczą z której słynie Zieleński to krytyka obecnej władzy, Zal mi Ukrainy. Wiele rzeczy można zarzucić Poroszence, ale to właśnie Poroszenko powstrzymał pochód wielikoj Rasiji na Kijów, od zera obudował armię,, odłączył ukraińską cerkiew od moskiewskiej. Zmiany zbyt powolne i bolesne? Nie można odbudować kraju w ciągu 5 lat jeśli przez dziesięciolecia żyło się w bolszewickiej rzeczywistości, gdzie szto twajo, to i majo.

 • vidi12

  Oceniono 25 razy -3

  Następna niedziela wyborcza będzie niedzielą cudów i wygra Poroszenko... Ciekawe tylko co obieca Amerykanom i Żydom by wygrać z Kołomojskim :)?

 • fotd

  Oceniono 9 razy -5

  To naprawdę aż tak ważne, aby poświęcać temu tematowi tak dużo miejsca ?

 • weasel_wiesel

  Oceniono 19 razy -5

  'Antyruski' = troll Mossadu & CIA
  Halo moderator! Cały dzień trwa pod artykułami o Ukrainie atak ukraińskich trolli i ich polskich pomagierów produkujących obraźliwe antypolskie wpisy i powielających bzdury i różne fejkniusy. Może coś z tym zrobicie?

 • wintersun

  Oceniono 15 razy -5

  Serio wybory na ukrainie są dla Gazety takie ważne? Może zróbcie wersję ukraińskojęzyczną i tam przeżywajcie.. przeciętnego Polaka obchodzi to tyle co 4 liga krykieta w Nepalu

 • tomaszwilenski

  Oceniono 12 razy -6

  obowiåzkowo dawać to w oprawie czarno-bordowej?!!! Aż tak wam tęskno do banderszczyzny?!

 • tomaszwilenski

  Oceniono 13 razy -7

  obowiazkowo dawać to w oprawie czarno-bordowej??Aż tak wam tęskno do banderszczyzny?!

 • popieramkukiza

  Oceniono 16 razy -8

  Co za różnica który zydowski oligarcha będzie rządził banderlandem ?

 • press23

  Oceniono 28 razy -8

  Dziwią mnie opinie tych forumowiczów, którzy twierdzą że wspieranie Ukrainy to "żywotny interes" Polski. Ja uważam, że jest odwrotnie. Takie myślenie to jakieś pozostałości po Giedrojciu kiedy Polska miała być buforem. Teraz kiedy Rosja ma rakiety balistyczne a nie kawalerię Budionnego, polskie myślenie w kategoriach husarii nie ma sensu. Swoją drogą po co Ruskie mieliby napadać na Polskę? Żeby zdobyć polskie jabłka? Ale to juz inna bajka.
  Ukraina, taka jak obecnie, czyli budująca tożsamość na zbrodniarzach jak Bandera czy Szuchewycz nie tylko nie bedzie Polsce przyjazna, ale będzie wroga. Nie trzeba być tęgim umysłem żeby dojść do takiego wniosku. Nawet teraz Ukraińcy chcą aby w ich sporach w Rosją wspierali ich przede wszystkim Niemcy, nie Polska. To tam się kierują ich nadzieje, nie tutaj. Tym wszystkim którzy uważają inaczej proponuję wyobrażenie sobie Ukrainy, która (przypuśćmy za 20 lat ) będzie tak bogata jak Polska, ale bedzie wyznawała pro-banderowską ideologię i będzie bliskim sojusznikiem Niemiec. Czy taką demokratyczną Ukrainę chcą budować pożałowania godni politykierzy PO-PISU? Bo zakładanie że poprzez "demokratyzację" (cokolwiek to słowo znaczy), Ukraina będzie bliższa Polsce, jest skrajnie głupie.

 • druga_tozsamosc

  Oceniono 11 razy -9

  Czyli prezydentem Ukrainy będzie Żyd lub Żyd :-D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX