Irlandia. Śmierć w szpitalu położniczym. Kobieta spadła z łóżka i przygniotła noworodka

Tragedia w szpitalu położniczym w Irlandii. Zmarł nowo narodzony chłopiec, którego znaleziono pod ciałem jego martwej matki na podłodze jednej z sal szpitalnych w Cork University Maternity Hospital.

Zmarła kobieta i jej syn zostali znalezieni na podłodze pokoju w szpitalu położniczym Cork University Maternity Hospital w Irlandii. Personel medyczny odkrył zwłoki kobiety podczas obchodu oddziału. Noworodek zmarł kilka godzin później.

Tragedia w szpitalu położniczym w Cork w Irlandii. Nie żyje matka i noworodek

Ze wstępnych ustaleń wynika, że matka spadła z łóżka i przygniotła swoje dziecko podczas karmienia piersią. Powołując się na źródła szpitalne, portal RTE.ie informuje, że trzydziestoletnia kobieta dostała ataku padaczki. 

BBC cytuje oświadczenie szpitala w tej sprawie: „Podobnie jak w przypadku wszystkich niewyjaśnionych zgonów, natychmiast wszczęto pełne dochodzenie lekarskie". CUMH złożył także kondolencje rodzinie zmarłej kobiety i dziecka. Śmierć trzydziestolatki i noworodka opłakują mąż kobiety oraz jej dwóch synów.

Więcej o:
Komentarze (60)
Irlandia. Śmierć w szpitalu położniczym. Kobieta spadła z łóżka i przygniotła noworodka
Zaloguj się
 • rosomak9

  Oceniono 25 razy 15

  Kurcze...w Irlandii? A nie u nas na SOR? Cholera jak tu hejtować teraz?

 • mrq2uakzfc

  Oceniono 12 razy 10

  a u nas druga Irlandia

 • lusjola

  Oceniono 3 razy 3

  Tragedia żal tych co zostali ...

 • coelka

  Oceniono 2 razy 2

  w Polsce prawie codzienie mozna sie dowiedziec ,ze ktos w szpitalu tym czy tamtym zszedł bo go zaniedbano i niedopilnowano obowiązków a to dziewczyna 21 lat młoda matka a to facet 39 lat i tak prawie co dzień a nie raz na 5 lat hehe

 • kieszonkowiec12

  Oceniono 2 razy 2

  Zdarza się.

 • no4nwo

  Oceniono 8 razy 2

  Taki apel - niech nikt nie odpowiada nawet słowem na spazmy myślowe tego upośledzonego menelskiego pomiota na "u". Jedyną reakcją powinien być klik w kosz. Miejsce śmieci jest w koszu.

 • ps11111ps

  Oceniono 17 razy 1

  Jakiś polski wątek? Zmarła matka była z Polski? Pielęgniarka? Lekarz? Chociaż sprzątaczka? Niemożliwe żeby nic nie było

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX