Oscary 2019. Kiedy i gdzie obejrzeć transmisję z rozdania Oscarów w telewizji, internecie online na żywo

Gala wręczenia Oscarów 2019 zbliża się wielkimi krokami! Najważniejszą ceremonię w świecie filmów zobaczymy 24 lutego, w środku nocy. Gdzie będzie można ją obejrzeć?

Tegoroczna gala rozdania Oscarów to już 91. ceremonia, w czasie której zostaną wręczone nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej. Mimo że odbędzie się ona w nocy, przed telewizorami na całym świecie zasiądą tysiące osób, ciekawe wyniku tegorocznych obrad jury.

Rozdanie Oscarów 2019. Gdzie obejrzeć transmisję z gali?

91. gala rozdania Oscarów odbędzie się w Los Angeles. Podobnie jak w tamtym roku, statuetki zostaną rozdane w Dolby Theatre. Ceremonia odbędzie się w nocy z 24 na 25 lutego, o godzinie 2:00 czasu polskiego. Gdzie będzie można ją obejrzeć?

W Polsce transmisją oscarowej gali zajmuje się telewizja CANAL+. Stacja poinformowała, że w czasie transmisji rozdania Oscarów 2019 pasmo będzie odkodowane. CANAL+ udostępni transmisję wszystkim abonentom nc+ oraz wybranych sieci kablowych. Oscarowa noc na antenie CANAL+ rozpocznie się już 24 lutego o 23:30, jednak samo rozdanie nagród zobaczymy o godzinie 2:00. Osoby, które nie będą mogły obejrzeć transmisji na żywo, będą mogły zobaczyć jej skrót o godzinie 21:00 w poniedziałek 25 lutego.

Więcej o:
Komentarze (12)
Oscary 2019. Kiedy i gdzie obejrzeć transmisję z rozdania Oscarów w telewizji, internecie online na żywo
Zaloguj się
 • joankb

  Oceniono 11 razy 5

  Impreza jest nudna jak flaki z olejem... Oprócz dziennikarzy i to tych od sukienek i plotek nie znam nikogo komu chciałoby się zarwać noc.

 • hr.kalashnikoff

  Oceniono 4 razy 2

  Ciekawe ile Holiłud płaci różnym telewizjom we wszystkich krajach świata za transmitowanie tego towaru. I kto to ogląda. Są przecież o wiele ciekawsze programy popularno-naukowe pokazujące w zwolnionym tempie jak schnie farba olejna. Świetna rozrywka na bezsenne noce.

 • krynolinka

  Oceniono 8 razy 2

  Podobno w tym roku w przerwie między reklamami będą rozdawać. Nie wychodźta do kuchni! Przegapienie murowane!

 • Zaczarowany Ołówek

  Oceniono 8 razy 2

  A czy Rozenek została zaproszona? Bo jak nie to nie oglądamy z Grażynką, ponieważ się uparła że chce zobaczyć nową kreację którą jak ćwierkają wróbelki spapugowa od Siwiec

 • dziadekjam

  Oceniono 3 razy 1

  "Pasmo odkodowane i oscarowa noc na antenie CANAL+ rozpoczną się już 24 lutego o 23:30" - czytamy na stronie stacji. Należy jednak pamiętać, że samo rozdanie nagród rozpocznie się o godzinie 2:00 w nocy."
  ======================
  Superprogram dla nocnych stróżów :-)

 • mamlas_p

  Oceniono 4 razy 0

  Wstrzymanie wszelkiego ruchu w czasie tej doniosłej i jedynej takiej nocy - byłoby ze wszech miar wskazane, by hałas nie przeszkodził w odbiorze niuansów imprezy. Może sam Pompeo doceniłby takie działanie?
  No ssij Czaputowicz, poćwicz na klamce...

 • jan700

  Oceniono 7 razy -3

  Zbliża się kwiecień, miesiąc urodzin Adolfa Hitlera.
  Fanatyczni Polacy już teraz zaczynają palić w lasach ogniska i wykrzykiwać hasła na jego cześć.
  Na szczęście wolny od faszyzmu świat ma w Polsce stacje telewizyjne a dzielni dziennikarze nagrywają i pokazują światu to dziwne i groźne zjawisko.
  Może to oni zasługują na Oskary..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX