Niemcy: pięć ofiar tragicznego pożaru w Nadrenii-Palatynacie. Wśród nich dwoje Polaków

Wśród śmiertelnych ofiar pożaru, który w czwartek późnym wieczorem wybuchł w jednym z mieszkań wielorodzinnego budynku w miejscowości Lambrecht w Nadrenii-Palatynacie, jest dwóch Polaków.

Jak poinformowała policja, zidentyfikowano dwie śmiertelne ofiary pożaru w Lambrecht na zachodzie Niemiec. Są to Polacy. Tożsamość pozostałych trzech ofiar zostanie ustalona dopiero po badaniach przeprowadzonych przez lekarzy sądowych.

Z pierwszych ustaleń wynika, że powodem pożaru był prawdopodobnie techniczny defekt urządzeń grzewczych lub nieostrożne obchodzenie się z piecykiem. Ciała pięciu ofiar pożaru straż pożarna odkryła w sypialni mieszkania na poddaszu wielorodzinnego budynku. W mieszkaniu nie było czujników ani dymu, ani tlenku węgla.

Więcej o:
Komentarze (32)
Niemcy: pięć ofiar tragicznego pożaru w Nadrenii-Palatynacie. Wśród nich dwoje Polaków
Zaloguj się
 • zawszedak111

  Oceniono 11 razy 11

  Gazeto.pl. Wstyd!
  Wszystkie portale dały sobie z tym radę, oprócz was!
  Tylko na tym portalu wciąż "kwitną" ogłoszenia : ".Nowy portal erotyczny na którym znajdziesz młode Panie Miliony ofert lasek gotowych na wszystko"
  Naprawdę portal nie przeżyje bez kasy za te ogłoszenia!???

 • freud1

  Oceniono 11 razy 9

  "W mieszkaniu nie było czujników ani dymu, ani tlenku węgla."

  To ciekawe, bo o ile mi wiadomo, w reichu takie czujniki sa obowiazkowe w kazdym mieszkaniu. W dodatku sa kontrolowane bodaj raz w roku przez kogos z zewnatrz.

 • caesar_pl

  Oceniono 10 razy 8

  Od paru lat w Niemczech sa obowiazkowe czujniki wykrywajace dym.W kazdym pokoju jeden.W tym domu tego nie bylo.Na 100% dom nalezl do Turka,Araba,Polaka.

 • brytnej

  Oceniono 8 razy 8

  W Nadrenii-Palatynacie od 2003 w nowo powstających mieszkaniach, a od końca 2012 w powstałych przed 2003 mieszkaniach muszą być zainstalowane zespolone czujko-alarmy dymu (Rauchwarnmelder), czujki czadu nie są nigdzie w Niemczech wymagane. Właściciel budynku będzie miał spory problem.

 • dziadekjam

  Oceniono 6 razy 4

  "Niemcy: pięć ofiar tragicznego pożaru w Nadrenii-Palatynacie. Wśród nich dwoje Polaków
  Wśród śmiertelnych ofiar pożaru, który w czwartek późnym wieczorem wybuchł w jednym z mieszkań wielorodzinnego budynku w miejscowości Lambrecht w Nadrenii-Palatynacie, jest dwóch Polaków."
  ================
  To w końcu DWOJE czy DWÓCH? Ustalono narodowość, a z płcią kłopot?

 • dziadekjam

  Oceniono 12 razy 2

  " Ciała pięciu ofiar pożaru straż pożarna odkryła w sypialni mieszkania na poddaszu wielorodzinnego budynku. W mieszkaniu nie było czujników ani dymu, ani tlenku węgla."
  =============================================================
  Czynszówka o "podwyższonym standardzie"?

 • rabbi.rozencwajg

  Oceniono 10 razy -4

  Poles - first to die!

 • kurdupel_zoliborski

  Oceniono 16 razy -4

  Znieczulili sie pewnie gorzala bo przeciez zima, to potem spali i spali i juz sie nie zbudzili...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX