Oscary 2019. Kiedy i gdzie obejrzeć transmisję z rozdania Oscarów w telewizji, internecie online na żywo

Ceremonia rozdania Oscarów za filmy, które swoją premierę miały w 2018 roku odbędzie się jeszcze w tym tygodniu. Gdzie będzie można ją obejrzeć?

91. ceremonia wręczenia Oscarów odbędzie się w nocy z 24 na 25 lutego, o godzinie 2:00 czasu polskiego. Gdzie będzie można ją obejrzeć?

Oscary 2019. Gdzie obejrzeć transmisję na żywo?

Amerykańska Akademia Filmowa zapowiedziała, że tegoroczna transmisja z rozdania Oscarów będzie skrócona i potrwa trzy godziny. W Stanach Zjednoczonych transmisją Oscarów 2019 zajmuje się telewizja ABC. W naszym kraju prawo od emisji ceremonii wręczenia Oscarów 2019 wykupiła telewizja Canal+. Jest to jedyna stacja telewizyjna w Polsce, która pokaże na żywo relację z najważniejszego wydarzenia w świecie kina. 

Wiemy już, że transmisja Oscarów 2019 na Canal+ będzie odkodowana. "Pasmo odkodowane i oscarowa noc na antenie CANAL+ rozpoczną się już 24 lutego o 23:30" - czytamy na stronie stacji. Należy jednak pamiętać, że samo rozdanie nagród rozpocznie się o godzinie 2:00 w nocy. Osoby, które nie wytrwają do tego momentu, będą mogły zobaczyć skrót ceremonii rozdania Oscarów 2019 w odkodowanym paśmie Canal+ w dniu 25 lutego o godzinie 21:00. 

Więcej o:
Komentarze (5)
Oscary 2019. Kiedy i gdzie obejrzeć transmisję z rozdania Oscarów w telewizji, internecie online na żywo
Zaloguj się
 • dziadekjam

  Oceniono 2 razy 0

  "Pasmo odkodowane i oscarowa noc na antenie CANAL+ rozpoczną się już 24 lutego o 23:30" - czytamy na stronie stacji. Należy jednak pamiętać, że samo rozdanie nagród rozpocznie się o godzinie 2:00 w nocy."
  ======================
  Superprogram dla nocnych stróżów :-)

 • co.ty.powiesz

  Oceniono 3 razy -1

  No dobrze, wiemy gdzie. Ale pytanie zasadnicze: po co? Siedzieć całą noc po to tylko, żeby oglądać niesamowity chłam na poziomie Kiepskich? Rozumiem, że GW chce wspomóc zaprzyjaźnioną telewizję, ale bez przesady...

 • mamlas_p

  Oceniono 12 razy -8

  Oglądanie szczytującej koterii socjopatów... Dość mało wyrafinowana dewiacja.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX