Tragiczny wypadek w Niemczech. Trzech Polaków nie żyje

Trzech Polaków zginęło w wypadku samochodowym w zachodnich Niemczech. Ich pojazd zderzył się czołowo z ciężarówką przewożącą świnie.

Do wypadku z udziałem Polaków doszło w okolicy miejscowości Bocholt w Nadrenii Północnej-Westfalii w zachodniej części Niemiec. Auto transportujące świnie z nieznanych przyczyn zjechało na przeciwległy pas i zderzyło się czołowo z samochodem, którym jechali Polacy. W zderzeniu uczestniczyły też dwa inne pojazdy. 

Polacy, w wieku 23, 25 i 34 lat, zginęli na miejscu. Dwie osoby, w tym kierowca ciężarówki, zostały ranne. Przetransportowano ich helikopterem do szpitala.

W ciężarówce przewożono 180 świń, część z nich poniosła śmierć w wypadku, niektóre uciekły. 

Droga, na której doszło do wypadku, była zablokowana cały dzień. Policja wszczęła śledztwo, które ma wyjaśnić, jak doszło do wypadku.

Więcej o:
Komentarze (55)
Niemcy: Trzech Polaków zginęło w wypadku
Zaloguj się
 • rstipes

  Oceniono 19 razy 19

  Słaba sprawa. Szkoda chłopaków.

 • b.szrama

  Oceniono 21 razy 15

  Wiele z tych wpisów świadczy o tym jak wy Polacy traktujecie innych Polaków. Czy Polskę traktować należy jak oddzial zamknięty dla umysłowych?

 • sommers

  Oceniono 19 razy 13

  Czytam komentarze i oczom nie wierzę. Ludzie, trochę empatii!

 • zimmel

  Oceniono 16 razy 12

  Widać skręcone koła samochodu i wszystkie są na osi.i to świadczy,że kierowca mógł zasnąć,szkoda naszych którzy jechali na zarobek,niech im lekka ziemia będzie.

 • tektur

  Oceniono 11 razy 5

  Paskudna sprawa, nie mieli szansy, jak widać z auta prawie nic nie zostało. Coraz bardziej przychylam się do tego by pojazdy były samosterowalne.

 • polsilver100

  Oceniono 11 razy 1

  Polak-tułacz

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX