Komentarze (62)
Prezydent Donald Trump ma dziś wygłosić ważne oświadczenie w Białym Domu
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • cmok_wawelski

  Oceniono 6 razy 0

  >'złoży dziś ważną deklarację - o godzinie 21.00 czasu obowiązującego w Polsce.
  A nie precyzyjniej byloby napisac, ze o 15-tej czasu wschodnieo wybrzeza (bo kontynentalne USA tez maja 3 strefy czasowe) co jest 21 w Polsce a nie glupkowato ze czasu polskiego?

 • senioryta13

  Oceniono 6 razy 0

  radze kazdemu wysluchac, a potem zdac nam tu relacje, co wy na to ?

 • mrkazzz

  Oceniono 20 razy 0

  To jedyny prezydent a raczej super biznesmen , który zauważył wielkie zło i zagrożenie niekontrolowanej imigracji nie tylko meksykanow ale po przez Meksyk, wszelakiej masci swoloczy . Nawet bieda gdy przekracza granicę USA to nie po to by pracować bo w większości opanowywali rynek używek jakie tylko są na rynkach świata . Problem nie jest w ilości ich przybycia, bo roboty może być huk szczególnie gdy ograniczą Amerykanie handel i produkcję chińską tyko właśnie porażajaco rosnący zasięg ilości narkotyków . Ta szarańcza nie nadają się do pracy wolą zajmować się tą profesją .No i podatków zero, pracy na rzecz gospodarki amerykańskiej zero, bezpieczeństwa dla karaju zero z czasem gdy nie postawią muru . Trump widzi co sie dzieje w Europie z tymi przybyszami i jest szcześliwy ,że im nie wykierowali by musiał się jeszcze z nimi mocować . Aż dziw bierze ,że lewackie tępe umysły nie widzą co on robi dla kraju ogólnie dla wszystkich Amerykanów . Chce zdrowego silnego narodu nie zaszczanych ćpunów, pijaków, nieokreślonych chorych darmozjadów dość ma takich już co muszą na nich pracować i to są bojońskie koszty . Gdyby w Polsce znalazł się takimi kategoriami myslący przywódca to Polska mlekiem i miodem płynęła by na wyżyny świata .

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 6 razy 0

  humanitarnego kryzysu na granicy USA z Meksykiem.
  Aby ten humanitarny problem zobrazować, chodzi o taki mur pomiędzy Polską, tą wielką i bogatą a tymi biednymi Czechami. Mur musi być 7 metrów wysoki i każdego odstraszyć kto chciałby tu o pracować...

 • Andrzej J.

  Oceniono 1 raz -1

  Skala problemu imigracji jest ignorowana przez zideologizowane i głupie elity. Dziś mamy do czynienia z milionowymi, niepiśmiennymi hordami ludzi wykorzenionych nawet z pierwotnych wspólnot plemiennych. To czysty dynamit bo są na tyle niedostosowani, że nie potrafią nawet nauczyć się czytać. To dramat, który potwierdza każdy kto z tymi ludźmi pracuje. Nie wiadomo jak nauczyć ich języka, jak zawodu... Dzieci jeszcze miałyby szanse, ale religijne przekonania blokują drogę do oświaty i pracy najbardziej ambitnym  dzieciakom - a są to przeważnie dziewczynki.
  .

 • mrkazzz

  Oceniono 13 razy -1

  Całkowicie należy poprzeć idee budowy muru .Parokrotnie byłem w Meksyku.Tania wódka ,lenistwo .gorący klimat ,brak systemu alimentacyjnego, powszechny dostęp do narkotyków z ich powodu ofiary w szeregach wojskowych, policji i ludności cywilnej. tylko Mur jak w Izraelu.Koszty niecałe 6 mld .To śmieszna suma dla U.S.A. a zyski w krótkim czasie dla wszystkich także dla Demokratów (to takie PO ,gdyby ktoś nie wiedział) Inaczej będzie najgorszy scenariusz pt ."Róbta co chceta" Przy okazji należy odchudzić biurokrację TRAMP NIE 'PEKAJ"

 • mate29

  Oceniono 9 razy -1

  Aresztowanie prezenterki z Iranu przez USA

  Według Press TV Haszemi została aresztowana w niedzielę na międzynarodowym lotnisku w St. Louis, po czym została przetransportowana do aresztu w Waszyngtonie.

  Stacja podała, że dziennikarka przyleciała do USA, aby odwiedzić rodzinę. Urodziła się w Stanach Zjednoczonych jako Melanie Franklin, a nazwisko zmieniła po przejściu na islam.
  "Nieludzkie traktowanie"

  Z relacji Press TV wynika, że Haszemi pozwolono zadzwonić do córki dopiero dwa dni po aresztowaniu, w areszcie nie pozwolono jej na noszenie hidżabu, a do jedzenia dawano jej wyłącznie wieprzowinę, której spożywania zakazuje islam.

 • senioryta13

  Oceniono 8 razy -2

  swiat idzie do przodu, a Demokraci bawia sie w piaskownicy.
  p://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,24377341,tysiace-kilometrow-tuneli-a-w-nich-bron-jadrowa-pentagon-o.html

 • qawsedrftg

  Oceniono 9 razy -3

  Niekontrolowana migracja to szaleństwo! Liczba muzułmanów w Austrii przez ostatnie pół wieku wzrosła ponad CZTERDZIEŚCI razy. We Francji i Szwecji jeszcze lepiej. Niemcy ostro gonią, był ostatnio w "die Welt" reportaż z Hiszpanii: rząd autobusów, kolejni inżynierowie wsiadają i na koszt państwa do granicy francuskiej :)

  Moim zdaniem tak nie może długofalowo być. To rujnuje zachód, a wcale nie poprawia sytuacji w "shitholes", bo straty zostają szybko nadrobione. Teraz zgłaszam się na reedukację w kwestii Mowy Nienawiści, Rafał Trzaskowski prowadzi a dojazd Tramwajem Różnorodności...

 • senioryta13

  Oceniono 9 razy -3

  impeachment, impeachment, brzmi tak samo jak : ukamieniowac, na szubienice . Czym w takim razie roznia sie Demokraci od tego motlochu ktory w sredniowieczu tak skandowal ?

 • herrpietru

  Oceniono 10 razy -6

  Jak tak czytam tutaj komentarze to faktycznie określenie "leming" bardzo trafnie obrazuje poziom czytelników wyborczej. Propsy dla tego który to wymyślił.

 • kl003

  Oceniono 14 razy -6

  Demokraci niszczą USA. Dlaczego nie zgodzą się na mur dzięki obietnicy którego wygrał Trump? Biali nie chcą być poniżani widokiem kolorowych. Niech demokraci się zgodzą i skończą shutdown.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX