Donald Trump znów spotka się z Kim Dzong Unem? "Otrzymałem wspaniały list"

Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump poinformował, że otrzymał list od przywódcy Korei Północnej Kim Dzong Una i że w niedalekiej przyszłości dojdzie do jego kolejnego ich spotkania.

"Otrzymałem wspaniały list. Nawiązaliśmy dobre relacje. Prawdopodobnie spotkamy się ponownie" - powiedział Donald Trump dziennikarzom w Białym Domu.

Północnokoreański przywódca w noworocznym orędziu ostrzegł, że Pjongjang może zmienić swoje stanowisko w negocjacjach dotyczących redukcji potencjału nuklearnego, jeśli Waszyngton utrzyma obowiązujące sankcje. Powiedział też, że jest gotów w każdej chwili podjąć negocjacje z amerykańskim prezydentem.

Donald Trump i Kim Dzong Un spotkali się w Singapurze w czerwcu ubiegłego roku. Podpisano wówczas porozumienie, w którym zapisano denuklearyzację, formalne zakończenie wojny na Półwyspie Koreańskim oraz nawiązanie nowych relacji.

Więcej o:
Komentarze (32)
Donald Trump znów spotka się z Kim Dzong Unem? "Otrzymałem wspaniały list"
Zaloguj się
 • chi-neng

  Oceniono 12 razy 6

  Hahaa...hahaha...
  Ze zdjecia wynika, ze jeden i drugi gotowi sa do calowania Kima w reke..hahaaha....

 • naczelnik_czerpak

  Oceniono 19 razy 5

  Nawet zbrodniarz cieszy się większym poważaniem u Trumpa niż Bvdyń!

 • Amficelias żararaka

  Oceniono 4 razy 4

  No widać, że Kim ma również do perfekcji opanowany uśmiech lecz do wytrenowanych uśmiechów naszego Andiego nie ma szans!!

 • farsizm

  Oceniono 10 razy 4

  Ciepli ludzie.

 • czechy11

  Oceniono 11 razy 3

  PRL PiS to badziew lans o zerowym znaczeniu. Tutaj rządy iduotow nie zrobią nikomu na świecie krzywdy. Ale, ze na czele supermocarstwa stoi idiota tonjyz jest dramat.

 • cztery0000ziobra

  Oceniono 13 razy 3

  A ja myślałem,że ten po lewej na zdjęciu to Hatakumba. Ta fryzurka...

 • Kot Kaczysta

  Oceniono 11 razy 3

  Haha, jakiż ten marchewkowy jest wspaniałym prezentem.Ameryka jeszcze dwa lata na przetrzymaniu.A potem wspaniała wiadomość Trump Tower na ukończeniu w stolicy Kima.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX