Tom Hanks ma już malucha, a teraz szuka syrenki. Wszystko, by pomóc szpitalowi w Bielsku-Białej

Tom Hanks ma już malucha, a teraz poszukuje syrenki. Wspólnie z Moniką Jaskólską chcą ją odremontować i wystawić na aukcję - pieniądze trafią do szpitala w Bielsku-Białej.

Tom Hanks w ubiegłym roku odebrał białego fiata 126p, którego otrzymał od mieszkańców Bielska-Białej na swoje urodziny. Amerykański aktor dał się poznać jako fan słynnego malucha, zdecydował też, że pieniądze zebrane na auto przekaże szpitalowi w Bielsku-Białej.

Teraz Hanks, ponownie we współpracy z Moniką Jaskólską (odpowiedzialną za akcję "Nie wypada nie pomagać" i organizację zbiórki na malucha), ogłosił, że chce pomóc szpitalowi pediatrycznemu w Bielsku-Białej. Aktor poszukuje syrenki produkowanej w latach 1972-1983 w tym mieście.

 

Czytaj więcej:  PiS pokazuje filmik z życzeniami Kaczyńskiego. "By nowy rok przybliżył Polskę jakiej chcemy"

- Pomogę więc wystawić samochód na aukcję. Będzie to zabytkowa syrena - mówi na nagraniu Tom Hanks i zapowiada, że później auto wyremontują jego przyjaciele z Polski, a on pomoże w jego zlicytowaniu. - Będzie to kolejne przedsięwzięcie zorganizowane przez wspaniałą Monikę w moim imieniu! - dodaje, a na koniec życzy wszystkim Wesołych Świąt.

Więcej o:
Komentarze (67)
Bielsko-Biała. Tom Hanks chce pomóc szpitalowi pediatrycznemu. Szuka syrenki
Zaloguj się
 • wicipinski

  Oceniono 68 razy 56

  Czy to musi być koniecznie samochód? Ja bym chętnie przekazał Hanksowi inną legendę PRL - prezesa Kaczyńskiego. Mógłby go sobie wstawić w gablotę, a Polska by odetchnęła. Polecam Mr. Hanks, to wyjątkowy egzemplarz homosovietikusa w szczytowym etapie rozwoju, unikat.

 • dmarch1

  Oceniono 27 razy 23

  Fajny ten Tom Hanks.

 • udibidi03

  Oceniono 8 razy 8

  Jesteś wielkim aktorem i wielkim człowiekiem! Możesz mieć wszystko głęboko ale nie jesteś obojętny. Dziękuję ci !!!

 • komentarz

  Oceniono 5 razy 3

  Akcja jest przecudna. Kim trzeba być, żeby to hejtować?

 • lech2011

  Oceniono 7 razy 1

  "Amerykański aktor dał się poznać jako fan słynnego malucha, zdecydował też, że pieniądze zebrane na auto przekaże szpitalowi w Bielsku-Białej.'

  To on tego malucha nie dostał w prezencie ? W tym zdaniu nie chodzi o syrenkę, więc jakie pieniądze ?

 • starszy-65

  0

  A może by tak odkupił od nas,wyremontował i sprzedał wszystkich naszych współczesnych polityków (łącznie z prezydentem) a pieniądze przekazał do naszego przyszłego budżetu??? - byłby to chyba największy światowy cud uznany przez wszystkie religie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX