Tragedia na firmowej imprezie świątecznej. W Oslo zginął Polak, dźgnął go kolega z pracy

14 grudnia w Oslo zginął Polak. Mężczyzna został dźgnięty nożem przez Łotysza, kolegę z pracy, podczas firmowej imprezy.

Do tragedii doszło w sobotę, 15 grudnia, podczas tzw. julebord, czyli firmowej świątecznej imprezy. Policja o godz. 2 nad ranem otrzymała zgłoszenie, że w dzielnicy Oslo Holmenkollen ciężko ranny został mężczyzna. Razem z funkcjonariuszami na miejscu pojawiła się karetka.

Czytaj też: Bimbrownia w Białowieży. 115 litrów "księżycówki", 4 tys. litrów zacieru. "Na wesele syna"

Okazało się, że 50-paroletni Polak (norweska stacja TV 2 nie precyzuje wieku) został dźgnięty nożem przez kolegę z pracy. Napastnikiem był kolega Polaka, 30-kilkuletni Łotysz. Polaka, mimo prób, nie udało się uratować - obrażenia były zbyt poważne.

W norweskich mediach można przeczytać, że Łotysz był już wcześniej karany. W przeszłości spędził w więzieniu trzy tygodnie za grożenie ludziom nożem. Policja nie ujawniła dotąd więcej szczegółów.

Więcej o:
Komentarze (117)
Norwegia. W Oslo zginął Polak. Nożem dźgnął go kolega z pracy
Zaloguj się
 • wojtekbajer

  Oceniono 36 razy 30

  Czy ktoś z was drodzy komentujący, gdy się upije i zdenerwuje, chwyta za nóż i dźga swoich kolegów? Alkohol i nerwy nie mają tu nic do rzeczy, to po prostu patologia i tu nie chodzi tylko o Łotysza. Nie wyobrażam sobie, żeby w kręgu moich znajomych znalazł się taki człowiek.

 • motyw4

  Oceniono 24 razy 10

  Ten cały niby prezydent Polski powinien go teraz odznaczyć za bohaterską śmierć podczas szerzenia polskich wartości na libertyńskim zachodzie.

 • eldemon

  Oceniono 17 razy 9

  No pięknie, Norwedzy zatrudniają takich bandytów!

 • obeznany

  Oceniono 13 razy 7

  Drzychadyści yop twaju mat'.

 • mat.31

  Oceniono 13 razy 7

  Wschodnie ubogacenie....

 • qwerfvcxzasd3

  Oceniono 15 razy 7

  Kolejna ofiara emigranta.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX