Japonia: eksplozja w restauracji w Sapporo. Dziesiątki osób zostało rannych

W restauracji w Sapporo na północy Japonii doszło do eksplozji. Rannych zostało co najmniej 41 osób. Przyczyna wybuchu nie jest jeszcze znana.

Co najmniej 41 osób zostało rannych w wyniku wybuchu, który miał miejsce w dwupiętrowej restauracji w Sapporo w Japonii - podaje agencja Associated Press. Jedna z rannych osób jest w stanie ciężkim.

Niewykluczone, że kolejne osoby są uwięzione w zgliszczach dwukondygnacyjnego budynku. Na zdjęciach i nagraniach, umieszczanych w mediach społecznościowych, widać ogromny pożar i dużą liczbę strażaków, którzy próbują go opanować.

Przyczyny wybuchu nie są na razie znane. Świadek zdarzenia w rozmowie z japońską telewizją NHK stwierdził, że tuż przed eksplozją czuł zapach gazu.

Więcej o:
Komentarze (16)
Japonia: eksplozja w restauracji w Sapporo. Dziesiątki osób zostało rannych
Zaloguj się
 • batnadziadow

  0

  Japonia na szczęście nie zna pojęcia terroryzmu we własnym kraju dzięki restrykcyjnej polityce migracyjnej. Przypuszczam, że to był nieszczęśliwy wypadek, współczuję rodzinom ofiar.

 • kitciwoko

  Oceniono 2 razy -2

  Hidoi desu.

 • koment22

  Oceniono 8 razy -4

  To zemsta jakiegoś Polaka za dzisiejszą przegraną Żyły i Stocha...

 • jenna.jameson

  Oceniono 13 razy -7

  NO dobra, a o zamieszkach w Brukseli przeciwko migracji cisza. Skąd wiedziałam, że Jarosław Kura Wątpliwy to przemilczy?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX