COP24. Prezydent Nigerii w Polsce dementuje: Nie umarłem, nie zostałem sklonowany

Muhammadu Buhari potwierdził, że żyje i nie został sklonowany. Taka deklaracja padła na spotkaniu prezydenta Nigerii z jego rodakami w Polsce. Muhammadu Buhari przyjechał do Katowic na COP24.

Prezydent Nigerii Muhammadu Buhari jest jednym z gości tegorocznego szczytu klimatycznego ONZ w Katowicach. W czasie swojej wizyty w Polsce, prezydent Nigerii odwiedził także Kraków, aby spotkać się ze swoimi rodakami. W czasie rozmowy z Nigeryjczykami usłyszał nietypowe pytanie. 

Prezydent Nigerii dementuje plotki. Żyje i nie został sklonowany

"Jednym z pytań, które dziś usłyszałem podczas spotkania z Nigeryjczykami w Polsce, było to, czy kiedykolwiek zostałem sklonowany.  Ignoranckie plotki nie są zaskakujące - kiedy w zeszłym roku przebywałem na urlopie lekarskim, wielu ludzi miało nadzieję, że nie żyję" - napisał na swoim Twitterze prezydent Nigerii Muhammadu Buhari. Udostępnił także film, na którym deklaruje, że nie umarł i nie został sklonowany. 

Dlaczego niektórzy z Nigeryjczyków podejrzewali, że ich prezydent nie żyje? W zeszłym roku Buhari spędził kilka miesięcy w Londynie. Jego pobyt w Wielkiej Brytanii miał związek z długotrwałym leczeniem. W czasie tego długiego wyjazdu prezydent Nigerii nie był widziany publicznie, a władzę sprawował jego zastępca Yemi Osinbajo. Długa nieobecność prezydenta Nigerii wzbudzała podejrzliwość wśród jego rodaków. Ludzie zaczęli spekulować, że Muhammadu Buhari zmarł, a na jego miejsce powrócił jego klon lub sobowtór. 

W niedzielę wieczorem Muhammadu Buhari potwierdził w mediach społecznościowych, że on to naprawdę on. Napisał także, że w tym miesiącu będzie obchodził 76 urodziny i wciąż czuje się silny.

Więcej o:
Komentarze (33)
COP24. Prezydent Nigerii w Polsce dementuje: Nie umarłem, nie zostałem sklonowany
Zaloguj się
 • kirdan1

  Oceniono 22 razy 16

  Nie skolonowali go - oznacza to, że nie poddał się zabiegowi kolonoskopii. W zasadzie słusznie, nic przyjemnego.

 • arius9

  Oceniono 13 razy 11

  "Nie skolonowali mnie."
  Hmmm, w tym wieku moze jednak dobrze bylo by zrobic kolonoskopje ?

 • justas32

  Oceniono 15 razy 11

  Balbinę to chyba sklonowali - bo dawniej widywałem ją w dwóch miejscach jednocześnie ...

 • vomitorium1

  Oceniono 11 razy 9

  "Prezydent Nigerii w Polsce ... "
  też ładne ma ubranko

 • ochujek

  Oceniono 6 razy 6

  Tym ubraniem wielu naszych klechów wpędzi w kompleksy.

 • olal.bana.gw

  Oceniono 4 razy 4

  Moze dalej krasc dla rodzinki na swoim. To ulubiony gosc nPiSdakow. Nie zadaje zadnych trudnych pytan dla polskich zlodziei. Swietnie z nimi wspolpracuje. Swoi sie rozumieja. Abba prezydencie Nigerii, abba.

 • yosemitesam

  Oceniono 4 razy 4

  Panie Jojo, toć żeśta jakieś zagrożenie terrorystyczne z okazji tego COPa wydali - a tu murzyn przyjechał! I to Muhammad!! Łapta go czym prędzej!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX