Komentarze (79)
Nie żyje George H.W. Bush "Zrobił wiele dla pokonania komunizmu"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • jakubjag

  Oceniono 16 razy -2

  ojoj ile ruskich trolli dziś się pokazało...

 • kisssmyass

  Oceniono 15 razy -3

  Oj to biedni bogacze mają znów zaburzone święta. Muszą się znowu przebierać w swoje trupie szmatki garnitury i zwisy i mantrować nad trumną Wielkiego Szpicla który powinien być pochowany w grobie Andropowa. Pewnie specjalnie czułe kondolencje przysłał już Jaśnie nam panujący Czerwony Szpicel ze wschodu.

 • feurig59

  Oceniono 19 razy -3

  Pokonali komunizm, obwieścili koniec historii i napychajac kieszenie bo ciągle jeszcze po 200 latach było im mało w 30 lat doprowadzili świat na skraj największej katastrofy w dziejach. Brawo! Hura!

 • marcin1948

  Oceniono 18 razy -4

  Będzie sie smarzył w piekle razem z Johnem McCain'em i Davidem Rockefelerem.

 • poljack

  Oceniono 9 razy -7

  Kazał wysadzić Dwie Wieże .

 • nietyp

  Oceniono 11 razy -7

  Ale nasz lokalny obalacz komuny-Lech Bolesław Wałęsa żyje!!! Szkoda tylko, że nie za swoje...

 • gj61

  Oceniono 9 razy -7

  Najbardziej jednak będzie znany z lekkiej tępoty umysłowej wyrażającej się w tzw. buszyzmach. Niezastąpiony i niepokonany. Nawet Lesio Wałęsa ze swoim "Nie kcem, ale muszem" wymięka.

 • mr.knox

  Oceniono 23 razy -7

  Jak zwykle w tym lewicowym szmatlawcu, sprzymierzone z Gazeta.pl trolle wezwane zostaly do siania nienawisci i antyamerykanskich popluczyn.

 • alinare

  Oceniono 10 razy -8

  tojest patologia i pan ranoja ze wyzysk kapitalistyczny - autorytaryzm i zniewolenie w kapitaliżmie wyzsku i ogromne przepaści klas społecznnych nazywaja oszusci wolnością i demokracją , a wolność w PRL równość klas , sprawiedliwoścspołęcznądostep wszystkich obywateli do dobrobytu :pieniadzai pracy nazwyajaoszusci komunizmem- nie jest to patologiai paranoja ??????????????????????

 • alinare

  Oceniono 13 razy -9

  za komunizmu nie było kominów płacowych bo byłyby zaraz strajki , w porónaniu do obecnych czasów był dobrobyt bo ludzie mieli pracei pieniądzi mieli pieniadzena wczasy - bo dostawali dopłaty do wczasów i kolonii.- ludzie w Polsce ludowej wiedzieli że zyjaa obecnie umieraja- wegetująw okropnej katordze gdzie dochody wynosza poniżej opłat , gdzie majana wszystko i nie śazadłuzeni okromnymi lichwami tylko złodzieje u władzy ,ich rodznki i zanajomi z bandyckiej ustawionej sitwy nawet bez wymaganych kwalifikacji zawodowych w tym posrednicy z nierządu i kolesie z partii wraz z partyjnymi sadami okupanta Polaków

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX