Norweska policja szuka 25-letniej Polki. Zaginęła tydzień temu, odnaleziono tylko samochód

W Norwegii od ponad tygodnia trwają poszukiwania 25-letniej Polki Mai Justyny Herner. Z kobietą od 21 listopada nie ma kontaktu, w akcję odnalezienia jej zaangażowali się też okoliczni mieszkańcy.

Norweska policja poszukuje Mai Justyny Herner, 25-letniej Polki. O jej zaginięciu lokalna policja poinformowała 21 listopada, od ponad tygodnia nie udaje się jej odnaleźć. Kobieta wyszła z domu około godz. 13.30 i od tamtego czasu nikt nie miał z nią kontaktu.

Policja z Norwegii wskazuje jedynie, że kobieta ma brązowe włosy, ubrana była tego dnia w czarne rajstopy i sweter z wełny o nieznanym kolorze. Zamieszczono też zdjęcie 25-letniej Herner.

Auto Mai Justyny Herner odnaleziono zaparkowane obok ścieżki prowadzącej na górę Saudehornet w Orsta - donosi portal mojanorwegia.pl. Dlatego też spekuluje się, że Polka mogła ruszyć na górską wyprawę.

W ostatni weekend zorganizowano akcję poszukiwawczą Polki w górach, w której wzięło udział blisko 300 osób, do pomocy wykorzystano helikoptery. Niestety nie natrafiono na żaden ślad 25-latki.

Zgodnie z zapowiedziami policja nie przerywa akcji poszukiwawczej, ale zdaniem funkcjonariuszy Polki prawdopodobnie nie uda się odnaleźć żywej.

Więcej o:
Komentarze (36)
Norwegia. Poszukiwania Mai Justyny Herner. 25-letnia Polka zaginęła tydzień temu
Zaloguj się
 • PG

  Oceniono 2 razy 2

  Mam nadzieję że się odnajdzie, nie traćcie wiary , ani nie słuchajcie bełkotu internetowych troli, oni nigdy nie chcą dobrze dla nikogo. Powodzenia i trzymam kciuki.

 • tomek4.2

  Oceniono 1 raz 1

  Gdyby to była waszą matką czy żona to nie pisali byście takich komentarzy. Wierzę że odnajdą ja żywą.

 • mydelko.fa

  Oceniono 1 raz 1

  Na górską wyprawę pod koniec listopada w rajstopach i swetrze? Ona już u Darwina.

 • oszrany

  Oceniono 5 razy 1

  Przyjrzyjcie się naszym rodakom, oni bardzo lubią handlować swoimi rodaczkami

 • madryczlowiek1010

  0

  Komentują takie bzdury Ci ludzie zo nie mają co robić ... Wszysykim tym beznadziejnym ludzią serdecznie życzę aby wasze rodziny czytały to samo na wasz temat w niedalekiej przyszłości.

 • hens

  0

  Ciekawostką jest że gdy zaginęła dziewczyna to pokazujemy jej zdjęcie ! Bp zaginęła i jest winna tego żej jej niema i jest winna jedynie tego że jej nie ma !
  Lecz gdy poszukuje policja ...........B A N D Y T Ę
  Wówczas oczy ma zasłonięte............A to jest zbydlęcenie prasy i wymiaru sprawiedliwości.
  Nazwał bym to nawet ideologicznym kur_ewstwem chroniącym bandytów rodem z R O D O.
  My Polacy wchodząc w zad Unii, jesteśmy bardziej unijni niż cała Unia Europejska !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX