18-latek z Florydy zgwałcił 15-latkę. Wpadł, bo nie wyłączył mikrofonu w słuchawkach

18-latek z Florydy usłyszał zarzuty za gwałt na 15-latce. Policja dowiedziała się o sprawie od innego gracza, z którym grał on na konsoli. Zanim sprawca rzucił się na ofiarę, nie wyłączył mikrofonu w słuchawkach.

18-letni Daniel Enrique Fabian z USA grał na konsoli w popularną grę komputerową Grand Theft Auto razem z innym graczem. Uczestnicy gier na konsolach zazwyczaj porozumiewają się między sobą za pomocą słuchawek z podłączonymi mikrofonami.

USA. 18-latek zgwałcił 15-latkę. Wpadł, bo nie wyłączył mikrofonu w słuchawkach

W pewnym momencie rozgrywki nastała przerwa. Jego współgracz usłyszał więc przez mikrofon zamontowany w słuchawkach, którego Fabian nie wyłączył, jak ten zaatakował kobietę przy jej wyraźnym sprzeciwie i płaczu. Mężczyzna powiadomił policję - informuje BBC.

Ofiarą okazała się 15-latka, która zeznała, że napastnik zakrył jej usta ręką, by nie krzyczała, rzucił na łóżko, po czym zgwałcił. Jak informuje lokalny oddział telewizji FOX, badania medyczne potwierdziły wersję nastolatki.

Fabian usłyszał zarzut zgwałcenia dziecka między 12 a 16 rokiem życia. Zgodnie z prawem stanu Floryda grozi mu do 15 lat więzienia.

Więcej o:
Komentarze (83)
18-latek z Florydy zgwałcił 15-latkę. Wpadł, bo nie wyłączył mikrofonu w słuchawkach
Zaloguj się
 • bzzbzzbzz

  Oceniono 43 razy 23

  Bez paska na twarzy ? Z pełnymi danymi osobowymi ? Bez wyroku ?
  Co na to giodo czy inne rodo ?

 • kingstonny

  Oceniono 28 razy 16

  NO PROSZE !!! Czy ta Ameryka to okrutny, chamski, bez grama kultury, itd,itp. kraj?? Jak mozna pokazac buzie i podac nazwisko domniemanego gwalciciela? Jak mozna zrobic taki wstyd rodzinie.
  W Polsce, kraju o prawdziwej kulturze, nawet po tzw. prawomocnym skazaniu pelna dyskrecja JEST zapewniona. Rozumiesz ty dzika Ameryko???

 • Rbpozar

  Oceniono 17 razy 13

  Fryzura mówi całą prawdę 😎

 • wooki74

  Oceniono 6 razy 6

  No cóż, mało rogarnięty co widać na zdjęciu. Pomylił świat z GTA z prawdziwym. W grze też gwałci, zabija, kradnie itd, to czmu nie ma tego robić w realu? Tak sobie pewnie kalkuluje... swoją drogą twarz w pełnej krasie pokazana, nie to co u nas. I pełne nazwisko

 • ochujek

  Oceniono 14 razy 6

  Polscy bolszewicy powinni uczyć się jak traktować pedofilów. U nas ci w sutannach są bezkarni.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX