Zamordował ciężarną żonę i dwie córki. Wyrok ws. zbrodni Wattsa. "Nieludzka i bezwzględna"

Christopher Watts, amerykański producent, zamordował ciężarną żonę i dwie córki. Najpierw przyznał się do winy, by uniknąć kary śmierci. Teraz sąd skazał 34-latka na dożywocie.

W sierpniu tego roku zginęły 34-letnia Shanann Watts i córki: 4-letnia Bella i 3-letnia Celesta. Kobieta była też w ciąży z trzecim dzieckiem. Wszystkie zostały uduszone. Jak się później okazało, za zbrodnią stał mąż i ojciec, 33-letni Christopher Watts, który pracował jako producent lub asystent m.in. przy "Seksie w wielkim mieście".

Wyrok w głośnej sprawie zapadł w poniedziałek 19 listopada. Najpierw jednak Watts przyznał się do winy, w zamian za to, by nie otrzymać kary śmierci. Oskarżono go o potrójne morderstwo, a także o bezprawne przerwanie ciąży.

W trakcie rozprawy wyszło też na jaw, że 33-latek mógł planować odejść od rodziny - miał romans z koleżanką z pracy. Prokuratura podejrzewała, że zbrodnia mogła dawać mu szansę an ułożenie sobie życia na nowo.

W poniedziałek zapadł ostateczny wyrok: Christopher Watts został skazany na dożywocie. Podczas rozprawy 33-latek tylko raz coś powiedział - gdy odmówił zabrania głosu. Sędzia Marcelo Kopcow stwierdził, że makabryczna zbrodnia dokonana przez Wattsa była "najbardziej nieludzką i bezwzględną", jaka pojawiła się na jego biurku przez 17 lat.

Agencja AP odnotowuje, że 33-latek podczas ogłaszania wyroku wpatrywał się tylko w swoje kolana i zapłakał.

 
Więcej o:
Komentarze (25)
Zamordował ciężarną żonę i dwie córki. Wyrok ws. zbrodni Wattsa. "Nieludzka i bezwzględna"
Zaloguj się
 • emescan

  Oceniono 13 razy 9

  Producent filmowy o tym samym nazwisku ma 54 lata. Ten koles ma 42 lata mieszkal w Colorado i pracowal jako mechanik przy wydobyciu ropy.

 • czytak

  Oceniono 16 razy 8

  Z jakiegoś anonimowego pracownika przemysłu naftowego zrobili w Polsce producenta filmowego Seksu idyoci

 • czytak

  Oceniono 12 razy 8

  Jaki producent filmowy????????????? Morderca pracował na polu naftowym,.

 • alfred_hugecock

  Oceniono 18 razy 8

  To nie jest żaden producent! NBC podaje, że facet pracował w przemyśle naftowym, w przedsiębiorstwie Anadarko Petroleum, z którego został zwolniony w dniu aresztowania.

 • Marcin Jędrowiak

  Oceniono 9 razy 7

  Ostatni epizod Sex and the City został wyprodukowany w 2004 roku. Domnimany producent był wtedy nastolatkiem. Brawo geniusze z gazeta.pl.

 • kargulvmax

  0

  Z tym przerwaniem ciazy to jakas parodia

 • 31.februarius

  Oceniono 10 razy 0

  "Agencja AP odnotowuje, że 33-latek podczas ogłaszania wyroku wpatrywał się tylko w swoje kolana i zapłakał."

  Boże, przecież to jeszcze dziecko!

 • ganro

  Oceniono 6 razy -2

  No i choćby po to przydaje się kara śmierci dla ludzkich śmieci.

 • doomsday

  Oceniono 20 razy -2

  Zgłosi się do służby w wojsku i go wyślą do bazy Trump gdzieś w Podlaskiem. Tak się teraz rekrutuje ludzi do służby w amerykańskim wojsku.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX