Samuel Little przyznał się do 90 zbrodni. To może być największy seryjny morderca w USA

Samuel Little, odsiadujący potrójne dożywocie za trzy zabójstwa w stanie Kalifornia, przyznał ostatnio, że popełnił około 90 zbrodni. Jeżeli okaże się, że to prawda, będzie największym seryjnym mordercą w Stanach Zjednoczonych.

Dziś 78-letni mężczyzna odsiaduje już wyrok za trzy morderstwa, a podejrzany jest w kilkunastu kolejnych. Jak poinformowała Policja miasta Houma, ostatnio zostały mu postawione w kolejnej sprawie. Podczas przesłuchań Samuel Little przyznał się do popełnienia około 90 zbrodni od 1970 do 2005 roku. 

Śledczy sprawdzają na ile wiarygodne są jego zeznania. Little podał jednak szczegóły dwóch zabójstw, które znać mógłby tylko sprawca. W ten sposób wyjaśnią się prawdopodobnie przynajmniej  dwie dotąd nierozwiązane sprawy śmierci. Jedną z ofiar Little'a była zamordowana w 1982 roku 55-letnia Dorothy Richards, drugą - 40-letnia Daisy McGuire zabita w 1996 roku.

Jak powiedział adwokat Bobby Bland dla "New York Post", udało się go połączyć już z 30 zbrodniami. - Jak na razie żadna z podanych przez niego informacji nie okazała się fałszywa - zapewnił prawnik.

Jeżeli zeznania Little'a się potwierdzą, będzie on amerykańskim seryjnym zabójcą z największą liczba popełnionych zbrodni. Do tej pory to niechlubne miejsce zajmował John Wayne Gacy, który zabił przynajmniej 33 chłopców i młodych mężczyzn w latach 70.

Więcej o:
Komentarze (112)
USA. Skazany za 3 morderstwa, przyznał się do 90 zbrodni. To może być największy morderca zabójca
Zaloguj się
 • ok1111111

  Oceniono 41 razy 31

  Człowiek o ciepłym spojrzeniu Jojo Brudzińskiego.

 • norik

  Oceniono 38 razy 20

  No proszę, tam 90 ludzi zabitych, to rekord. A u nas taki jeden przyczynił się walnie do wysłania do nieba 95 + samego siebie, gdyż nie chciał podjąć decyzji o wyborze zapasowego lotniska.
  Fakt niepodjęcia decyzji w tamtym czasie skonstatował p. Kazana: "No to mamy problem'.
  Niestety mieli ... i to zabójczy.
  A dzisiaj za doniosłe niepodjęcie decyzji nie dość, że leży na Wawelu, to jeszcze pomnik mu postawili i to większy od pomnika Piłsudskiego!

 • kisssmyass

  Oceniono 13 razy 9

  z tego co czytałem o nim w prasie amerykańskiej, facet całe życie przebywał w środowiskach prostytutek i pimpów, i jego ofiarami zdaje się że były głównie prostytutki, których zaginięciem nikt się specjalnie nie przejmował, a świadkowie byli sami osobami podejrzanymi lub mało wiarygodnymi.

 • i.l

  Oceniono 10 razy 8

  w Ameryce wszystko musi być naj...

 • yosemitesam

  Oceniono 7 razy 5

  Temat medialnie "chwycił" - to teraz tylko wydać autobiografię i trzepać kasiorę.

 • zigzaur

  Oceniono 17 razy 5

  Pokazali wizerunek? Toż to rasizm!
  Swego czasu w Szwecji grasował morderca. Prasa opublikowała rysopis ale nie opublikowała portretu pamięciowego. W rysopisie podano kilka cech wyglądu, pomijając jednak karnację dla Szweda raczej nietypową.

 • masofrev

  Oceniono 6 razy 4

  > To może być największy seryjny morderca w USA

  6 stóp i 3 cale, faktycznie może to NAJWIĘKSZY seryjny morderca...

 • maxwywar2

  Oceniono 16 razy 4

  W polsce podczas procesu odpowiadałby z wolnej stopy potem zostałby uznany przez wolny sąd za niepoczytalnego i skierowany na 4 miesieczne leczenie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX