Nowożeńcy po weselu chcieli polecieć na swoje ranczo. Zginęli w katastrofie śmigłowca

Tragedia w USA. Nowożeńcy Will Byler i Bailee Ackerman Byler tuż po swoim weselu wsiedli do śmigłowca. Mieli lecieć na swoje ranczo w Teksasie. Niedługo po starcie doszło do katastrofy.

Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę wieczorem. Nowożeńcy Will Byler i Bailee Ackerman Byler bezpośrednio po weselnej uroczystości wsiedli na pokład śmigłowca. Mieli polecieć do swojego rancza w hrabstwie Uvaldo w Teksasie. Doszło jednak do tragedii, w górach nieopodal ich posiadłości maszyna się roztrzaskała.

USA. Tragiczny wypadek nowożeńców

Według ustaleń służb do wypadku doszło od pięciu do 10 minut po starcie. Ekipy ratunkowe dowiedziały się o wypadku w niedzielę po północy. Z powodu niedostępnego terenu i panujących ciemności miały trudności z dotarciem na miejsce. CNN podaje, że rodzina była na miejscu przed ratownikami.

W wypadku zginął także pilot śmigłowca Gerald Green Lawrence, który był weteranem wojny w Wietnamie

"Z najgłębszym smutkiem ogłaszamy informację o tragicznej śmierci dwóch naszych absolwentów, Willa Bylera (starszy inżynier rolnictwa) i Bailee Ackerman Byler (starszy przedstawiciel ds. Komunikacji rolniczej) w wypadku helikoptera, odlatującego z wesela. Prosimy, abyście zachowali rodziny Byler i Ackerman w swoich myślach i modlitwach" - czytamy we wpisie na Facebooku uniwersyteckiej gazety. 

Więcej o:
Komentarze (28)
Po weselu chcieli polecieć śmigłowcem na swoje ranczo. Zginęli w katastrofie
Zaloguj się
 • gal_ja

  Oceniono 12 razy 10

  "Senior" w USA to student ostatniego roku studiów, a nie "inżynier". Oboje byli studentami.

 • antychreza

  Oceniono 7 razy 5

  Kupcie sobie lepszy translator. Albo weźcie praktykanta z anglistyki. Albo cokolwiek...

 • 31.februarius

  Oceniono 7 razy 5

  "Z najgłębszym smutkiem ogłaszamy informację o tragicznej śmierci dwóch naszych absolwentów, Willa Bylera (starszy inżynier rolnictwa) i Bailee Ackerman Byler (starszy przedstawiciel ds. Komunikacji rolniczej) w wypadku helikoptera, odlatującego z wesela."

  Wasz translator jeszcze na letnich oponach, what?!

 • forumologin

  Oceniono 14 razy 4

  serio artykul na glownej?

 • yaspiman

  Oceniono 3 razy 1

  kiedyś były informacje:
  "w związku radzieckim dojarka w ciągu dnia wydoiła 3000 krów"
  dzisiaj inne gów.o, ale za to w tubie.

 • wesslingharald

  Oceniono 7 razy 1

  Chłopak był synem znanego przedsiębiorcy budowlanego. Pilot pracował dla tej rodziny od 20 lat. Kapitan Lawrence miał 76 lat i to może być, niestety, przyczyna tej tragedii. :(

 • malepifko

  Oceniono 5 razy 1

  Kumpel opowiadał, że u jego kumpla wyglądało to trochę inaczej,. Nowożeńcy wsiedli na statek i popłynęli w podróż poślubną. Wrócił sam mąż, bo żonka zakochała się w jakimś pasażerze i dała dyla przy okazji cumowania w którymś z portów. Nie żartuję. Gościu do dzisiaj jest obiektem niewybrednych żartów. Przecież mogła się z nim dogadać, normalnie wrócić i zaaranżować jakąś kłótnię, by nie było kichy, ale gdzie tam, co ją to obchodzi, mimo że trzy tygodnie wcześniej przysięgała w kościele...

 • stanislaw.sk

  Oceniono 2 razy 0

  @mkk3a
  a w Warszawie i w innych miejscach ciągle nie wiedzą, co zrobić 12.XI. z dziećmi, skoro rodzice muszą iść do pracy, a żłobki i przedszkola mają być zamknięte...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX