Chiny: 39-latka zaatakowała kuchennym nożem kilkunastu przedszkolaków

W środkowych Chinach w mieście Chongqing kobieta zaatakowała nożem kuchennym co najmniej czternaścioro przedszkolaków. Dzieci trafiły do szpitala, kobieta została aresztowana.

Czternaścioro dzieci zostało rannych po ataku nożowniczki w przedszkolu w mieście Chongqing w Chinach. Do zdarzenia doszło w piątek.

Dzieci zostały zaatakowane nożem kuchennym, gdy wracały do klasy po porannych ćwiczeniach. Szkolnym strażnikom i personelowi udało się powstrzymać 39-letnią napastniczkę. Dzieci przetransportowano do szpitala, kobieta trafiła do aresztu.

Piątkowy incydent to nie pierwszy przypadek w Chinach, kiedy dzieci zostały zranione przez nożownika. W kwietniu dziewięciu uczniów zginęło w prowincji Shaanxi po ataku 28-latka. Został on skazany na karę śmierci, wyrok już wykonano.

Jak podaje agencja Associated Press, w większości takie sytuacje dotyczyły osób chorych psychicznie.

Czy Chiny doczekają się własnego SpaceX?

Więcej o:
Komentarze (20)
Chiny: 39-latka zaatakowała kuchennym nożem kilkunastu przedszkolaków
Zaloguj się
 • napletekgandalfa

  Oceniono 7 razy 5

  Psychiczna.
  W takiej ilości chińskich obywateli to nie ma się co dziwić.

 • amuzc

  Oceniono 4 razy 4

  "Został on skazany na karę śmierci, wyrok już wykonano".
  I taka sprawiedliwość mi się podoba. Kara jest nieunikniona i społeczeństwo nie ponosi kosztów trzymania bandyty w więzieniu. Niestety, "demokracja: karze za taką zbrodnię najwyzej 15 latami odsiadki i potem degenerat może dalej zabijać.

 • koenzymq10

  Oceniono 6 razy 2

  No i proszę, jest kara śmierci. Co prawda pokrzywdzonym sprawności to nie wróci, ale jednego śmiecia mniej. I slusznie. U nas też większość społeczeństwa jest za kara smierci.

 • titta

  Oceniono 4 razy 2

  No i zamorduja (kara smierci z natychmiasowym wykonaniem) psychicznie chora kobiete.

 • six_a

  Oceniono 4 razy 2

  kilkanaścioro. nie ma za co.

 • czternascie87plus1

  Oceniono 3 razy 1

  To nie jest odosobniony przypadek, ataki w zlobkach/przedszkolach wydaja sie byc specificzne dla Panstwa Srodka. Bardzo madrze podsumowal chinczykow p. ambasador Stanislaw Ciosek: "W jezyku chinskim jeden obrazek to czasami cale zdanie, czasami nawet cala historia. Ale aby wyrazic prawa czlowieka po chinsku konieczne jest uzycie kilku znakow..."

 • facio60

  0

  W Niemczech za to, 19 latka została zgwałcona przez 15 Syryjczyków blisko wejścia do dyskoteki. Więksość z gwałcicieli była wielokrotnie notowana pezez policję jako uczestnicy rozbojów ale jak to w niemieckim państwie prawa ostatnio się dzieje, zaraz wypuszczana na wolność. Sprawa niezwykle drastyczna a media w Niemczech milczą w imię poprawności politycznej. O wydarzeniu informuje obszernie austriackie (!!!) krone.at

 • zaq54321

  0

  już po niej...

 • tonz2

  Oceniono 1 raz -1

  Zdjęcie tytułowe wyglądało jak scena z cmentarza

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX