Ładunek wybuchowy obok domu George'a Sorosa. "Został zdetonowany"

Jak podają media w USA, powołując się na policję, obok domu George'a Sorosa w Nowym Jorku znaleziono ładunek wybuchowy. Został włożony do skrzynki na listy.

"New York Times" podaje, że ładunek wybuchowy znaleziono w poniedziałek i został podłożony w skrzynce na listy tuż obok nowojorskiego domu węgierskiego biznesmena George'a Sorosa. W chwili odnalezienia pakunku milionera nie było w domu.

Ładunek wybuchowy obok domu Sorosa

- Osoba pracująca w rezydencji otworzyła paczkę i zobaczyła coś, co wygląda na ładunek wybuchowy - przekazała policja. Pracownik wezwał policję, ekipa saperów zabezpieczyła paczkę, a następnie ją zdetonowała w bezpiecznym miejscu.

Sprawę ładunku skomentowało na Twitterze FBI. "Prowadzimy dochodzenie w okolicy rezydencji w Bedford, w Nowym Yorku. Nie ma zagrożenia dla bezpieczeństwa publicznego" - poinformowano.

Soros to miliarder, który dorobił się majątku w funduszach hedgingowych. Słynie z przekazywania pieniędzy liberalnym organizacjom, za co jest krytykowany przez prawicę. Jest także negatywnym bohaterem teorii spiskowych. Konserwatywne środowiska w USA oskarżyły go niedawno o doprowadzenie do migracji z Ameryki Środkowej do Stanów Zjednoczonych.

Jak liczy się głosy w wyborach samorządowych i czym jest metoda D'Hondta? Wyjaśniamy

Więcej o:
Komentarze (127)
Ładunek wybuchowy obok domu George'a Sorosa. Leżał w skrzynce pocztowej
Zaloguj się
 • naiwny_debilek

  Oceniono 12 razy 8

  Poparcie Putinowi spada to automatycznie nasilają się wojenki i dziwne zamachy. Zależność niezawodna, jak pokazuje historia.

 • naiwny_debilek

  Oceniono 13 razy 7

  Mówisz "Soros" i wydatki kremla na trollownię z Olgino natychmiast się dublują.
  I tak dziadek Soros bez kiwnięcia palcem doprowadza Putina do bankructwa :-)

 • naiwny_debilek

  Oceniono 13 razy 7

  Putin i Orban dostają gęsiej skórki na dźwięk jego nazwiska. Ten dziadek nieźle łoi barbarzyńców :-)

 • naiwny_debilek

  Oceniono 13 razy 7

  Ciekawe, że nienawidzą go wszyscy dyktatorzy tego świata.

 • Paweł Nosowski

  Oceniono 42 razy 6

  Dla porządku: Soros to nie jest biznesmen tylko oszust, ścigany w wielu krajach listami gończymi za malwersacje i oszustwa finansowe oraz persona non grata w Izraelu. Jeden z głównych bohaterów Panama Papers, o czym milczy GW, z których wynika jednoznacznie, że George Soros, miliarder i inwestor finansujący różnorakie fundacje, posiadał pośrednio udziały w spółkach handlujących bronią i miał tym samym wspólne interesy z członkami rodziny Usamy ibn Ladena.

 • polakadam

  Oceniono 15 razy 3

  Soros realizuje chrześcijańskie wartości. Choć nigdy nie mówi o Bogu.
  Prawica sprzeniewierza się chrześcijańskim wartościom choć co niedziela klęczy w kościele.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX