Wybuch w szkole na Krymie. Rosyjski Komitet Śledczy: To morderstwo, nie akt terroru

Rosyjski Komitet Śledczy uznał, że atak w szkole na Krymie to morderstwo, nie akt terroru. Za zamach odpowiedzialny jest 18-letni uczeń tej szkoły, Władysław Rosliakow, który popełnił samobójstwo.

W zamachu w Kerczu na Półwyspie Krymskim zginęło co najmniej 18 osób. Wśród ofiar są uczniowie miejscowego technikum i pracownicy szkoły. Kilkadziesiąt osób jest rannych. Wstępne oględziny wskazują, że ofiary zginęły wskutek ran postrzałowych.

Wybuch na Krymie. Sprawcą 18-letni uczeń

Według najnowszych danych 18 osób zginęło i 47 zostało rannych w wyniku wybuchu w szkole średniej w Kerczu na Półwyspie Krymskim. Siergiej Aksjonow, szef prorosyjskich władz Krymu oznajmił, że za zamach odpowiedzialny jest 18- letni student tego koledżu - Władysław Rosliakow, który popełnił samobójstwo. Jego ciało znaleziono w bibliotece.
Władze Krymu zapowiedziały, że od jutra na półwyspie będzie obowiązywać trzydniowa żałoba.

Komitet Śledczy Rosji poinformował, że w szkole wybuchła bomba domowej roboty wypełniona metalowymi przedmiotami. Olga Griebiennikowa, dyrektor placówki, powiedziała lokalnym mediom, że zamachowiec rzucał materiałami wybuchowymi i strzelał do wszystkich dookoła. Po zdarzeniu na Krymie wzmocnione zostały środki bezpieczeństwa, w tym ochrona mostu łączącego Krym z Rosją. Wybuch w szkole w Kerczu na Półwyspie Krymskim Rosja uznała za atak terrorystyczny.

Więcej o:
Komentarze (57)
Wybuch w szkole na Krymie. Rosjanie: To nie był akt terroru
Zaloguj się
 • tojamyszka

  Oceniono 18 razy 12

  To dramat. Dramat rodzin, bliskich , przyjaciół tych którzy zginęli , a także tych którzy walczą o życie czy są lżej ranni. To dramat . To może wydarzyć się wszędzie . Zatem zamilczcie z brzydkimi komentarzami. Z mojej strony wszyscy bliscy : sercem Wam współczuję. Oby nigdy więcej , ani u Was , ani u nas ani nigdy na całym świecie .

 • joanna_can

  Oceniono 11 razy 5

  Jest to tragedia dla bliskich, dla całej społeczności miasta. Ale Polacy jak zwykle postanowili się na forum zebrać i pisać idiotyzmy o tych, co „sieją wiatr”, o „putlerze”, „ruskich trollach” obok niezależnego bełkotu. Wstyd!

 • swiroslaw_zbawiciel

  Oceniono 9 razy 3

  "za zamach odpowiedzialny jest 18- letni student tego koledżu"
  Czego ku...?

 • skromne-zero

  Oceniono 2 razy 2

  Ruski nie chcą problemów? Trzeba oddać Ukrainie tereny które się ukradło, a wtedy problemy będą Ukrainy a ie złodziejskiej Rosji.

 • albacor

  Oceniono 2 razy 2

  Student koledżu v uczeń technikum ;-)
  Koledż to brzmi dumnie.................

 • expert325

  Oceniono 4 razy 2

  A czym że jest terror, jak nie masowym morderstwem.

 • takaprawda2015

  Oceniono 16 razy 2

  A tak sowieckie kundelki na forum ujadały że to UKRAIŃCY zrobili zamach. I co teraz odszczekacie to PUTLEROWSKIE sabaki??

 • kurdupel_zoliborski

  Oceniono 19 razy 1

  Zainspirowal sie USA, tam to prawie normalka, swoja droga ciekawe jak by bylo w Wolsce gdyby dostep do broni byl latwiejszy...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX